Forum Polityka, aktualnościKraj

Jaruzelski tajnym współpracownikiem Informacji Wojskowej

Jaruzelski tajnym współpracownikiem Informacji Wojskowej

skomentuj
Wyświetlaj:
Zefir / .* / 2005-06-12 23:00
Polecam przeczytać publikację we WPROSThttp://www.fop.pl/serwis/news/sh ow.php?subaction=showfull&id=1118595778& archive=&start_from=&ucat=1&Kryptonim TruteńJest tylko jedna nieścisłość. Werbunek Macieja przeprowadzili oficerowie KGB podszywając się za oficerów SB. A wiec zrobiono go podobnie jak ojca Hejno który myslał, że pracuje dla wywiadu Zachodnioniemieckiego.Ciekawe kiedy ukażą się rewelacje o kaczorach. Swoja fałszywą aktywnościa i ostentacyjnym patriotyzmem zbyt bardzo mi śmierdzą.
jacek / .* / 2005-06-10 12:33
uważam że do momentu ujawnienia wszystkich teczek,gra będzie trwała-jeżeli mowa o anentach sprawdzić należałoby środowiska prawicowe a wszczególności tych którzy z tak ogromną nienawiścią atakują innych aby odwrócić uwagę od ich prymitywnych programów wyborczych.
Zefir / .* / 2005-06-09 14:30
Widać do czego potrzebny jest IPN. IVRP to kraj wzajemnej nienawiści, wzajemnych oskarżen i pomówień. Rokity i Wasermany znajdą się w swoim żywiole.Wszystkim nawiedzonym idiotom przypominam, że Gen. W.Jaruzelski w czasie II Wojny był żołnierzem zwiadu. Jakie były zależności i powiązania z IW tego nie wiem ale normalnie w czasie działań oficerowie z jednostek rozpoznania podlegają w pewnym zakresie II odz. Sztabu. Gen. Takie informaqcje o o współpracy Gen. jako TW mogły ukazać się tylko w przodującym szmatławcu jakimi sa fakty.Życze czytelnikom tego szmatławca dalszych wspaniałych lektur i może się wkrótce dowiemy, że wojna z Hitlerem była błędem. Rokita pewnie poprze tą propozycję jako osoboa powiązana rodzinnie z Niemcami.
ajax / .* / 2005-06-09 14:13
I co z tego ? Stokroć wolę Polskę z prezydentem Wojciechem Jaruzelskim niż z Rokitą, Kaczyńskimi i innymi nawiedzonymi pseudo prawicowymi politykami. Zamiast zajmować się historią i obrzucaniem inwektywami w stylu "zdrajca", należy zająć się gospodarką, organizować miejsca pracy, budować mieszkania, itp. Historią niech się zajmują historycy na uniwersytetach. Zobaczcie co "kaczor" wyprawia w Warszawie ... i wyobraźcie go sobie jako prezydenta całego kraju. ZGROZA.
logo / .* / 2005-06-09 07:42
Bez fałszywych emocji te rzeczy były wyczuwalne już przed stanem wojennym, a bardziej uzewnęczniły się w STANIE WOJENNYM.teraz to tylko małe epizody potwierdzające TEGO czego wczeżniej wielu nie chciało DOSTRZEGAć.Może już czas na zadanie pytania :CO TO JEST WŁAśCIWIE LOJALNY PATRYJOTYZM?Jaka powinna być definicja TEGO znaczenia?aby dalej nie stwarzać różne emocje.
skomentuj

Najnowsze wpisy