Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Jazda na gazie coraz droższa

Jazda na gazie coraz droższa

GAZIAŻ / .* / 2005-10-17 11:59
Komentarze do wiadomości: Jazda na gazie coraz droższa.
Wyświetlaj:
Sylwia / .* / 2005-10-21 09:29
zgadzam sie że to co dzieje sie na rynku jest zle,i pewnie ida za tym duze pieniadze, ale z drugiej strony benzyna podrozala wiec normalne jest ze popyt na gaz wzrosl.Dlatego rowniez gaz jest drozszy. Nieukrywam ze i tak mnie to denerwuje, ale co ja biedny robaczek mam zrobić, place i jade:(
GAZIAŻ / .* / 2005-10-17 11:59
Ciekawe dla kogo są przeznaczone są te pieniądze z podwyżki . Takie podwyżki cen gazu wpłyną tylko negatywnie na gospodarkę . Czyży ratowanie budżetu .Kto to robi ?W tym kraju nie da sie żyć .
brad / .* / 2005-10-18 13:53
To w Polsce normalne. Patrz: cukier 01.05.2004. Tylko szkoda ze bezkarnie.
Adek / .* / 2005-10-17 17:28
...... i zatrzymanie dostaw nawet na krótki czas natychmiast wpłynęło na ceny. Tia.. tylko jak juz wszystko zreperuja to zapomna wrocic do cen z przed awarii.
Michał / .* / 2005-10-17 17:27
Ceny paliw gazu, benzyny czy oleju napędowego powinny byc zbliżone. Nie można dyskryminować użytkowników np silników zasilanych olejem napędowym
jk / .* / 2005-10-20 01:02
to niech dołoży 5 tys za instal gazu i może mu się nigdy nie spłaci jak taka banda będzie robić bezzasadnie co chce jak będzie jeszcze większy monopol dostawców paliw to wogóle bedziemy jęczeć bez silni a oni bedą się smiać
AT / .* / 2005-10-17 18:20
A ceny taniego wina i kilkudziesięcioleniej whiskey powinny być takie same - przecież nie można dyskryminować koneserów whiskey :).Michał zastanów się, co piszesz .............. Na cenę jakiejś rzeczy składają się koszty produkcji, dystrybucji itp. a nie pobożne życzenia o równości wszystkich !
Paweł / .* / 2005-10-17 19:08
Całkowicie zgadzam się AT. Nie można, jak sądzi Michał, ustalać cen "z powietrza", ani porównywać ze sobą całkowicie odmiennych produktów. A tak w ogóle to nie może tu być mowy o jakiejkolwiek dyskryminacji, każdy sam wybiera samochód i paliwo na jakim jeździ. Pozdrawiam
jj / .* / 2005-10-18 16:43
ale w ogole nie wiem poco sie przejmowac zdaniem jakiegos typa co plecie bzduryzrownac ceny benzyny,oleju napedowego, nafty,gazu,paliwa rakietowego,itd a co?!!!
Greg / .* / 2005-10-17 15:03
Ceny ropy i co z tym zwiazane skoczyly po agresji na Irak., bo Chinczycy zwiekszyli zuzycie. Takie gadanie.
wlod / .* / 2005-10-17 12:40
Ja myślę że podwyżki są spowodowane zwykłą pazernością udziałowców i właścicieli firm zajmujących sie kupnem, pośrednictwem i sprzedażą gazu na polskim rynku.Gdy zmniejszono akcyzę na benzyne ceny nie poszły w dół o tyle ile przewidywano.Ktoś zarobił jakby państwo nie miało sposobu by te nieuczciwe pieniądze odebrać.Sejm i rząd umywa ręce jak Piłat.A mafia paliwowa dalej działa i będzie działała dalej bo politycy też z tego czerpia korzyści.

Najnowsze wpisy