Forum Forum prawneKarne

Jazda pod wpływem

Jazda pod wpływem

farpo / 2008-09-07 13:37
witam dnia 6.09.2008 policja zatrzymala mnie ponieważ myśleli ze uciekam przed oznakowanym radiowozem policyjnym ... który stał kawałek dalej .... zatrzymania dokonał nie oznakowany .... zabrali mi od razu kluczyki kazali podnieść maskę po chwili wpadły jeszcze 3 oznakowane radiowozy ... wypiłem tylko 1 piwo ponieważ mam problemy z wątrobą nie mogę dużo pić w wydychanym powietrzu wykryto u mnie 0.32 odrazu skuli mnie i zabrali na najbliższy komisariat ... na komisariacie po badaniu wyszło że mam 0.38 po kolejnym badaniu wyszło że mam 0.36 prawko mi zabrali .... całą nocke spędziłem za kratkami w komisariacie .... rano policjant mówi że jak pójdę na ugode z prokuratorem to dostane nardziej kożystny wyrok .... no to się zgodziłem ... dostałem 6 mc na 2 lata 300 zl + 200 zl na fundacje .... na 2 lata zabrane prawko + zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów w komunikacji lądowej teraz się okazuje że to nie jest tak dużo ... mogę się odwołać od tego wyroku jeśli jeszcze nie został uprawomocniony? i tu taj mi mówią że jak by sprawa poszła do sądu dostałbym mniej .... czy jest szansa złagodzenia wyroku ? sam sie przyznałem i wiem że źle zrobiłem że wogóle wsiadłem do samochodu po alkocholu ....

Najnowsze wpisy