Forum Forum finansoweBanki

Jedna piąta Polaków wycofa pieniądze z banków?

Jedna piąta Polaków wycofa pieniądze z banków?

Wyświetlaj:
pkobp / 83.25.245.* / 2009-08-14 19:56
umiecie myśleć:)? to cofnijcie się do doświadczeń niemców sprzed 10 lat u nas to własnie teraz będzie ...a co będzie to sobie poszperajcie ...trzymajcie z żydowskich bankach kase połascie sie na pare złotych za darmowe konto itp dyrdymały przyjdzie ten czas;]
G. / 193.239.80.* / 2008-10-27 16:34
WYCOFUJCIE PIENIADZE Z BANKOW !
TRZYMAM FRANKI SZWAJCARSKIE W PKO BP JUZ 3 LATA - NIEDOSC ZE KIEPSKIE OPROCENTOWANIE , TO MIMO ZE MAM NA RACHUNKU A-VISTA CHCIALEM DZIS WYJAC - POWIEDZIELI ZE NIE MAJA I MI NIE WYPLACA / ze moga wyplacic tylko 2000 CHF - A WIECEJ DOPIERO ZA 2, 3 DNI ! ZASLANIALI SIE REGULAMINEM - A CO CIEKAWSZE PANI DYREKTOR BANKU NAWET NIE POTRAFILA PODAC DATY JEGO WPROWADZENIA !
(I W NOSIE MAJA TO ZE MOGE STRACIC NA KURSIE)

NAKLANIAJA TYLKO DO LOKAT Z GWIEZDNYCH WOJEN
Optymistaka 2 / 85.222.86.* / 2008-10-27 20:58
Czy wy ludzie wiecie co piszecie.
Jaka skarpeta. Przecież tu widać jak złodzieje napuszczają niewielką grupę Polaków na wycofywanie pieniędzy z Banków.
To oni zarobią na waszej "głupocie".
Po co im obrabiać banki jak mogą obrobić was:)))
Czy ktoś wie co to jest BFG?. A jak macie więcej kasy to po prostu rzodzielcie ją po kilku bankach.

Nie dajcie się podpuścić.
Złodzieje tylko na to czekają!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A co do zamówienia waluty. To niestety prawda. CHF-y zamawiane są w Szwajcarii. A Szwajcarzy opóźniają przesłanie do innych karjów gotówki nawet o kilka dni. Pamiętajcie, że oni też mają problemy u siebie.
A Pani Dyrektor Banku PKO BP tylko pogratulować braku kompetencji. Przecież wystarczy poinformować klienta o fakcie sprowadzania gotówki z kraju z którego pochodzi. To nie jest nasza narodowa waluta i NBP jej nie posiada.

Pozdrawiam
Pozdrawiam
KONKRET / 89.78.5.* / 2008-10-20 18:04
ZACZYNA SIE DOBROBYT W TUSKOLANDZIE !!!
@@@ / 89.78.35.* / 2008-10-19 20:40
Jak mozna trzymac pieniadze na koncie ktorego oplata za utrzymanie przekracza odsedki z lezacych tam pieniedzy.
(np ROR w PKO BP)
Trzymanie pieniedzy w skarpecie jest bardziej oplacalne.
nowa nazwa użytkownika / 77.115.210.* / 2008-10-19 15:38
chymm teraz najbezpieczniej w skarpecie ;) Popieram tych co wybierają kasę, osobiście nie chcę czekać aż zamrożą konta jak w Islandi.
kozyk / 77.112.104.* / 2008-10-19 15:31
Obecnie banki mają problem z pozyskaniem kapitału na rynku między bankowym ponieważ nie chcą pożyczać sobie na wzajem ba sobie nie ufają to dlaczego ja mam im ufać ??

Ja już dawno wypłaciłem całą swoją kasę!!

A poza tym to moja kasa a nie banku i mogę sobie robić z nią co chce także wypłacić!
Devill / 213.134.184.* / 2008-10-19 13:22
problem kryzysu instytucji finansowych to problem, który pojawi się za 2 M. Chodzi mi o instytucje z dominujacym kapitałem zagranicznym. Fachowo Qualifying Investror. Nie ma i nie było zakazu przekazywania kapitału pozyskanego w formie emisji akcji przez podmiot działający w Polsce do instytucji zagranicznej tzw. parent com. (mother comp). Tu nie mamy pojecia ile kapitału w ten sposób wytransportowano.
drarek / 78.154.74.* / 2008-10-18 10:37
KNF obiecała odnieść się do tego typu szczujących artykułów.
Do tego konkretnego również, zgłoszone, ma swoją sygnaturę i będzie na bieżąco monitorowane przeze mnie
rty / 83.7.75.* / 2008-10-18 15:07
Puknij się Pan w głowę- pisanie o kryzysie i nadciągającym bunk-run jest legalne!!
apht / 78.105.26.* / 2008-10-17 22:52
Czy w ogole tutaj ktokolwiek ma pojecie o tym na czym polega ten caly credit crunch i przyleglosci i w ogole jak dziala rynek finansowy? bo cos mi sie nie wydaje. Szczerze to jestem zaskoczony tym ze w polsce dopiero teraz sie o tym calym kryzysie mowi, kiedy prasa finansowa na swiecie trabi o tym od dobrych paru miesiecy. Dzisiaj w financial times na koncu jednego artykulu bylo napisane ze informacje o kryzysie zaczely dopiero odbijac sie echem w Polsce. no masakra . Wczoraj moja matka powiedziala ze gdzies slyszala ze to przez to ze wydali pieniadze na irak. Kryzys owszem jest, ale glownie dotyka banki inwestycyjne i z ktorych czesc juz padla (np lehman brothers 4 co do wielkosci) a czesc zostala odratowana przez rzad ktory wpompowal do nich kapital np 70 bilionow dolarow w usa. Wolny rynek zawiodl, teraz jest ratowany na swiecie przez rzady panstw, ale pieniadze ktore sa w grze zdecydowanie przewyzszaja te pare tysiecy zlotych o ktore sie tak trzesa teraz kowalscy. Zreszta, najgorsza czesc kryzysu finansowego mamy i tak za soba. W Polsce statystyczny Polak raczej nie ma pojecia o tym czym jest investment banking i na czym tak naprawde polega caly ten kryzys, wiec nie ma sie co dziwic ze nagle taka panika. Tak czy inaczej, poczytajcie troche czegos typu the economist albo ft. pozdrawiam
krys43 / 89.25.248.* / 2008-10-18 11:28
cwaniak siedzi w Anglii a wypowiada się na temat spraw w kraju pisz na forum ang. /chyba że nie umiesz/ na tematy z wiązane z gospodarką tamtego kraju dla którego pracujesz. Sprawy Polski zostaw Polakom, którzy nie uciekli tylko tu walczą o dobro ziemi na, której się wychowali. Pisząc "tutaj" chyba miałeś na myśli Anglię, więc odpowiadam, że w Anglii nikt nie ma pojęcia co się dzieje w polskiej gospodarce bo i po co. Ich interesuje tylko tania siła robocza, tak jak w XIX wieku, tylko teraz nie muszą po nią wysyłać statków. Biali murzyni przyjeżdżają na własny koszt i pracują lepiej bo niby za pieniące, psie pieniądze. Za tyle co najbiedniejszy angol by się nie ruszył. Jesteś niewolnikiem na własne życzenie więc nie obrażaj ludzi w kraju, że czegoś nie wiedzą bo to ty nic nie wiesz. Postaraj się o obywatelstwo ang. a Polakom daj spokój. Oczywiście z tym obywatelstwem żartuję, bo będziesz je widział jak XIX wieczny murzyn amerykańskie.
krys43 / 89.25.248.* / 2008-10-18 11:05
70 bilionów? A człowieku czy ty w ogóle masz pojęcie oczym piszesz jeżeli dla ciebie 700 miliardów dolarów które zostały przeznaczone w USA na ratowanie systemu bankowego u ciebie = 70 bilionów
zastanów się co czytasz może warto sięgnąć do podręcznika matematyki ze szkoły podstawowej V-VI klasa a nie wymądrzać się na forum używając słów których nie rozumiesz.
JX / 212.191.170.* / 2008-10-18 11:01
Mam wrażenie, że Twoja matka jest bliższa prawdy, co przeczy temu co napisałeś o "statystycznym Polaku".
Czy nie zastanawiałeś się, dlaczego banki na tak ogromną skalę udzielały kredytów hipotecznych pod zastaw "psich bud" jako domów? Dlaczego tak drastycznie podnoszono oprocentowanie udzielonych kredytów? Dlaczego wreszcie rząd USA dofinansowuje banki, zamiast kredytobiorców? Ilu z nich to byłyby znane u nas "słupy"? I czy to nie banki finansują wojnę w Iraku i Afganistanie (koszt szacuje się do ok. 1 miliarda $ dziennie)?
JX / 212.191.170.* / 2008-10-17 21:14
Żaden bank nie wytrzyma wypłacania gotówki przez klientów. Tak przejmuje banki konkurencja. Obejrzyjcie, jak to było w USA dawniej:
http://tnij.org/btkb
http://tnij.org/btd4
Rewelacja / 87.116.207.* / 2008-12-08 10:29
Wreszcie ktoś trzeźwo myślący
Riil / 2008-10-17 20:12
Co miesiac dokladam jakies 2k na konto i poki co nie zamierzam nic wycofywac.
pam / 62.29.248.* / 2008-10-28 10:36
nic dodac nic ujac. Przeraza mnie nikly, zeby nie powiedziec zerowy stan swiadomosci i wiedzy wszystkich oredownikow oszczednosci w skarpecie.
Pan Zenek / 82.210.157.* / 2009-08-04 17:07
A co powiesz gdy pani w okienku wyśle Cię na drzewo przy próbie wycofania oszczędności? Nie wierzysz, ze to się może zdarzyć co?
mkbb / 81.219.220.* / 2008-10-27 17:39
Bo jesteś jednym z niewielu co mają olej w głowie a nie siano. Pozdrawiam
legion! / 193.238.93.* / 2008-10-17 14:03
zlodzieje z rzadu tylko czekaja na to, zeby Polacy wyplacili kase z bankow. Potem rabna 40% inflacje i bedzie jak w latach 80. Nasze oszczednosci wyparuja.
andrzej999 / 213.158.196.* / 2008-10-17 08:57
kredyt hipoteczny. Teraz nie mam nic, ale:
po 1. nie stracę pieniędzy jak bank padnie
po 2. nie mam zobowiązań na czas nadchodzącej recesji.
Za to co zostało kupiłem sztabkę złota. :)

Myślę, że jeżeli wszyscy Polacy, którzy mają taką możliwość, tak postąpią do recesji i upadku banków nigdy nie dojdzie. pozdr.
e.gon / 198.28.69.* / 2008-10-16 16:14
Jeżeli 20% osób wycofa pieniądze z banków (i założymy, że będzie to 20% kwot deponowanych w bankach) - to system tego nie wytrzyma. Współczynnik wypłacalności polskich banków wynosi ok. 10%, co znaczy że starczy na połowę wypłat.
NEO24 / 83.8.86.* / 2008-10-16 23:18
BANKI W OKRESIE PRZEJSCIOWYM POWINNY "SZCZUĆ " KLIENTÓW WYSOKIM OPROCENTOWANIEM INNEGO WYJSCIA NIE MA.
A TO ŻE BANKI MAJĄ WIRTUALNĄ WYPŁACALNOŚĆ NA ŚWIECIE TO NORMA PENSJE ZARZĄDU SĄ TAK OLBRZYMIE ŻE BANK NA TO NIE ZARABIA .BZ WBK OD 13.10 DAJE 5% NA ROCZNE EURO IMPET 7% /POWINNI IMPET JESZCZE PODNIESĆ /SĄ POWIĄZANI Z KAPITAŁEM IRLANDZKIM ,O DZIWO MILENIUM STOI NIEŹLE
osiołek / 87.105.83.* / 2008-10-16 13:21
dlaczeg nikt w tym badaniu nie spytał o sumy na r-ch bankowych. jak bym miał 3000zł to też bym nie wypłacał.
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: