Forum Polityka, aktualnościKraj

Jędruch: Tylko w Polsce i Białorusi tak długo trwa areszt

Jędruch: Tylko w Polsce i Białorusi tak długo trwa areszt

Wyświetlaj:
Zaz / 83.14.226.* / 2008-01-02 19:25
Odszedł PiS i przestępcy wychodzą !!! 458 milionów !!! I jeszcze zaskarży Polskę a Donald Tusek chętnie wypłaci jak Unia każe. PO za tym po to szedł do władzy - by żyło się lepiej. Ciekawe ile Jędruch dał na kampanię PO. Dzięki takim PO wygrała !!! Teraz trzeba długi spłacać.
Wiecie co mądry naród ci polacy. Madry inaczej !!!
piskorze / 2008-01-02 18:32
ale biedaczysko...
narozrabiał i ma pretensje żego posadzili...
gdyby żył 100 lat temu wcale by nie wyszedł... a nawet by nie siedział - po prostu pozbyto by się darmozjadów
doroboty / 83.31.46.* / 2008-01-02 19:33
100 lat temu kupiłby księciu carskiemu prezent i sprawa by przeszła po kościach
doroboty / 83.31.46.* / 2008-01-02 14:36
"W postępowaniu zabezpieczono jego majątek na kwotę 10 mln zł, m.in. dwa samoloty, luksusowe samochody, kilka nieruchomości, akcje i gotówkę" - oto rezultat działań chłopców z Solidarności (pamiętacie? - SOLIDARNOŚĆ! SOLIDARNOŚĆ!!!!)...

A tak przy okazji, czy wiecie, że chłopaki-stoczniowcy z Solidarności z takim zapałem walczący o wolną Polskę spieprzyli masowo na zachód? Czyżby mieli do siebie jakąś pretensję lub oczekiwali godziwego podziękowania?
srutututuu / 83.6.21.* / 2008-01-02 16:43
zostali ZOMOW-cy, aby komentować. Oto ci szło łajzo?
doroboty / 83.31.46.* / 2008-01-02 19:31
ZOMO-wcy postrachem spekulantów i wyzyskiwaczy! - jakby tak zebrać ofiary chorej chciwości w skali Polski to by się zerbrała całkiem przyjemna masemka....

Chceta kapitalizmu? Jazda na zachód Europy!
Chceta socjalizmu? Witamy na wschodzie!

Mówię tak, bo się ładnie "hartuje stal" w Polsce, a cierpliwe znoszenie cierpień ma swoje granice. W
Tomasz.S. / 83.7.16.* / 2008-01-02 14:15
Rzeczywiście to prawda, ale Ziobrze zabrakło trochę czasu, by areszt przekształcić w dożywocie, szczególnie dla przeciwników politycznych. Ach, jaki to był zdolny prawnik i minister jednocześnie.
tylejeszczemożnaukraść! / 83.6.21.* / 2008-01-02 16:41
nie bój, wróciło stare, może jeszcze da się jakiś szmal zwinąć bez groźby odwalenia kilkuletniego aresztu.
?! / 2008-01-02 15:54 / Tysiącznik na forum

Ziobrze zabrakło trochę czasu, by areszt przekształcić w dożywocie, szczególnie dla przeciwników politycznych.

Przyznaję -genialny pomysł! Ziober, wróć!
sceptyk / 2008-01-02 13:39 / Tysiącznik na forum
Następna ofiara kaczyzmu.
Jak to dobrze, że humanitarny rząd Tuska - Ćwiąkalskiego uwalnia ludzi z nieludzkiego reżymu.
Mam nadzieję, że przewód sądowy jasno wykaże, że to Jedruch oszukał, ale tojego oszukali i Rzeczpospolita zwróci mu wyłudzone pieniądze i sowicie wynagrodzi poniesione straty.
wdwd / 83.12.121.* / 2008-01-02 13:19
zdumiewające jest to ze wszyscy przekręcierze uciekają do Izraela. A może to nie jest zdumiewające???
mapi / 83.30.176.* / 2008-01-02 13:38
czy ja wiem czy to takie zdumiewające, Kwaśniewski, Borowski vel Berman, Geremek, Waltz, Huebner, Miller, Mueller, Najsztub, i wiele wiele innych;
konkluzja jest taka, że dzięki kontaktom pewnych osób, pewni ludzie w Izraelu mogą czuć się bezpieczniej, ale jak widać nawet powrocie czy extradycji nic złego im się nie dzieje,

by żyło się lepiej ;-)
mapi / 83.30.176.* / 2008-01-02 13:47
a jak kiedyś zawitacie na stronę Marka Borowskiego zauważcie, że jego życiorys zaczyna się od...ukończenia szkoły średniej i zdania matury ;-) kiedyś wysłałem im zapytanie co M.Borowski robił wcześniej...nie raczyli odpowiedzieć, a szkoda.

pamiętam też jakiś program krórko po tym , jak Kwaśniewski został prezydentem, jakiś młody niedoświadczony dziennikarz zadał wtedy pytanie: "Panie Prezydencie czy to prawda, że Pańska matka jest pochowana na cmentarzu żydowskim?" ... odpowiedź nia padła, a tego dziennikarza nigdy już nie widziałem, chłopak szybko zakończył karierę...

czy wiecie, że obywatele Izaraela są jedyną nacją, która nie podlega kontroli naszej straży granicznej? zauważcie to będąc na lotniskach lub zapytajcie znajomych ze straży granicznej

czy w tych okolicznościach może dziwić exodus "managerów" pokroju Jędrucha, Gąsiorowskiego do Izraela?

Najnowsze wpisy