Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Jerzy Buzek dla money.pl: Moi przyjaciele przedsiębiorcy uciekają do Czech

Jerzy Buzek dla money.pl: Moi przyjaciele przedsiębiorcy uciekają do Czech

Wyświetlaj:
BOB6303 / 217.109.123.* / 2016-05-31 16:09
ty buzek nie p******** chodzi o ZUS na slowacji jest znikomy 176EUR max, a jak masz takich kumpli ktorzy sa patriotami jak i ty to niech s************ choc ja sie zastanawiam czemu przy rzadach waszej kliki caly czas placilem w PL na was podatki
qazo / 83.26.235.* / 2016-05-31 13:43
Takich masz przyjaciół Buzek miernoto jeden!!
asb / 77.114.38.* / 2016-05-31 13:16
niestety większość wpisów na tym forum nie ma zadnej merytorycznej tresci. troche mi sie sie chce smiac jak je czytam, poniewaz mechanizmy w globalnym swiecie sa bardzo proste, zkladasz firme w nachodzie czyli kudowie zdroj , masz pelna obsluge prawna ksiegowa i finansowa w jezyku polskim , wystawiasz rachunki w polsce bez vat ( ludzie sie ciesza bo taniej ) zysk wypracowany eliminujesz poprzez firme cypryjska ktorej jestes wlascicielem ( operatorzy firm dzialaja w warszawie obsluga w jezyku polskim) , oczywiscie nikt nie wie ze jestes poniewaz w wpisie do ewidencji wpisany jest powiernik. koniec tematu - pieniadze zostaja u przedsiebiorcy. oczywiscie jest wiele kruczkow prawnych na ktore trzeba uwazac ale tak drodzy forumowicze to wyglada. tak dziala prawmo miedzynarodowe no chyba ze pis zerwie umowy z swiatowa organizacja handlowa ( zart oczywiscie)
Jarek3333 / 91.199.246.* / 2016-05-31 11:09
Panie Buzek no i całe szczęście, szkoda tylko Czechów :) ale teraz to już ich problem nie nasz. Czy mógłby Pan zachęcić trochę wiećej swoich kolegów żeby się wynieśli z Polski? jest tylu młodych utalentowanych Polaków z dobrym pomysłem na biznes którzy są blokowani przez Pana kolegów przyda im się trochę miejsca w kraju a i uczciwiej może się zrobić. Pozdrowienia z południa Polski
JE..Y / 79.124.99.* / 2016-05-31 10:00
BUZEK TY KUT...IE TO TY JESZCZE NIE SIEDZISZ ZA KRATAMI
SGHman / 89.78.162.* / 2016-05-31 09:04
Pan Buzek jeszcze nie w więzieniu za bandycką prywatyzację PZU?
veritas1 / 5.173.239.* / 2016-05-26 07:47
Pamietam Pana Buzka jak był premierem zachęcał Polaków do wyjazdów na wakacjecje do zawsze ciepłej Grecji, byłem akurat latem nad naszym pięknym morzem, gdzie sezon turyustyczny niestety trwa krótko. Czy tak powinien mówic publicznie polski Premier, czy to było w interesie naszej gospodarki? A słowa padły podczas wizyty w Grecji do dziennikarzy
ad vocem / 178.218.236.* / 2016-05-24 22:11
Co wspólnego ma hucpa Rzeplińskiego z prowadzenia, działalności gospodarczej?Kto wykończył firmę Optimus SA i dlaczego Panie Buzek?Czy poza szkodzeniem TK Rzeplińskiego potrafi robić co innego?
erere / 83.31.235.* / 2016-05-24 10:48
Uciekają czy zastanawiają się?. Panie Buzek skoro wie Pan że sprawa TK nijak ma się tak naprawdę do interesów, bo sam mam firmę i nie uciekam, to jako Polak powinien Pan powiedzieć im że jest ok....
to samo robić zagranicą. Polacy potrafią sobie radzić z takimi problemami, i jeśli nawet rząd PIS okaże się klapą to są wybory i jest możliwość wyboru. Prawda jest taka ze Pis i trzymał większość i ma prawo z woli narodu teraz rządzić. Ci co protestują ze większość Polaków tego nie popiera, o kim mówią? były wybory koniec kropka. Lider Kod kim on jest w czyim imieniu się naprawdę wypowiada. Szczerze to sprawa TK jest wręcz banalnie prosta Pis i tak ma większość i zrobi, co planuje. Brakuje w tym jednej rzeczy możliwości rozliczenia polityków przez naród! Bo nie interes partii góra ma być ale to coście wszyscy Po Piso Psl itd. ludziom naobiecywali w kampaniach, busach, pociągach, knajpach itd
ted397 / 89.228.142.* / 2016-05-24 09:33
Połowa państw w Unii nie ma w ogóle Trybunału Konstytucyjnego. Więc skąd ta szopka grilowania Polski ?
henryk860 / 31.11.231.* / 2016-05-23 15:25
Jak słyszę tezę o konieczności polonizacji , o polskim kapitale , to mam pytanie ,czy Polak , który przeniósł całe swoje aktywa na Cypr reprezentuje polski kapitał?

WG. MNIE NIE ! ! !

OSTATNIO MAM W NOSIE KOGO JEST KAPITAŁ, Mam w nosie cypryjskich inwestorów


KUPUJĘ PRODUKTY WYPRODUKOWANE W Polsce DLATEGO ABYŚMY MIELI ROBOTĘ!
ZK590 / 83.22.218.* / 2016-05-23 13:20
Buzek z taką wyobrażnią powinien pisać fantastykę. Wg niego, przedsiębiorcy / i reszta Polaków/ uciekają z Polski z powodu TK czyli kilku upolitycznionych dziadków za wszelką cenę kurczowo trzymających się żłobu.
Robenx23 / 195.65.230.* / 2016-05-23 13:12
Uciekali już dawno panie B, poprawiło się jedynie po tym jak Zyta Gilowska, zmieniła progi.
Zenek Bębenek / 82.160.203.* / 2016-05-23 13:00
Dla podtrzymania tych argumentów wspomnę tylko, że giełda od wyboru Pana Prezydenta (kapitalizacja), zmniejszyła się o jakieś 200 mld zł, pytanie czy to niekompetencja czy celowe działanie, nie zmienia to faktu, że kapitał już od Nas ucieka.
m-53 / 213.108.152.* / 2016-05-23 15:21

że giełda od wyboru Pana Prezydenta (kapitalizacja), zmniejszyła się o jakieś 200 mld zł,

Równie dobrze możesz napisać, że od czasu jak Kowalski zgubił lewą rękawiczkę giełda spadłą (wzrosłą). Związek przyczynowo skutkowy jest podobny. Jazda giełdy w dół zaczęła się ponad rok temu i dopiero teraz mamy wyhamowanie. A cały ubiegły rok rządziła koalicja PO-PSL.
robert5 / 165.225.64.* / 2016-05-23 10:36
Prawda panie Buzek jest taka że to twoja partia PO stworzyła takie warunki do prowadzenia biznesu że lepiej go prowadzić poza granicami Polski.
Trybunału w to nie mieszaj bo przedsiębiorców on tyle obchodzi co zeszłoroczny śnieg.
Gdy był potrzebny i miał bronić Polaków przed złymi zmianami to tego nie robił bo działał z nadania partyjnego z polecenia ówczesnej władzy. Czy naprawdę Pan uważa że taki Trybunał jest Polsce potrzebny ? Czy demokracja jest tylko wtedy gdy rację i władzę ma PO a gdy jej nie ma to jest zamach na demokrację ?
A co ma pan do powiedzenia w sprawie OFE które powstały za pańskich rządów okazały się przekrętem i działaniem na szkodę ubezpieczonych by potem zostać uśmiercone wyrokiem "sprawiedliwego" i "konstytucyjnego" Trybunału zgodnie z wolą ówczesnej władzy ?
Czy takie działania nazywa Pan demokracją ? Skoro tak to ja takiej demokracji dziękuję.
do początku nowsze
1 2 3 4 5 +25

Najnowsze wpisy