Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Jerzy Buzek mówi o potrzebach polskiej gospodarki

Jerzy Buzek mówi o potrzebach polskiej gospodarki

Wyświetlaj:
Krowadojna / 91.215.33.* / 2013-06-26 15:47
Ale mafia biurokratyczna, polityczna, szara strefa , fatalne prawo, miliony oszustów i nikczemników, korupcja o tym jakoś nikt nie wspomina. Fatalne drogi, kolej, miliardy strat w państwowych molochach dotowanych , kolesiostwo, związki zawodowe broniące biurokrację, brak jakiejkolwiek pomocy dla tworzących PKB, obciążenia, podatki i stale narastający dług państwa. Podatnicy mają to wszystko swoją praca załatwić a banda nikczemników będzie nadal hasać jak koniki polne . Typowe dla polskich polityków. Układy i nikczemność oraz brak odpowiedzialności władz za cokolwiek. To jest polska realność.
KOBA / 83.14.54.* / 2013-06-26 15:44
Panie Buzek niech Pan wystąpi przed kamerami i powie jaki bład robi Rząd Pana Tuska !!!
Niech się Pan nie boi !!!
dastinek / 178.42.4.* / 2013-06-26 15:16
Buzek na wózek !!! Ale tok było jak startował w wyborach w Polsce...Przypomnijcie sobie jego nie rządy . W nagrodę że okradli nas ,dostali pracę w złodziejskim parlamencie.Ten drugi to Lewandowski...ekspert od zamykania dobrze prosperujących polskich firm.Kable Żyrardowa,żarówki Piła,Ursus ,stocznia i wiele innych .Tym ludziom zawdzięczamy bezrobocie i zlikwidowane zakłady pracy.
Stefan Z / 83.4.239.* / 2013-06-26 15:07
własnie zwalniam ludzi, likwiduje biznes i wyjezdzam z kraju. Nastepna rewolucja bedzie inna.
bsf / 46.45.103.* / 2013-06-26 14:59
Dzięki temu panu to w kryzysie jest moja emerytura i kolejka do lekarza specjalisty.
anty78 / 192.138.116.* / 2013-06-26 14:45
Mądrala się odezwał - wszystkie pana reformy okazały się niewypałem i pan ma jeszcze czelność być ekspertem mówiącym o uzdrowieniu? wstydu pan nie ma...
Tomasz czyli ja / 83.28.123.* / 2013-07-25 04:09
Nie wszystkie były niewypałem.
1) Reforma samorządowa - udana, samorządy po kilku kadencjach zaczynają (głównie w większych miastach) bardzo się starać dobrze zarządzać bo konkurencja, poza tym miasta wojewódzkie w większych województwach zaczynają się w ogóle liczyć w Europie
2) Kasy Chorych - prawie równocześnie wprowadzone w Niemczech, po ok. 10 latach sprawdzają się bardzo dobrze, efektywnie zarządzają środkami. Reforma była niedokończona, rząd Leszka Millera poprawił niedociągnięcia a zaraz potem (jak tylko system zaczął dobrze działać) - zlikwidowali!! i utworzyli ten nieszczęsny NFZ

Najnowsze wpisy