Forum Spółki giełdowe Getin Noble Bank SA

Jest nowa rekomendacja dla Getin Noble Banku

Jest nowa rekomendacja dla Getin Noble Banku

Money.pl / 2014-03-26 21:48
Komentarze do wiadomości: Jest nowa rekomendacja dla Getin Noble Banku.
Wyświetlaj:
PAN Maciej / 2015-01-16 14:04
Dla mnie GNB to inna bajka i nigdy nie kupię tych akcji. Nie rozumiem polityki właściciela, a jak nie rozumiem, to nie kupuję. Jednak wczorajszy spadek o 16% wydaje mi się niesprawiedliwy, a wzrost wartości franka nic nie tłumaczy. Spodziewam się odreagowania i to dotyczy wszystkich banków. Jeszcze raz okazuje się, że w krótkim okresie rynek bywa nieracjonalny i działa emocjonalnie jak przysłowiowy Kowalski. Wydaje mi się, że ci którzy wczoraj kupili lub dzisiaj zrobili to w dołku
Ela100lica / 213.108.152.* / 2015-01-15 23:06
Nie ma większego szwindlu jak G.B. i jego produkty które nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego.Potrafią okraść nawet emerytów i bezrobotnych z dorobku życia, tworząc niejasne umowy i kłamiąc prosto w oczy.Doradcy finansowi uciekają z tego banku po trzech miesiącach, bo nie chcą mieć nic wspólnego z kantami.Mają spraw sądowych na wiele lat. Płacą kary i dalej oszukują. OMIJAĆ Z DALEKA.
OSZUKANA54 / 81.6.135.* / 2014-12-20 15:17
GETIN NOBLE BANK, TO WIELKI OSZUST, A NIE BANK
OKRADACZ LUDZI.ZŁODZIEJ NAD ZŁODZIEJAMI NIE WPŁACAJCIE ŻADNYCH PIENIĘDZY, BO STRACICIE WSZYSTKO,A ONI JEŻDŻĄ PO WCZASACH ZA GRANICĘ ZA WASZE PIENIĄDZE I SIĘ BAWIĄ BARDZO DOBRZE.
NIE WPŁACAJCIE KASY NA INWESTYCJE,BO STRACICIE,LEPIEJ DAJCIE TĘ KASĘ NA BIEDNYCH LUDZI,KTÓRZY NIE UMIEJĄ DAC SOBIE RADY W ŻYCIU
REX953 / 94.251.225.* / 2014-03-26 21:48
O 57% SPADŁY ZYSKI ROK DO ROKU WĄTPLIWY BANK
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy