Forum Forum pracyDokumenty

Jestem internetowym fizolem, znaczy byłem...

Jestem internetowym fizolem, znaczy byłem...

Fizol Internetowy / 188.121.11.* / 2011-11-08 12:28
Witam,
przez ostatnich 5 - 6 lat byłem internetowym fizolem. Wstawałem rano i dodawałem nowe galerie zdjęć do stron z galeriami zdjęć. Obrabiałem zdjęcia przed dodaniem chociaż nie jestem grafikiem, zamieszczałem zdjęcia na stronie podstawiając kolejne numery zdjęć pod wcześniej przygotowany kawałek kodu, chociaż nie jestem informatykiem, webmasterem ani innym "em". Nigdy nie zawiodłem, gawiedź codziennie przy śniadaniu mogła sobie poklikać i nacieszyć oczy nowymi fotkami. Pilnowałem też żeby w komentarzach do zdjęć i na forum była kultura.
Praca skończyła się tydzień temu, recesja dopadła właściciela serwisów i zamknął kram. Zostałem z minimalnymi oszczędnościami i ratami do spłacania.
Mój problem polega na tym, że nie mam pojęcia jak szukać nowej pracy. Zawsze pada pytanie kim konkretnie jestem, czy jestem informatykiem, webmasterem, grafikiem a ja nie jestem żadnym z nich. Jestem fizolem, pokazujesz mi paluchem co ma być zrobione, mówisz jak i zapominasz, ja dbam o to, żeby było zrobione.
Poradźcie coś, ja jestem trochę zdezorientowany i nie wiem czy to co ostatnio robiłem oznacza że coś mam, czy niczego nie mam? Szukając pracy brnę przez bagno "pracowego spamu" z klikaniem w reklamy itp. nigdy nie widziałem nawet trochę pasującego do mnie ogłoszenia.
Mam 39 lat, zawsze przed komputerem.
Pozdrawiam i zapraszam do komentowania.

Najnowsze wpisy