Forum Forum inwestycyjneFundusze

Jestem początkujący i mam pewne niejasności.

Jestem początkujący i mam pewne niejasności.

AndrzejQ / 83.13.92.* / 2007-07-18 21:52
Witam,
miałbym prośbę typu, czy ktoś może mi powiedzieć, na jakiej stronie mogę znaleźć elementarz inwestowania w Fundusze i GPW ? Mniej więcej wiem jak to działa i jak kupić i sprzedać, ale nie potrafię przeprowadzać analizy, czyli kiedy spodziewać się spadków, a kiedy zwyżek. Nawet nie bardzo wiem od czego zacząć. Patrzę w wykresy, ale nie wiem jak je czytać.
Dzękuję za zrozumienie. Pozdrawiam, Andrzej.
Wyświetlaj:
cortez / 2007-07-19 22:45 / Bywalec forum
pograj sobie wirtualnie. W internecie znajdziesz kilka takich opcji. Na funduszach np. www.wfi.pl, ale niestety tu jest haczyk, bo wg mnie grając wirtualnymi pieniędzmi trochę inaczej się zachowujesz, inaczej podchodzisz do ryzyka, ale czegoś można się nauczyć.
Lub tak jak CI sugeruje Tas, zainwestuj na początek nie zbyt dużą dla CIebie kwotę i się sprawdź.
Powodzenia
TaS / 2007-07-19 20:36 / Tysiącznik na forum
www.mbank.pl :)

szkoła sfi :)

na poczatek poczatkuw wystarczy...

pobaw sie mala kwota :)
fazik / 2007-07-19 20:38 / "Gpw-racer"
dodał bym

bossa.pl/edukacja/
TaS / 2007-07-19 22:11 / Tysiącznik na forum
to juz wyzsza szkoła jazdy i troche mieszaja gre na kontraktach z gra na akcjach ale tez jest fajnie ;)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy