Forum Forum finansoweInne

Jesteście zadowoleni z księgowości

Jesteście zadowoleni z księgowości

Marek494 / 212.7.215.* / 2021-03-19 11:41
Jesteście zadowoleni z księgowości i jak w ogóle oceniacie trudność rozliczeń w tym momencie dla przedsiębiorców? Jesteście zadowoleni z księgowości i jak w ogóle oceniacie trudność rozliczeń w tym momencie dla przedsiębiorców?
Wyświetlaj:
janek299 / 212.7.215.* / 2021-06-01 09:28
Przeszedłem z biznesem pod opiekę pani Beaty Lewandowskiej z https://biurorachunkowe.org.pl/ w Gdańsku oczywiście i jestem bardzo zadowolony. Wynegocjowała mi nawet układ z ZUS-em, bo przenosiłem się z zaległościami, dużo skomplikowanych spraw ogólnie. Teraz myślę, żeby od nowego roku rozpocząć przygodę ze spółką i zobaczymy. W tym biurze masz praktycznie wszystkie spotykane specjalizacje, w tym doradztwo podatkowe, moim zdaniem bardzo profesjonalne.
Adrian77 / 5.173.250.* / 2021-04-28 14:59
Swoją księgowość zlecam firmie TAX SAFE. Polecam ich usługi. Firma rzetelnie prowadzi moje rachunki, a ja mam czas na wykonywanie swojej pracy i pozyskiwanie nowych klientów.
RadekOpetek / 46.174.3.* / 2021-04-14 20:04
Jak masz niewiele dokumentów księgowych to spróbuj księgowość Parytet w Gnieźnie, bo się opłaca. To aktualny numer telefonu 723 135 084. Pomogli mi też w pozyskaniu dofinansowania z US, a nawet tego specjalnie nie planowałem. Po prostu wyszło przy rozmowie. Można podziałać, nawet na samozatrudnieniu kilka lat, opłacalna sprawa. Wiadomo, że się nie przelewa u nikogo, więc trzeba kombinować. Kontakt do dobrej księgowości zawsze w cenie uważam.
juhas / 83.7.87.* / 2021-05-31 23:58
Ja jestem. Biuro Rachunkowe KsięgowiWroclaw - bardzo rzetelnie podchodzi do rzeczy , mega zaangazowani w sprawy i dobry kontakt z nimi mam zawsze. Wszystk oco potrzebuje - mam praktycznie od ręki, nie musze czekać tydzień. I zawsze terminowi i nieomylni

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: