Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Julia Pitera: To, co robi Kurski, jest obrzydliwe

Julia Pitera: To, co robi Kurski, jest obrzydliwe

skomentuj
Wyświetlaj:
leonsio / 195.28.182.* / 2006-06-15 14:14
Wyjaśniła już tą sprawę ? Media siedziały cicho, tak jak w sprawie dziadków Tuska w Werhmachcie, czy pijanego kwaśniewskiego w Charkowie. Jaki ta "pani" ma mandat do oskarżania kogokolwiek, jeśli wobec niej są takie wątpliwości ? A nawiasem mówiąc, jak to jest, że tego który mówi o "przekręcie" "prezydenta z zasadami" z PO odsądza się od czci i wiary, a samego "winnego" uznaje się za anioła ? Przecież na pierwszy rzut oka widać, że jest to kwas-bis. Niestety nie ma jego (nielicznych) zalet. :-(
koko / 83.31.38.* / 2006-06-14 19:21
O dziadku w Wermachcie Tusk też podobno nie wiedział,
gdyby nie było papierów Kurski nie złożyłby zawiadomienia
do prokuratury. Te komentarze są smieszne-to po prostu
mozna i trzeba sprawdzić, dokumenty na pewno są.
LP / 83.135.152.* / 2006-06-15 15:04
Twoja wypowiedz zieje brakiem OBIEKTYWIZMU !
Czy chcesz nas tu przekonać że zaliczasz się do EKSTREMISTóW politycznych którym wystarczy HASŁO jako dowód wiarygodności nie sprawdzając źródeł pochodzenia i AUTORYTETU osoby prezentującej taką postawę?
Sam wystawiasz sobie tym świadectwo o SOBIE!!!
Pomyśl !!!!!
prawda nas wyzwoli / 83.143.40.* / 2006-06-15 09:08
Dokumenty są!!! Ale fałszywe - tak samo jak lojalki miłościwie nam panującego Agenta J.Kaczyńskiego.
MarekP / 85.219.252.* / 2006-06-15 15:00
Sam je falszowales to wiesz.
LP / 83.135.172.* / 2006-06-14 18:03
Ten Fal -KONTROLI PZU przez CBS można tylko INTERPRETOWAć JAKO ROZGRYWKE
PISu CO DO SWOICH RYWALI POLITYCZNYCH jako forme
ZASTRASZENIA INNYCH W TYM KRAJU?


Jeżeli by tak miało być że PZU zapłaciło więcej
jak 1% dopuszczalnego odpisu podatkowego to znaczy że
-dofinansowali do kompani ze swoich ZYSKóW. ALE TO nie jest naruszeniem Prawa?
PO które mogło nie wiedzieć o przekrpczeniu tego PROGU przez PZU/ Finanse to tajemnica każdej firmy/
Pełną odpowiedzialnością w tym wypadku ponoszą-
Szefostwo PZU za polityke finansową tej Firmy.
Nie należy snuć fałszywych insynuacji co do PO o wywieranie "Nacisku na szefostwo tej Firmy " i polityke finansową jaką ONI
prowadzą ze swoją świadomą odpowiedzialnością.
Nie wiemy co stoi w STATUSIE tej Spółki do możliwości finansowania legalnie jakich "przedsięwzięć FINANSOWYCH" z wypracowanych ZYSKóW.
W tym wypadku to NIE JEST PRZESTąPSTWO .
Nieznajomość tych przepisów ze strony J.Kurski jest
tworzeniem fałszywych POMóWIEń za co powinien ponieść
KARE /tak miądzy wierszami: paragraf nr5 kodeksu Cywilnego mówi:
- nieznajomość przepisów prawa nie zwalnia z
odpowiedzialności prawnej i administracyjnej.--to warto
wiedzieć--tym bardziej znajomością jego powinni wykazywać się wszyscy przedstawiciele parlamentu jako DBAŁOść o należyty
AUTORYTET TEGO URZęDU !!!!!!
manolo / 83.22.240.* / 2006-06-14 17:01
Dyskusje ,pyskówki ,oskarżenia... A sprawa jest prosta do bólu! Należy po prostu odpolitycznić firmy i tyle. Sprywatyzować i będzie święty spokój. Tak robi cały świat. W innym przypadku musimy się przygotować na kolejne afery PZU ,PKN czy KGHM.
piotr347 / 217.30.145.* / 2006-06-14 16:23
Po Kurskim można było się tego spodziewać zrobi wszystko żeby odsunąć od PiS wszelkie podejrzenia w kampanii wyborczej tak było teraz nowa kampania i znów to samo na koniec Kaczyńscy dadzą mu nagrodę za pomówienia, gdy by to zrobił zwykły obywatel natychmiast zostałby skazany za pomówienie a on nie poniesie żadnych konsekwencji mamy prawo i sprawiedliwość
Kurski, Kurski ty .. / 217.98.20.* / 2006-06-14 16:05
Ludkowie mili - jak możecie słuchać ( lub czytać ) tego co to ... mówi ( lub pisze ). Takie typy u mnie od wielu lat nie istnieją - na zawsze pozostanie on "wielkim obłudnikiem" - jednym z kilku gigantów w tej materii. Kulturalni ludzie nigdy nawet nie myślą tak jak to ... potrafi powiedzieć. Choć w formie pisanej nie zabija.
Franciszek Skwarnick / 194.181.106.* / 2006-06-14 16:01
Problem polega na tym,że gdyby Kurski taka fakturę miał,to by ją pokazał.Ale on nie ma.I zaraz okaże się,że to układ pochował faktury.Albo jeszcze lepiej poniszczył.Jakos nie chce mi się wierzyć w rozbudowany spisek PZU,PO,firmy robiacej kampanię tematyczną dla PZU,firmy sprzedającej powierzchnie reklamowe,Towarzystwa Psychologicznego i Bóg wie kogo jeszcze.A do tego przez 7 czy 8 miesięcy cisza i nikt ani mru mru.Mało prawdopodobne.Wydaje się,że Kurski broni swojego kumpla na stanowisku prezesa PZU,bo tera kto przeciw Netzlowi ten z Niemcami,czyli z aferzystami i przekrętami.A przy okazji sprawa moze trochę przytnie notowania PiS.Szkoda tylko,że to się dzieje w moim kraju i na moich oczach.
T.W. / 83.31.7.* / 2006-06-14 15:53
Kurski jest obrzydliwy sam w sobie, niezaleznie od tego co mówi, ale jak mówi!
Tyle w tym zawsze jadu i nienawiści...
kolega. / 213.52.175.* / 2006-06-14 15:35
Pani Julio - niewiadomo, bo jesli okaze sie, ze Kurski ma fakture za nabycie bilbordow przez PO za 3% wartosci tego co zaplacilo PZU, wtedy okaze sie ze to PO dopuscilo brzydkiej rzeczy. Cos chyba musi byc powazniejszego na rzeczy skoro zlozyl zawiadomienie do prokuratury dzis. Czas pokaze.
LP / 83.135.172.* / 2006-06-14 16:29
Jeżeli by tak miało być jak mówisz że PZU zapłaciło więcej jak 1% dopuszczalnego odpisu podatkowego to znaczy że -dofinansowali ,ale jest pytanie kto tu naruszył Prawo?
PO które mogło nie wiedzieć o przekrpczeniu tego PROGU przez PZU/ Finanse to tajemnica każdej firmy/
Pełną odpowiedzialnością w tym wypadku powinni ponieść Szefostwo PZU za niewłaściwą polityke finansową tej Firmy.
Nie należy snuć fałszywych insynuacji co do PO o wywieranie "Nacisku na szefostwo tej Firmy " na polityke finansową jaką prowadzą ze świadomą swoją odpowiedzialnością.Nie wiemy co stoi w STATUSIE tej Spółki do możliwości finansowania legalnie jakich "przedsięwzięć FINANSOWYCH" z wypracowanych ZYSKóW. W tym wypadku to NIE PRZESTąPSTWO .
Nieznajomość tych przepisów ze strony J.Kurski jest tworzeniem fałszywych POMóWIEń za co powinien ponieść
KARE./ tak miądzy wierszami: paragraf nr5 kodeksu Cywilnego mówi:- nieznajomość przepisów prawa nie zwalnia z odpowiedzialności prawnej i administracyjnej.--to warto wiedzieć--tym bardziej znajomością jego powinni wykazywać się przedstawiciele parlamentu jako DBAŁOść oo należyty AUTORYTET TEGO URZęDU !!!!!!
kolega / 213.52.175.* / 2006-06-14 16:48
Nie wiem gdzie popelnilem blad w zwiazku z tym co piszesz, domyslam sie, ze spolki z udzialem skarbu panstwa (czy w PZU jest on wiekszosciowy, bo nawet tego nie wiem?) moga sie reklamowac do wys srodkow stanowiacych 1% odpisu podatkowego. Czy to znaczy ze PZU w ubieglym, roku zaplacilo 500mln zl podatku? To sporo jesli tak. ALe nie wiem, takinterpretuje twoja wypowiedz, ja miaem na mysli , piszac to co powyzej wypowiedz Julii1 z drugiego artykulu w tym temacie.
Kero / 2006-06-14 16:03 / -
Rzeczywiście coś musi być na rzeczy skoro obywatel państwa polskiego wchodząc w posiadanie informacji w jego mniemaniu dotyczących przestępstwa najpierw obwieszcza je w mediach a potem idzie donosić. Nie wiadomo jeszcze tylko po jakim czasie bo wątpię czy niezwłocznie. Zatem oskarżyć go też można o niepowiadomieniu o przestępswie w chwili zdobycioa takiej informacji.
Wedle mojej wiedzy to kolejność winna być odwrotna i to prokuratura decyduje czy zasłyszane plotki można upubliczniać czy też nie. Tymczasem samograj Kurski zachowuje się jakby żył conajmniej na Kazukazie.
kolega. / 213.52.175.* / 2006-06-14 16:39
TO jest polityka i najwazniejszy jest najpierw medialny szym dla " ciemnego ludu" jak nazwal i Pana i mnie i wszystkich Polakow Pan Kurski. To jak byc powinno , a jak jest to dwie rozne rzeczy. Juz ich CBS "trzepie".Oczywiscie nic nie znajda, bo jesli "as", poszukiwaczy gral jest, to jest on juz w odpowiednim rekawie. Ktos jednak zrobil tu dobry punkt mowiac o zawisci Kurskiego w zwiazku z faktem tego jak tanio zostaly nosniki przez PZU odstapione i jesli to bylo zrobione w swietle prawa, inwestycja zaliczona do nieudanej i odpisana w straty, wiec zakladajac, ze nie byla przez ostatecznego beneficjenta od pocatku aranazowana ( w tym momencie hipotetycznie PO) , to nie widze w tym niczego nienormalnego, po prostu na pewno nieumyslny blad zarzadu jakich zdarza sie tym wiecej im wieksza firma i im bardziej zmeczona kadra. Ktos tez zrobil dobry pkt o Unicredit, w koncu to jakby ktos chcial chetnie napisac, "z matecznika PO" wyszla niegdys umowa, ktora nastreczyla Unicredit tyle problemow z przejeciem Pekao. Jak napisalem, czas pokaze.
a_nalityk / 83.11.156.* / 2006-06-14 15:08
a jeżeli mówi prawdę to co Pani zrobi ? harakiri ?
skomentuj

Najnowsze wpisy