Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Julia Pitera z PO mówi o konfliktach między politykami Platformy

Julia Pitera z PO mówi o konfliktach między politykami Platformy

Wyświetlaj:
rozżalony / 83.29.47.* / 2006-02-23 09:23
Szanowna Pani.
Korzystam z okazji, ze zechciała się Pani"pojawić" na niniejszej "platformie dyskusyjnej". Od dłuższego czasu chciałem bowiem zapytać jak Pani, ze swoimi pogladami na korupcję, zepsucie w życiu codziennym polityków (zakładam oczywiście , że jest Pani ta samą, która wypowiadała się jako aktywistka Transparency ...), znalazła się wsród ludzi pokroju Pana Schetyny. Generalnie wśród "polityków"(cudzysłów wyraża brak mego przekonania co do zasadności tego miana w odniesieniu do większości Pani otoczenia). To zaiste tak ewidentny dysonans, że nie mogę wyjść ze zdziwienia. Jesli zaś mówi Pani o sielance w szeregach PO, to zapewne przyszło Pani w tej chwili albo realizować stosowną politykę PR, albo jedynie zasiadać w ławie poselskiej (w to akurat nie wierzę). Nie chce mi się także wierzyć, że osoba tak zorientowana w życiu politycznym, jak Pani nie wie (może nie chce pamiętać) o słynnym zamęcie wokół obsady kandydatów do Parlamentu z ramienia PO (słynny "trick "Pana Schetyny wobec Pana Rokity). Za taki "zabieg" Pan Rokita ze swoja ambicją musi szczerze nie lubić Pana Schetyny, który nota bene jest szrą eminencją PO. Eminencją na, której opiera się Pan Tusk. Zatem Pani poseł, jezeli nie dostrzega Pani rozdźwięku między tym, co co się zowie polityką(w którą Pani osobiście się zaangażowała), a działalnością antykorupcyjną, to musi Pani "ocierać" się o schizofrenię. Ale może taki właśnie jest standard dzisiejszych "elit"?
odchudzony / 87.206.192.* / 2006-02-23 08:12
nie pamietam aby marszałek Komorowski powiedział ostatnio coś zręcznego, jakby to potrafił to napewno byłby na stołku Jurka. Widać istnieją związki Piskorskiego z PiS, co wydaje się być dziwne no ale za wszystkim stoja Kaczory, za podziałem PO też. Podział PO jest widoczny od początku tego roku, szczególnie widać było po Walc i Rokicie. Niewidać natomiast w PO wspóldziałania, przecież Rokita miał duże skłonności do PiS. Ale to nie jest ważne pani Pitera poruszyła ważną sprawę europosłów, całkowicie się zgadzam, że europosłowie mają mało roboty, nic nie wiemy jakie sprawy załatwiają jak głosują. Mam wrażenie że na temat pracy europosłów istnieje blokada informacji. Czy ktoś potrafi powiedzieć jak głosuje Piskorski w europarlamencie, czy popiera liberalne rozwiązania, a może już tam robi interesy. Czy głosowania w euro nie powinny być przedstawiane opinii publicznej w Polsce. Boleje nad tym że media milczą na ten temat.
Junosza / 83.30.97.* / 2006-02-23 08:38
O pracy europarlamentu informuje tylko.... Radio Maryja. Czy to nie dziwne?
ogladacz / 193.201.167.* / 2006-02-23 08:12
Kobieta niby działa lansuje siew telewizji i co z tego niccccc. Próbowałem nawić ją aby zajęła sietematem korupcji w Piasecznie to mnie jej organizacja Transparesy Inter. olała i stwierdziła, że nie bedzie się tym zajmować. Ta Pani uprawia politykę dla niej wygodną, a nie służbę narodowi i chociażby żyjących w Warszawie i oklolicy. Jestem bardzo, bardzo rozczarowany Panią Pitera, taka laleczka co to chce zrobić karierę, a wydawało mi sięże jej na czymś zależy, żeby nasze Państwo było uczciwe, ale punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, a dla mnie PO jest tak uwikłądna w układy jak SLD więc nie wiem co ta Pani tam robi jeżeli chce zachować swoją twarz...
bubu / 83.29.76.* / 2006-02-22 20:05
Pawełek KORUPCJA-Piskorski powinien pamiętać ,że elektorat dobrze pamięta jak ma on upaprane ręce w warszawskich szwindlach i został wytypowany i wysłany jako europarlamentarzysta aby w kraju wyciszyć oraz wytłumić smród korupcji wokół jego osoby.
Pawełku-cwaniaczku złodziejaszku pamiętamy o twoich niby zarobionych na giełdzie pieniądzach ,które tak naprawde uzyskałeś z koupcji wykorzystując stolec Prezydenta Warszawy.
Ojciec biotonów / 83.23.240.* / 2006-02-22 20:55
bubusiu!
Tak nie mozna !!!!!!
Przecież nie ma prawomocnych orzeczen sadowych aby tak twierdzić.
To jedynie domysły.
A zresztą tamten nie pasował bo jak piszesz kradł, ten ostatni nie pasował bo nie kradł ale miał brata bliźniaka.
Kto wszystkim dogodzi.....?
A biotonik daj znać jak zrozumiesz, że zanosząc swoje dziecko do chrztu, a potem posyłajac do Komunii Sw.
robisz to dla pucu...
Albo wstydzisz się przed sąsiadami i rodziną...
pozdrawiam twoje sumienie
bioton / 2006-02-23 05:53
Z moim sumieniem jest wszystko ok. Jeżeli wykorzystuje sie portal ekonomiczny do dyskusji teologiczny to bardzo przepraszam, ale ktoś tutaj pomylił adresy.
Mamy w Polsce rozdział państwa od kościoła OJCZE.
Mieszasz chrzest z uwagą nt. jakosci postów to już nie znajduje argumentów.Moja krytyczna uwaga dotyczyła tekstu forumowicza, który skomentował wywiad Pitery bredniami o masonerii.
bioton / 2006-02-22 17:46
Wszystkim forumowiczow, którzy korzystają z portalu money.pl w celu poszerzenia swojej wiedzy ekonomicznej, a nie teologicznej proponuje pomijanie wszelkich postów o charakterze religijnym. Po co dawać znudzonym i rozmodlonym osobnikom powod do dalszej ewangelizacji.
Kajot / 213.134.160.* / 2006-02-22 19:13
Bioton jak będziesz miał już na swoim koncie te wymażone kilka milionów to też zaczniesz myśleć nad sensem swojego życia. Pewno jesteś jeszcze młody i walczysz z przeciwnościami. Powodzenia.
Taki jeden / 213.134.160.* / 2006-02-22 19:05
Niki ma rację z Biotonem - Bioton nie będzie rósł do nieba. A o NIM nie zapomnij.
wojtek / 83.5.120.* / 2006-02-22 08:37
fakty. Jak np to, że udział w nawet nieidealnym rządzie, daje większe możliwości realizacjo programu, niż jałowe wsadzanie kija w szprychy wraz z SLD.
parasol / 83.17.135.* / 2006-02-22 20:55
Którego programu?. Bo chyba nie tego który ma pan na myśli

Najnowsze wpisy