Forum Polityka, aktualnościKraj

Już niebawem, 9-10 kwietnia w EXPO XXI w Warszawie odbędą się VII Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations

Już niebawem, 9-10 kwietnia w EXPO XXI w Warszawie odbędą się VII Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations

Wyświetlaj:
Agnieszka G / 89.79.141.* / 2016-04-11 09:59
Ja też się jutro wybieram. Fajnie, że te targi są ciągle kontynuowane - byłam dwa lata temu i było sporo osob. Przeglądałam program i dużo fajnych wykładów się zapowiada, na kilka się nawet zarejestrowałam. Można dużo przydatnej wiedzy przywieźć z tych targów -wiem co mówię. ;)
Jarek F / 89.68.231.* / 2016-04-07 21:34
Zdecydowanie warto się tam pojawić! Z roku na rok poziom rośnie, same targi bardzo inspirujące, z tego co wiem w tym roku szykują sporo bardzo konkretnych szkoleń. No i można poznać wiele nowych, ciekawych osób :)
TOMASZ SROKA / 89.79.141.* / 2016-04-07 09:26
Ale czas szybko leci...Już kolejna edycja. Oczywiście się wybieram, niezmiennie od 2 lat. Przeglądam właśnie program i zaintrygowały mnie seminaria nt. tego dlaczego polskie opakowania są takie nudne i jak dzięki opakowaniu podnieść renomę produktu... Może być naprawdę ciekawie.
ROBERT TUREŃ / 83.24.58.* / 2016-03-27 10:51
Jeżeli w tym roku będzie tak, jak w tamtym (edycji z tego artykułu), to naprawdę warto się pojawić. Ta edycja chyba coś w połowie kwietnia. Sam rok temu się zastanawiałem, bo zaczynałem rozkrecać firmę, ale dowiedziałem się no jak unikać opakowaniowej nudy... a to przydatne.

Najnowsze wpisy