Forum Polityka, aktualnościKraj

Kaczyński daje czerwoną kartkę: To rząd gry w piłkę

Kaczyński daje czerwoną kartkę: To rząd gry w piłkę

Wyświetlaj:
kixan / 83.31.202.* / 2010-10-30 15:16
A siebie kiedy wyrzuci z boiska?
budyń / 188.96.174.* / 2010-10-30 13:52
tak jest, jedyną spełniona obietnicą przedwyborczą PO są orliki. Ale co z tego, jeżeli brakuje dobrej organizacji i pracy PZPN/ ministerstwa sportu. Z parę lat orliki zdziczeją,staną się klepiskiem i tyle pozostanie po specjalistach od gospodarki, liberałach i zielonej wyspie. Hahahahah ... Polacy to durny naród. Wschód europy - ten typ tak ma. :)
za marszałkiem / 149.156.124.* / 2010-10-30 12:08
język nienawiści do PZPN.
a może jakieś konstruktywne propozycje, jak podnieść poziom polskiej piłki?
QWAW / 192.193.245.* / 2010-10-30 13:44
MUSZĄ SCIĄGAĆ TRENERÓW ..
dgen / 2010-10-30 11:41 / Tysiącznik na forum
problem polskiej polityki jest głebszy niż nam się wydaje:
z jednej strony plastikowy premier, unikający jak ognia jaskrawych wypowiedzi i odważnych deklaracji aby nikogo nie urazić, z drugiej strony prezes, który za nic ma podpowiedzi marketingowców i mówi po prostu to co myśli, nawet za cenę malejącej popularności.
To każdy z nas musi sobie odpowoiedzieć na pytanie jaką wizję uprawiania polityki wolimy.
A może po prostu wziąć kartkę, długopis i na chłodno, bez emocji skalkulować takie dane jak bezrobocie, dług publiczny, wysokośc podatków, wzrost cen, inflacja............i dopiero wtedy podjąć decyzję na kogo głosować - bo to niechodzi o styl wypowiedzi i sentymenty tylko o skuteczność w polityce.
Elendir / 2010-10-30 13:10 / Łowca czarownic
Nie rozśmieszaj ludzi z twierdzeniem że Kaczyński mówi to co myśli. Zwyczajnie mówi to co mu się opłaca, conajwyżej od czasu do czasu zmieniając zdanie co się bardziej opłaca. Mieliśmy tego przykład chociażby przy kampani prezydenckiej.
pan władek / 89.231.100.* / 2010-10-30 13:36
nie mierz wszystkich swoją miarką. to że u was w PO tak postępujecie nie oznacza, że tak uważa cały świat.
Elendir / 2010-10-30 17:01 / Łowca czarownic
Oj zapiekła prawda, tak że nawet nie przemyślałeś tego, co chciałeś napisać.
A z faktu że jesteś z PiS nie wynika jeszcze że Twój rozmówca jest z PO. Podobnie z faktu że ktoś nie wierzy w bzdury które wygaduje Kaczyński nie wynika jeszcze że jest z PO.
rozżalony / 87.118.126.* / 2010-10-30 10:47
my tu towarzysze gadu, gadu (na spotkaniu plenarnym), a tam nasz wierny towarzysz Rysiu w tiurmie gnije. Pamiętacie jeszcze jego heroiczny czyn. Wy tu zaparcia lub też w zależności od nastroju, sraczki dostajecie na widok Jarka, a on go po prostu chciał sprzątnąć, tylko długiej broni nie dostał. Oj podupada u nas towarzysze duch walki, pozostaje jedynie kłapanie bezzębnymi szczękami, bo już zapominacie gdzie schowaliście sztuczne szczęki. A pomyślał któryś z towarzyszy, aby przesłać Rysiowi paczę z kawiorem i martelem pięciogwiazdkowym. Po to nam przydzielili takie, a nie inne emerytury, abyśmy wspomagali towarzyszy w niedoli, którzy niegdyś dla nas kapowali i dolary wymieniali pod pewexami.
tade / 83.2.33.* / 2010-10-30 10:02
Moja sympatia do Kaczyńskiego przerodziła się w antypatię i to w ciągu kilku miesięcy.
Zaczął bardzo przesadzać i to już nie stało się śmieszne czy nawet żenujące to już stało się po prostu groźne dla kraju.
Kaczyński dąży do wybuchu rewolucji zachowuje się jak terrorysta z IRA czy coś w tym stylu nie szanuje Prezydenta Premiera i w ogóle wszystkich którzy nie są mu posłuszni.
Kaczyński za takie zachowanie w normalnym kraju byłby politycznie skończony na zawsze. Winien przed Trybunałem Stanu odpowiadać za zdradę i podjudzanie do anarchii.
PiS jak najszybciej winno wykonać resekcję czyraka jakim jest Kaczyński.
Tylko PiS ale bez Kaczyńskiego jest w stanie przyhamować dyktatorskie zapędy Tuska i rujnowanie polskiej gospodarki
~Kris / 2010-10-30 09:55 / Tysiącznik na forum)
Ja w tych wyborach samorządowych robię eksperyment, i będę głosował wyłącznie na bezpartyjnych ludzi z lokalnych stowarzyszeń. Obie partie mają u mnie czerwoną kartkę.
tade / 83.2.33.* / 2010-10-30 10:28

Obie partie mają u mnie czerwoną kartkę.

u mnie też .
Pozostali tylko jak tu oddzielić ziarna od plew?
POLSKA / 192.193.245.* / 2010-10-30 10:09
Będzie ciężko i mam wrażenie , że chodzi o kadencję prezydenta wyłącznie ... w gninach nawet jak wygra PiS i tak nic nie zmienią na to potrzeba wielu lat ... i wątpie że Kaczyński ma na to skuteczny plan , bo na te zmiany musi być kasa ... i zmiany w krus...
Po tym co wyprawiał Kaczyński oddawanie mu władzy będzie sporym ryzykiem ale może coś mu sie uda dobrego zrobić musiał by tylko zacząć myśleć jak brat.
tesa1959 / 2010-10-30 13:17 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Przecież jedynym programem Kaczyńskiego jest wytykanie błędów. Jeszcze nie powiedział ( i chyba nie powie) w jaki sposób on chce naprawić gospodarkę, albo spowodować, aby dług publiczny uległ zmniejszeniu.

Najnowsze wpisy