Forum Polityka, aktualnościPolityka

Kaczyński gani europejskich partnerów

Kaczyński gani europejskich partnerów

Money.pl / 2007-04-12 13:42
Komentarze do wiadomości: Kaczyński gani europejskich partnerów.
Wyświetlaj:
Koala / 2007-04-12 15:14 / Bywalec forum
...czyli kolejna kompromitacja! Dlaczego?
Koala / 2007-04-12 15:24 / Bywalec forum
Aha... Mam pytanie do kogokolwiek, kto jest mi w stanie wiarygodnie odpowiedzieć: kim był/jest tatuś braci Kaczyńskich? Jeśli mówi się, to mówi o matce. Nie podważam jej zasług w wychowaniu etc. ale nie sądzę, przynajmniej trudno w to uwierzyć, że są to dzieci z probówki. Skoro zdecydowali się nie "utajniać" osoby matki, to dlaczego ojciec jest nieznany społeczeństwu w szerszym zakresie? Skoro prawie, jak sensację podaje się informacje o sercowych rozterkach córki prezydenta, to co tajnego miałoby być w ujawnieniu kim jest ojciec? Dziękuję za wiarygodną odpowiedź.
ALII / 193.110.99.* / 2007-04-12 14:57
Historia pokaże czy polska polityka zagraniczna "obrażonej panny" (która ani nie jest majętna, ani piękna, a ostatnio nawet symatyczna) przyniesie skutek.
historyk / 217.8.190.* / 2007-04-12 13:42
no pięknie. zobaczymy co z tego wyjdzie. nie będzie gazu, nie będzie mozliwości sprzedaży mięsa do Rosji, nie będzie eurokonstytucji ale będą konsultacje i Leper z Giertychem i zadowolony Komorowski.
blisko 70 lat upływa od 1939 roku a interesy państw się nie zminiają. kiedyś Anglia i Francja rzuciły Polskę na łup Niemiec i Rosji. czy teraz będzie podobnie tylko liczba kibiców się zwiększy? bo i inne państwa Europy się z tym liczą.
ALII / 193.110.99.* / 2007-04-12 15:08
"Anglia i Francja rzuciły Polskę na łup ... ". Zwasze mnie to intrygowało jaki to odwieczny obowiązek spoczywa na Francji i Anglii żeby bronić Polski? Tak uczono też w szkole. Ja troche poczytałem i dziś już wiem, że w polityce jak i w życiu nie ma sentymentów.
Myślę że jedynym wyjściem z sytuacji na dziś jest zakręcenie teraz kurka Niemcom my też nie bedziemy mieć gazu ani ropy, wtedy Gazprom zbankrutuje zanim wybuduje rurę pod bałtykiem.
Cogito / 2007-04-12 16:14 / Bywalec forum
ALII: popisujesz się ignorancją i głupotą , gdyż to wstyd nie wiedzieć, że w 1939 r. Polska miała wybór. Mogła sprzymierzyć się z Niemcami i wówczas nie byłoby paktu Ribbentrop - Mołotow", "Września" i wojna potoczyłaby się znacznie mniej dla nas tragicznie. Jak np. dla Włoch i Węgier. Alianci wiedzieli o propozycjach Hitlera i prowadzonych rozmowach i błagali nas, żebyśmy zostali przy nich obiecując nam wszelką możliwą pomoc zbrojną. Jak to się skończyło to wiemy (czy ty jesteś w tym gronie to wątpię). Tak więc określenie "Anglia i Francja rzuciły Polskę na łup" jest całkowicie uzasadnione. Historia uczy nas, że nie liczą się sentymenty tylko interesy. I dobrze jest mowić głośno i wyraźnie o zagrożeniu swoich interesów. To zaś, że jakieś nieistotne pisemko ma nam to za złe to świadczy o tym, kto je finasuje.
olka / 89.171.91.* / 2007-04-12 14:17
polska sama sie rzucila.Glupota jest niesmiertelna.
Znow to samo: "na dnie z honorem ,lec"
Czyim??? Oblakancow z LPR ???
wezyzyr / 212.76.37.* / 2007-04-12 21:29
przeczytaj uwagi Cogito, choć nie wierzę, żeby takim zaślepieńcom jak Ty otworzyły choć trochę oczy

Najnowsze wpisy