Forum Polityka, aktualnościKraj

Kaczyński: Mówiono mi, że być może mój brat przeżył

Kaczyński: Mówiono mi, że być może mój brat przeżył

Wyświetlaj:
zoskamalgoska / 2013-04-22 13:31
kto ci mowil? boze co [...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###
jeszcze chce od polakow.... skad on czerpie takie pomysly na to zeby tak sklocac i nekac polakow, co mysmy mu zrobili/ ludize maja dosyc tej szopki smolenskiej juz! maja poprostu serdecznie dosc!
ździcho kuźwiak / 77.254.251.* / 2013-04-22 07:16

mój brat przeżył, bo przecież trzy osoby przeżyły

No a kto przecież jak nie On a z Nim Błasik i Gągol? No chyba, ze nie zwykły szary nawigator czy stewardessa, to oczywiste. Jeżeli kogoś uprowadzono na Sybir, potem torturowano na Łubiance, a na koniec przestrzelono potylice to tylko ich.
jt / 78.8.38.* / 2013-04-22 18:20
Dlaczego manipulujesz wypowiedzią Kaczyńskiego?.On nie twierdzi że jego brat przeżył,tylko że:

przekonywano mnie, że być może mój brat przeżył,

Wyrwałeś z kontekstu część wypowiedzi Kaczyńskiego i wmawiasz sobie i innym nieprawdę.Jeżeli robisz to świadomie to zwyczajnie kłamiesz.
ździcho kuźwiak / 77.254.247.* / 2013-04-23 07:58

Dlaczego manipulujesz wypowiedzią Kaczyńskiego?.

A skąd wniosek, ze manipuluję wypowiedzią Kaczyńskiego? Może akurat manipuluję wypowiedziami tych, którzy go przekonywali (czyli innych manipulatorów)? Zatem powielam tylko. Kurde, Ty naprawdę go czcisz, modlisz się do niego. Człowieku, ocknijże się - to nie jest Bóg! To zwykły [...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###
jt / 78.10.104.* / 2013-04-23 12:17

A skąd wniosek, ze manipuluję wypowiedzią Kaczyńskiego?

Z Twojego wpisu,przecież Ci to udowodniłem.Masz problem z logicznym myśleniem?.Nie widzisz swojej manipulacji?.

Ty naprawdę go czcisz, modlisz się do niego.

A skąd taki wniosek?.To że wytknąłem Ci manipulację?,co to ma do rzeczy?.
Kaczyński mnie mało obchodzi.Ja piszę o Twojej manipulacji,a nie o Kaczyńskim.
Widzę żeś zaślepiony nienawiścią,a każdy wg Ciebie kto nie jest zaślepiony tak jak Ty to jest wyznawcą i czcicielem Twojego wyimaginowanego wroga.
Człowieku Ty masz problem z logicznym osądem rzeczywistości,to Ty się ocknij,bo grzęźniesz w jakieś urojenia o faszyzmie.
Kiedyś można było z Tobą podyskutować,teraz walisz obelgami,przypisujesz adwersarzowi jakieś wydumane skłonności.Widać nerwy Ci puszczają.Współczuję,ale w ten sposób nie mam zamiaru dyskutować.
Żegnam szanownego pseudo-adwersarza.
jaroslaw_zawsze_dziewica / 2013-04-23 13:01
nie wazne kto co jak i czemu! licza sie fakty ze polska jest najwazniejsza i niech zyje sie lepiej!

Najnowsze wpisy