Forum Polityka, aktualnościKraj

Kaczyński: Nie prywatyzować, a podnieść nakłady na zdrowie

Kaczyński: Nie prywatyzować, a podnieść nakłady na zdrowie

Wyświetlaj:
Beneq / 62.159.242.* / 2010-06-22 16:06
Hahaha! Na zdjęciu pozę ma jak Kaszpirowski! Chyba sam będzie leczył!!
Beneq / 62.159.242.* / 2010-06-22 16:04
podnieść nakłady, cóż za genialny pomysł! A teraz poproszę panie Kaczyński o konkrety, skąd te pieniądze wziąć. Ukraść "etatowcom", opodatkować w końcu rolników, czy może dofinansować z budżetu powiększając dziurę i zwiększając zadłużenie Państwa? A może jakieś równie "genialne" pomysły na oszczędności w budżecie? Mogą być to np. obcięcie pomocy społecznej lub dofinansowania KRUS.
@@@ / 89.74.168.* / 2010-06-22 16:45

...skąd te pieniądze wziąć...

A dzisiaj to skad sa one brane?
Szpitale nie dostaja pieniedzy z NFZ wiec sie zadluzaja.
Nastepnie rzad to zadluzenie splaca ale nie zwieksza nakladow na szpitale.
Nastepnie szpitale znowu musza sie zaluzyc aby wypelniac swoje konstytucyjne obowiazki i sytuacja sie powtarza.
Prywatyzowanie/komercjalizowanie niczego tu nie zmieni bo to rzad ma konstytucyjny obowiazek dbac o zdrowie obywateli.
tot / 178.36.207.* / 2010-06-22 16:09
a kogo to interesuje skąd? :) , przecież przez kolejne lata nic się nie zmieni . najwazniejsze są słowa ,s łowa , słowa......
tot / 178.36.207.* / 2010-06-22 15:52
typowe tumanienie ludu. jak zwykle ...tylko niech jeszcze powie skąd
mlody polak / 192.193.245.* / 2010-06-22 15:55
z pustego to tylko Kaczka naleje...przepraszam wszystkich, ale trafia mnie cos jak podobne hasla slysze...ostatni raz chorowalem w 2006 roku na grype sezonowa (nie ptasia). Jak zachoruje i tak pozostaje grzaniec z miodem, albo mleko z czosnkiem...Ewentualnie isc do znachora...bo nie mam czasu stac w kolejkach, bo praca czeka, by na ta sluzbe zdrowia zarobic!!
jliber / 2010-06-22 15:38 / Tysiącznik na forum
A pewnie że nie prywatyzować. A najlepiej jeszcze coś znacjonalizować. Jak faszyści. Bo Polska jest najważniejsza! POLEN UBER ALLES!
mlody polak / 192.193.116.* / 2010-06-22 15:36
niestety, co pomysl na sluzbe zdrowia to lepszy :)) jak wygra kaczor i kaze mi oddac jeszcze wiecej z podatkow na sluzbe zdrowia to wyjade ja...i pewnie sporo innych ludzi...waluta moze nie taka wysoka jak kiedys, ale bede do przodu :]

a zostajac tutaj...
Hipotetycznie zarobie 3 tys. z czego dostane 2 lub 1,8 tys. Zaplace rachunki za prad, gaz, wode, smieci, kanalizacje, abonament radiowo-telewizyjny, rachunek za internet i telefon, paliwo, zywnosc, i bede jakies -1 tys. do tylu. Wezme kredyt, zeby jakos pokryc wydatki, bo ograniczenia w domowym budzecie to juz zrobilem :] wystarczy to na rok splacania rat i tego ujemnego budzetu...i zaczekam, az bedzie druga Grecja...albo koniec swiata w 2012 :)
Podniesc kompetencji swoich raczej nie mam za co...studia kosztuja. Zatrudnie sie u pracodawcy ktory bedzie za ta pensje robil ze mna co chce, bo stopa bezrobocia jest tak duza, ze bede musial robic nadgodziny, zeby mnie nie wyrzucili :)))

A mi takie matolki beda mowic, jak to nie bedzie lepiej i piekniej w tej Polsce...
mlody polak / 192.193.116.* / 2010-06-22 15:39
ale oczywiscie bezrobocie spadnie, bo jak znow zaczna wyjezdzac studenci na zmywak to nastapi kolejny sukces....
i nie piszcie mi ze to wina PO, czy PIS czy SLD, UP. PZPN, GUS i innych skrotow myslowych....nikt mnie nei przekona, ze poki nie wezmie sie za ten caly bur...del ktos kto ma jaja i koncepcje to mozemy sie juz pakowac...tyle od mlodego pokolenia!!!
sandra1a / 89.77.246.* / 2010-06-22 19:13
Zapoznaj się z poglądami Korwina-Mikke (na youtub).
pzrd
Andre7 / 2010-06-22 15:26 / Tysiącznik na forum
Dzięki wyższym nakładom na w pełni państwową służbe zdrowia będziemy czekać w kolejkach na korytarzach wyłożonych marmurem do jeszcze lepiej opłacanych lekarzy. Bo jaki ma interes szpital by leczyć dobrze skoro klient/pacjent nei ma wyboru ?
strzelec / 2010-06-22 14:49 / Bywalec forum
Najpierw obniża i to było najlepsze bo twierdził, że za dużo wydajemy z naszych kieszeni piękna propaganda, a teraz chce jeszcze więcej wyciągać z nas, bez sensu człowiek haruje od świtu do zmierzchu i mam jeszcze płacić więcej za nie wiadomo co bo z jego obliczeń matematyczno astronomicznych wyszło, że trzeba podnieść składkę. ZDECYDUJ SIĘ W KOŃCU BO CO WYBORY MASZ GENIALNIEJSZE POMYSŁY. Ja i tak chodzę na wszystkie badania prywatnie więc może zróbcie podobnie jak na śląsku jest każdy ma swoją kartę i tam jakoś pieniądze nie giną w tak zastraszającym tempie jak w całej Polsce.
wfcqwef134 / 196.3.50.* / 2010-06-22 14:36
chyba cię pogieło, wydajemy 80 MLD z NFZ, a ty chcesz wiecej? WYKŁĄDAJ ZE SWOJEJ KIESZENI, dość MARNOWANIA MOICH PODATKÓW!!!!!!!!!!!!!!!typowy KOMUCH!

Najnowsze wpisy