Forum Polityka, aktualnościKraj

Kaczyński straszy posłów?

Kaczyński straszy posłów?

Money.pl / 2007-12-09 13:11
Komentarze do wiadomości: Kaczyński straszy posłów?.
Wyświetlaj:
Zdzich / 2007-12-09 22:06 / Bywalec forum
Kiedyś ten portal był do poczytania i dyskusji, odkąd nie weszło na niego PiS-owe pospólstwo. Teraz ciężko jest znaleźć kogoś z kim można podyskutować. Sabie, maa, sceptyk, KAP, Obserwator. To są bywalce forum, którzy spierają się swymi poglądami a nie zaśmiecają tego portalu nikomu nie ubliżają. A tacy co to wypisują na ty forum i są podpisani „Żer dla opasa, Nieumoczony, Tuskolamacz, | H-I, podpisany kropkami, warszawa,sosnowiec,Kraków, EcoHuman, kangoor, d*************************, hehe, kaptomiłośnikanala, naryjoczywiście, AndrewNew, A.T., terazwyjązaWSI!, salceson z Pruszkowa, możegolenienóg?, eszczekilkadziesiątlatibędziespokój!, wieszcostraciłeś!, coprawdatoprawda!, tożtoniemożliwe!” I wiele innych nicków -To jest PiS-owskie nasienie, które tylko potrafi ubliżać, pisać jakieś głupoty niezwiązane z tematem. Chyba wystarczy przykładów, durnowatych nicków co to nie mają formy ani treści. Pozostaje udzielić odpowiedzi na narzucające się pytanie. Po co promować głupotę wyróżniając głupotę poświęcaniem uwagi? Nie, to nie tak. Chodziło o coś zupełnie innego, chodziło tak naprawdę o jedno zdanie komentarza po adresem prymitywu. Zdanie brzmi: Z czym do ludzi radiowo - pisowe pospólstwo, z czym do ludzi? Nie odpisujcie bo więcej nie będę wchodził na te forum.
@@@ / 195.90.107.* / 2007-12-09 23:36

..., maa,.... To są bywalce forum, którzy spierają się swymi poglądami a nie
zaśmiecają tego portalu nikomu nie ubliżają.

Ty to chyba nigdy nie czytales wypocin tego indywiduum albo nie umiesz czytac.
maa / 2007-12-09 21:23 / Tysiącznik na forum
E tam, straszy.
Jarosław "Mądry" nie musiał nikogo z pisiorów staszyć.
PiS o karna trzódka. Bezmyślna raczej, ale z instynktem. Dzięki Jarosławowi K. "Mądremu" przeżyli dwa tłuste lata. Ludzie o kwalifikacja ledwo wystarczających na referenta w ZUS-ie zostawali dyrektorami NBP. Po wielu, wielu latach czekania. Nikt nie zapomni, dzięki komu.
Dlatego nawet rewizjoniosta Zalewski nie kwestionował przywództwa Wodza. Bez Wodza nie ma tej partii. Kto inny tych urodzonych warchołów z dziesiątków kanapowych partyjek utrzyma za mordy?

Miałem Chlebowskiego za nieco bardziej inteligentnego. A tu popisał się rozumowaniem na poziomie Gosiewskiego.

Nieco rozsądniej komentował to Pawlak:

"Myślę, że trzeba pozostawić PiS chwilę samotności, żeby przemyślał swoje doświadczenia. PiS wprowadził wiele takiej twórczej destrukcji w innych ugrupowaniach i teraz te uczynki wróciły chyba do PiS-u, więc dajmy im szansę żeby przetrawili to we własnym gronie"


Nie trzeba walczyć z PiS-em. Z wiarą się nie zwycięży. Nie zwycieży się w walce na pomówienia, oszczerstwa, prowokacje nie cofające się do użycia seksu, bo trzeba by spodlić sie tak jak PiS. Trzeba natomiast walczyć o tych wyborców PiS, którzy choć trochę myślą. Z pewnością są i tacy. Trzeba walczyć o tych, którzy na wybory nie poszli.

I nie zwracać na PiS większej uwagi niż się musi. Znów się rozpadnie? Świetnie. Nie rozpadnie się? Gorzej, ale nie ma tragedii, nikt w koalicję z nimi nie wejdzie.
Czy to sie uda? Wątpię. Jak przezwyciężyć partyjny klientelizm? Walkę o stołki? To przez niego każda partia przegrywała po jednej kadencji, czasem prędzej, jak PiS.

Łatwiej natomiast uderzyć w PiS tam, gdzie jest najsłabszy: w jego machlojki z czasów PC (tu niestety tylko propagandowo, za dużo czasu już upłynęło) i dwuletnich rządów. Personalnie w Ziobrę, w Kamińskiego, Jarosława "Mądrego". I zrobic to przed kamerami. Niech się wiją, tłumaczą z wielu spraw typu Sawickiej - tylko z nią się udało, a wiem o kilku nieudanych próbach podobnych akcji.
To paniczny strach przed tego typu atakiem powoduje dziki najazd na Ćwiąkalskiego.
Tuskolamacz / 89.78.5.* / 2007-12-09 16:36
Ciekawe dlaczego media nie pisza o sukcesach PO, tylko non-stop s.r.a.j.a. na PiS? A moze nie ma zadnych osiagniec?
~Kris / 2007-12-09 18:55 / Tysiącznik na forum)
Ten tekst nie nie jest krytyką PIS.
Zastanów się, czy przypadkiem nie zostałeś już zmanipulowany? Patrzysz na nagłówek i od razu wygłaszasz komunały o wrogich mediach. Dopasowujesz sobie rzeczywistość do własnych przekonań. Zastanów się, kto Ci tą myśl podsunął, bo warto wiedzieć, kto ma nad Tobą władzę.
Zdzich / 2007-12-09 22:00 / Bywalec forum
Przecież Tuskolamacz to śmieciuch PiS-owski.
łysy prawnik / 83.18.204.* / 2007-12-09 19:28
Aczkolwiek , tym nie mniej jednak,w ramach tego tematu.

Człowieku! Ja maam 64 lata i takie mądrości już słyszałem.
Od Kogo słyszał Pan.Od dziadka.


Ja głosowałem za PO.
Z następujących powodów.'
Także chciałem udowodnić Młodym ....,że ci z PO to nieudaczniki i gadające głowy.
Pa miesięcy wstecz, obecna Pani minister zdrowia "Biła w plastikową butelkę , a obecnie ma czelność prosić o przesunięcie prawa unijnego o czasie pracy,.


PO "wygrała " OK.
To po jaką cholerę dziennikarze zajmują się PiS.
Ludzie z PO to normalnie nienormalni. Pan Kaczyński wygrywa w PiS (WGŁOSOWANIU TAJNYM) ,
a Pan ChlebowskiOPOWIADA O SWOICH NAWIEDZENIACH.
mAM NADZIJE ,ŻE URODZI SIĘ , PONOWNIE, Józef Piłsudski, i PRZYPOMNI PANOM POSŁOM
PO CO TAM(DO SEJMU) ZOSTALI WYBRANI.
pROPONUJĘ MŁODYM i innym młodym duchem założenie Bezpartyjnego Bloku Obrony Demokracji.
Nazwa ładna.UNIJNA.cel wzniosły.Demokratyczny.
Nawet słynni obecni Demokracji mogli by nam....
Jeśli nie macie doświadczenia,w napisaniu statutu, zarejestrowania etc.
Służę pomocą na etapie rejestracji.
Avanti Popolo!
Zdzich / 2007-12-09 22:03 / Bywalec forum
Pewnie dlatego głosowałeś na PO bo Ci chcieli wnukowie schować dowód.
marek19.53 / 83.24.67.* / 2007-12-09 18:52
Jeszcze nie. W każdym razie ich nie widziałem, nawet o nich nie słyszałem.

Chłopcy zadymą chcą pokryć brak jakiejkolwiek koncepcji, programu. Wieczni opozycjoniści.
wczoraj / 2007-12-09 15:33 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
zostawcie PiS w spokoju, to najlepszy sposób na dorżnięcie watachy, co jak co ale obojetności to
kaczor starszy nie wytrzyma!!
Zdzich / 2007-12-09 22:04 / Bywalec forum
To jest najbardziej oczywista prawda.
marek19.53 / 83.24.67.* / 2007-12-09 18:54
A może weźcie się wreszcie do roboty. Pokażcie swój program, zróbcie coś.
naryj! / 83.24.246.* / 2007-12-09 14:46
ryżawy bucu !- spieprzaj dziadu!
Tomasz.S. / 83.7.58.* / 2007-12-09 14:21
I czy to dziwne? Bo co mu pozostało; w bełkocie się plącze, języków obcych nie zna, w życiu nic nie robił
poza oszczerstwami i świństwami. To co teraz ma robić? Poprostu straszyć swoich posłów.
ocototonie! / 83.24.246.* / 2007-12-09 14:45
no też, miałby ciebie przebić w chamstwie i tajniackim doświadczeniem w sianiu konfabulacji, oszczerstw i karmienia otoczenia świństwami ?- toż to nie możliwe!
jan_23 / 88.156.44.* / 2007-12-09 13:37
Ekonomista!!!!

Wykształcenie wyższe ekonomiczne i techniczne - absolwent Akademii Rolniczej we Wrocławiu; absolwent studiów podyplomowych wrocławskiej Akademii Ekonomicznej w zakresie Zarządzania Strategicznego; ukończone studia w systemie MBA na poznańskiej Akademii Ekonomicznej wraz z Uniwersytetem w Nottingham.

Radze poczytać sobie o systemie MBA. (ładnie to tylko brzmi)

Wyzsze ekonomiczne to chyba ta podyplomówka wrocławskiej Akademii Ekonomicznej w zakresie Zarządzania Strategicznego

CIEKAWE DWA CZY TRZY SEMESTRY?????

I jest ekonomista!!!!!!

W szeregach PO specjalizuje się w tematyce gospodarczej (no i dobrze w koncu fachowiec)
Gal# / 213.158.196.* / 2007-12-09 13:11
Gdyby Tusk poddał się podobnej weryfikacji po wyborach w 2005, mógłby już spokojnie pisać biografię dziadka i chodzić z Bolkiem na ryby.
jare / 195.85.249.* / 2007-12-09 16:38
Bądźmy szczerzy. Porównanie Tuska z Jarusiem jest co najmniej nie na miejscu. Tusk nie poddał się weryfikacji w 2005, bo on akurat wie, że z porażki należy wyciagnąć wnioski. Szukać po klęsce winnych wokół siebie potrafi każdy kurdupel. Jednak stanąć prosto do walki z dziadostwem i walczyć do następnych wyborów, to cecha mężów stanu. Zjawisko co najmniej obce rodzeństwu K. Oni po prostu nie są w stanie pomieścić w tych swoich endeckich makówach, że przegrali te wybory tylko i wyłącznie z winy Jarosława Kaczyńskiego. To naprawdę jednana osoba, która jest winna porażki pis. Przecież tylko on tam podejmuje decyzje :-)
janoo55 / 2007-12-09 19:05 / Bywalec forum
podobno mali ludzie są żli bo maja serce blisko dupy. To nie jest do końca prawda bo siostra Teresa z Kalkuty była malutka. W naszym przypadku szczera prawda. Rodzeństwo bełkocze zamiast mówić ale wtedy za komuny nie było tylu logopedów.
aodpłatabędzieojbędzie! / 83.24.246.* / 2007-12-09 17:06
a to się heros ujawnił w w/w wypowiedzi. Rerający, ryż, wytrzeszcz stanął do wali z dziadostwem, proszę, proszę. A czasem nie chodziło przypadkiem, aby Gruby Rycho i ferajna mogła powrócić do kraju. Co do przegranej, to raz się przegrywa, a innym razem wygrywa i nie ma w tym państwie jeszcze takich cwaniaków, co to im by się nie przydażyło przegrać. Rerak, to wie też zapewne, znowu taki kiep to z nie jest. Sprawa natomiast polega tylko na jednym, wyczyścić przedpole dla Grubych, a tu każdy dzień, każdy miesiąc i rok daje wymierne efekty finansowe. Zresztą niech kręcą lody, znowu przywołane "dziadostwo" (czy jak kto woli bydło) nie jest takie naiwne, aby nie wyczuć pisma nosem i aby nie zapłacić pięknym za nadobne..
simina / 87.206.252.* / 2007-12-09 15:07
super trafna ocena,ale się usmiałem,dziękt

Najnowsze wpisy