Forum Polityka, aktualnościKraj

Kaczyński: Strzelali Rosjanie

Kaczyński: Strzelali Rosjanie

Money.pl / 2008-11-23 21:00
Komentarze do wiadomości: Kaczyński: Strzelali Rosjanie.
Wyświetlaj:
mnble / 77.254.47.* / 2008-11-26 21:47
Kaczory zaczęły mnie wkurzać, ale Rosja nigdy nie miała dla nas miłego słowa i chyba długo mieć nie będzie. Mocno naiwne są osoby, które myślą, że po odejściu komuny i całym przewrocie, "rozpadzie ZSRR" Rosja nie chce panowac nad sąsiadami jak to było po II wojnie. A jak to się zdobywa, jak nie oslabianiem sąsiadów? A jak się oslabia, jak nie "bałamuceniem" opini publicznej, osłabianiem prezydenta i oplacaniem niektórych ludzi? Zatem dopatrywanie się agentów, czy innych osób opłacanych przez Rosję jest wg mnie jak najbardziej słuszne. Wyobraxmy sobie, że Pan L.Kaczyński zmienia teraz swe podejście, robi się grzeczny... bedzie to bardzo, bardzo podejrzane. W ydaje mi się, że twarde stanowisko względem Rosji jest na miejscu - tylko czy az tak twarde? Jesteśmy kurduplem w porównaniu z Rosją, która z kolei pokazuje, jak potrafi szantażować gazem. Aha, to musimy zacząć być grzeczni - i to pierwszy krok do "bloku sowieckiego II". A może powiecie, że próba zbudowania tranzytu gazu z obejściem Rosji to też RUSOFOBIA ?! To Kaczka przecież próbuje załatwić! A może gra dla niepoznaki? Krzanicie ludzie, co jeden to inaczej. - Ja moze też. Jednak bazując na choćby ogólnym zarysie historii, zawsze mi bliżej do Czech, Litwy czy Wegier, niż do odwiecznego sąsiada - Rosji, któremu nie ufam jak obcemu psu. Nie chodzi mi o obywateli Rosji tylko o władze.
Jeśli strzały słyszeli to wg mnie napewno tak było. Czy to był "ostrzał" konwoju, to wydaje sie nieprawdopodobne. Ale tylko wydaje mi się. Aha, i nie wierzę, że Rosja wycofała wojska z tamtych terenów. Poprostu im nie wierzę. Pozdro
realka / 151.92.176.* / 2008-11-28 12:09
Może i mają tam żołnierzy ale to nie Polska i prezydencik nie powinien tam jechać dla bezpieczeństwa Polski i Europy, bo co by było gdyby ktoś z rosyjskich band tam grasujących go zastrzelił???Nie pozostałoby nic innego jak wypowiedzieć wojnę Rosji !!! naprawdę uważasz że tak potępuje normalny, odpowiedzialny człowiek który jest prezydentem?!
My już wiemy że to Sakaszwili bawi sie Polskim prezydentem jak kaczuszką gumową, że wykorzystuje go pchającego się tam z dumną mina pt "patrzcie jaki jestem ważny!" i myśli że kogoś obchodzi...Że jest manipulowany jak małe dziecko a Sakaszwili szczwany lis na jego plecach podskakuje do Rosji licząc na to,słusznie zresztą, że jak już coś kiedyś to oberwie się Polsce i Polska bedzie pośmiewiskiem...A że prezydencik nienawidzi Rosji i ma obsesję to chyba nikt nie zaprzeczy ale niestety niektórzy go wykorzystują jak głupiego jasia i robią z niego wała...
A z tymi agentami to nie przesadzaj, nie popadajmy w paranoję...Niedawno wg pis-u Niemcy byli głównym wrogiem POlski..Ile to się wtedy nakrzyczeli wielbiciele prezydencika że lewacka agentura niemiecka Polskę chce okupować (oczywiście Tusk był ich człowiek - dziadek w Wermachcieitp) i jaki to zły naród jest te Niemcy...Teraz mamy zwrot na wschód i to samo...Who will next???
buzza / 2008-11-27 18:10 / Bywalec forum
najpierw trzeba w własnym kraju zrobić porządek,a nie obrażać inne kraje typu rosja ukraina i. t. d.o mord na polakach.od 1944-1989r.własne rządy mordowali naszych ojców matki i dzieci.jak by to rosjanie strzelali to mamy w polsce pogrzeb narodowy.myśle że polska chce rozpętać następną wojne światową.siemka.
słoneczko P / 151.92.176.* / 2008-11-26 10:37
"Nasz miłościwie panujący prezydent to mistrz obrażania się. On uwielbia się obrażać,
nadymać, czuć się dotkniętym... Od kartofli się zaczęło, a potem już poszło...

Facet wybitnie się nie nadaje na to stanowisko, wszyscy to widzą. Wtyd dla Polski, ale
cóż, w pewnym momencie machina propagandowa tak zakręciła Polaków, że wybrali tych dwóch
złośliwych Kargulów/Pawlaków na najwyższe stanowiska w państwie. Gdy okazało się co to za
jedni, Polacy przejrzeli na oczy. Jednego szczęśliwie pozbawiono władzy która to
najwyraźniej za bardzo uderzała mu do głowy, ale drugi, niestety, ma jeszcze przez
1,5 roku nierozwiązywalny kontrakt. Jeszcze nam wstydu i szkody narobi, oj narobi.

Im bliżej będzie do wyborów, tym bardziej się będzie miotał i tym mniej przewidywalny
będzie.
Problem w tym że tych dwóch bliźniaków nie liczy się z niczym gdy chodzi o władzę. Nie ma
takiej szkody jakiej by nie można zrobić (ludziom, Polsce, Europie) byle by (w ich
mniemaniu) utrzymać/zdobyć trochę władzy. Nie ma takiego słowa którego by nie można
złamać. Nie ma takich ludzi z którymi by (dla władzy) nie można się sprzymierzyć. Nie ma
żadnych oporów by komuś zrobić na złość. Nie ma żadnych zasad - tylko żądza władzy i
złośliwość." .
Cytat z lipca 2008
Genialny!
realka / 151.92.176.* / 2008-11-25 09:31
Najbardziej rzucające się w oczy w potoku wzajemnych oskarżeń i przekonywań, że to bohater (to chyba przesada) czy nieodpowiedzialny człowieczek, który pcha się tam gdzie nie powinien, mnie uderzyła jedna sprawa, a mianowicie to, że wszyscy ale to wszyscy popierjący pis i uważający naszego prezydenta za wyjątkowego stratega i geniusza widzą wszędzie agentów KGB???!!! Ludzie co Z wami? Cokolwiek ktoś by nie napisał ale nie zgadza się z waszymi poglądami od razu jest agenem, komuchem albo czymś jeszcze gorszym...Zapomnieliście, że mamy demokrację i nie każdy musi popierać pis? Nie ma takiego obowiązku choć ja się obawiam że gdyby pis rzeczywiście kiedyś wygrał to pis miałby zaciętych agentów gotowych przypomnieć sobie metody z "Przesłuchania" dla ukarania przeciwników jarka i lecha...Naprawdę, każdy ma prawo popierać kogo chce a od komuny różni nas to między innymi, że każdy może wyrazić własne zdanie czy popiera kaczorków czy nie...i w związku z tym wcale nie musi być agentem ! A panowie i panie pis-owcy chyba zapomnieli że Tusk wygrał wybory głosami młodych ludzi którzy z komuną mają tyle wspólnego co niedzielny incydent z zamachem...
Zastanówcie się kto tu jest bardziej komunistyczny, bo mnie sie wydaje że pis-owcy którzy mają totalną obsesje na punkcie agentów, komuny i zieją totalną nienawiścia do wszystkiego co rosyjskie...
Więc panowie i panie, komuna się skończyła, dosyc dawno i wypadałoby już
po tylu latach zacząc żyć normalnie, przestać wszędzie widzieć agentów, ścigać i sądzić dziadków dziewięćdziesięcio letnich (niech sobie umrą w spokoju, pan Bóg ich rozliczy jak bedzie z czego)...
Ja mam 30 lat i nie bardzo pamietam komunę, wiem natomiast, że Rosja to dla mnie tylko piekny kraj o wspaniałej architekturze i widzę straszna propagandę pisowską anty-rosyjską, widze nienawiść polskiego prezydenta do sąsiedniego państwa (z którym nie powinien zaczynać, bo to nie ta liga) i widzę ludzi którzy maja juz totalna paranoję...wystarczy poczytac to forum, pod każdym zdaniem przeciwko prezydentowi jest wpis pis-owca o treści:
jako reprezentanta razwietki, umieszczą cię
gdzieś w sztabie na przykład



oj sasza, sasza. Projekty propagandowe nie pokazuje się publicznie i to jeszcze w punktach.


twój protest odnotowali przełożeni w Moskwie

I można by mnożyć milionami....To nie jest rosyjska propaganda, to jest całkiem udana anty-rosyjska propaganda, za rok większość z was biedaki poleci na wojnę z zaciętą z nienawiścią twarzą albo zacznie rzucać kamieniami w Rosjan mieszkających w Polsce...Może komuś o to właśnie chodzi???
A jaruś siedzi i zaciera ręce.......
Człowieku, ogarnij się / 195.187.250.* / 2008-11-24 16:49
Nieodpowiedzialnego człowieka mamy za Prezydenta i tyle. Może wkrótce pojedzie do Afganistanu sprawdzić czy rzeczywiście są tam pola minowe. Bo co to za cel podróż do Gruzji - "sprawdzić czy rzeczywiście są tam działania wojenne"?!

A gdzie byli ochroniarze, a co z bezpieczeństwem GŁOWY PAŃSTWA??? Jak nadal będzie taka samowolka i prezydenta w końcu ustrzelą, to ja w wojnie z Ruskimi za Kaczyńskiego umierać nie będę.
walnijsobiesetę! / 213.158.196.* / 2008-11-24 19:05
nie bój stary. W czasie ewentualnego konfliktu, jako reprezentanta razwietki, umieszczą cię gdzieś w sztabie na przykład. Czyszcząc pokoje narad, zawsze coś wyniesiesz.
Obywatel III RP / 83.3.58.* / 2008-11-24 12:23
BZDURA !!!!!!!!!

Gdyby słyszał głosy strzelających jadąc samochodem z zamkniętymi szybami (jest zimna, więc sądzę, że były zamknięte) znaczyłoby to, że strzelają z b. małej odległości. No to użycie współczesnej broni palnej, nawet niekoniecznie automatycznej, z kilkunastu metrów oznaczałoby praktycznie egzekucję...
Chyba, że domniemani Rosjanie strzelali z proc zrobionych z gum od swoich majtek ze skobelków ?

Więc :
1) lipa z tym strzelaniem
ub
2) ktoś strzelał, ale nie słyszał żadnych głosów
lub
3) myśliwi polowali na kaczki
lub
4) spotakało się dwóch prezydentów i sobie wypili parę toastów za dużo...
cozakiep! / 213.158.196.* / 2008-11-24 19:07
oj sasza, sasza. Projekty propagandowe nie pokazuje się publicznie i to jeszcze w punktach. Przełożeni uzgadniają jeden projekt i ten się propaguje, aby zbędnego chaosu propagandowego nie czynić. Sasza chyba cię do szkółki powtórnie wyślą.
Pilsener / 2008-11-24 09:10 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Niech prezydent polski się nauczy najpierw po polsku mówić, widać, że logopeda nad nim pracuje ale chyba mało mu płacą. Zaraz wyjdzie na to, że powstrzymał on ruskich snajperów, inspirowanych pewnie przez ten słynny układ, dwóch zabił a trzeciemu jak powiedział "sp.. dziadu" to narobił w majty.
maxymili / 2008-11-24 08:04 / Tysiącznik na forum
Na pierwszy rzut oka sytuacja wygląda nieco komicznie. Niektórym co bardziej dowcipnym przyszły pewnie na myśl skojarzenia "sezon polowań otwarty" lub "głupi to ma szczęście".
To jednak śmieszne nie było. Strzelano do polskiego prezydenta aktualnie z woli narodu pełniącego urząd i gdyby został zamordowany był by to wystarczający pretekst do wypowiedzenia wojny.
Ktoś chętny do gnicia w okopie na zimę? Zapraszamy na front wschodni.
hr.... / 151.92.176.* / 2008-11-24 11:38
Ja protestuję! Nigdy w życiu nie oddałabym na niego głosu nawet gdyby nie było innego kandydata a żeby zagłosować nie trzeba by ruszać się z domu! Cała moja rodzina też i nie życzę sobie żeby ktoś straszył frontem wschodnim mojego męża (który jest w sile wieku i pewnie jako pierwszy poszedłby do poboru), który po moim trupie poszedłby na wojnę za kaczora i to na front wschodni, który wiadomo czym się kończy...(patrz Napoleon, Hitler itp..)
Za to zapraszam wszystkich wielbicieli i wyznawców ojca kaczora ! Nie możecie puścić tego Rosjanom płazem! Uzbrójcie się w widły i cepy i ruszajcie na Kreml !
A w Polsce zapanuje wreszcie spokój i zgoda....
ktotowie / 213.158.196.* / 2008-11-24 19:02
a twój protest odnotowali przełożeni w Moskwie. Pewnie im się centralny komputer przegrzał, tyle komentarzy poszło w świat, nie?. Zrób sobie przerwę i wejdź na czyjeś konto internetowe, może się obłowisz.
KillerNT / 2008-11-24 16:22
Nie cierpię Naszego Pana Prezydenta. Ale obowiązek wobec kraju należy wypełnić. Przypominam, że mąż nie walczyłby za "kaczora", ale za Ojczyznę, za jej wolność. Tak powinien zrobić każdy, kto nazywa siebie Polakiem.

"Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie, krwi własnej ani życia nie szczędzić"

Pozdrawiam
hr.... / 151.92.176.* / 2008-11-25 09:39
Jasne...Tak samo mówili 15-letni chłopcy których hitler wysyłał w obronie Berlina jak skończyli mu się inni? Jak ci się wydaje? nie ma granic paranoi? Każdy może robic co chce a potem rękami jeleni pokazywać że on ma rację? Do wojny musi byc poważniejszy powód i wolałabym z całą rodziną wyjechac z Polski niż dać im się zabić za nadgorliwego kaczora, który koniecznie próbuje sprowokować Rosję...Jakby się uparł, on nie dąży do pokoju, on jest jakby przeciwieństwem Papieża naszego kochanego i ty, twój brat, syn i inni Polacy niewiele dla niego znaczą no chyba że będą mogli posłużyć jako mięso armatnie....
KillerNT / 2008-11-26 00:05
Nie chodzi mi o to. Chodzi mi o walkę za ojczyznę, za naród, a nie za jednostkę, nie mówię też o powodach wojny, tylko o postawie wobec Ojczuzny. Oczywiście jakbyś wolał wyjechać z kraju to Twoja sprawa, rozumiem rodzina itp. Ale czy mógłbyś patrzeć jak Twój kraj, Twoja ukochana ojcowizna, Twój Raj, jest niszczony, rozdzierany, bezczeszczony przez obcego agresora? Bo ja bym nie mógł. Ale to tylko moje zdanie ;)
Ahh i zgadzam się z Tobą całkowicie, że nasz kaczorek cały czas próbuje sprowokować Rosję ;)

Pozdrawiam
yamato / 80.51.243.* / 2008-11-24 07:36
A gdyby usłyszał : VIVA LAS VEGAS !!! - to twierdziłby, ze to ... Amerykanie ??
Wapniak / 2008-11-24 02:16 / Tysiącznik na forum
Kto szuka guza, na ogół znajduje...
kolega / 80.238.118.* / 2008-11-23 22:54
A co ma do tego Jarek, który jest na zdjęciu ? nie dziwie sie ze CNN ich myli no ale zeby i nasi ich nie rozrózniali?
kolega / 195.47.201.* / 2008-11-24 10:14
o juz podmienili to zdjecie ;)
Jokes / 77.254.240.* / 2008-11-23 21:00
Skąd ta pewność, skoro nie zna sie żadnego języka? A tak na marginesie to jest to nieudolna prowokacja. Dlaczego ten człowieczek ciągle szuka dla polski wrogów? Żenada.
panwładek / 85.222.86.* / 2008-11-24 03:06
Polska to moskiewski "patrioto" pisze się wielką literą
kasia1985 / 149.254.192.* / 2008-11-23 22:27
Nie róbcie idiotów z ludzi, dziwne że kolumna została ostrzelana a oni jak ze zdjec wynika, stoja koło samochodów i czekaja zeby ich zdjął snajper, dlaczego Kaczyński usilnie dąży do konfliktu z Rosjanami?póżniej niech sie nie dziwi jak oni nie wytrzymają i pięknego pewnego dnia pokarzą na co ich stać!!!
pan władek / 85.222.86.* / 2008-11-24 03:07
oni zawsze pokazują na co ich stać. Niestety niektórzy inteligentni tłumaczą to sobie zawsze w opaczny sposób. Oni nawet 17 września przybyli przynieść pokój mirotworcy
itd / 80.54.208.* / 2008-11-25 17:42
jak polacy ze swomi szabelkami i kosami w 1939 machali do wszystkch bo angole mieli nam pomagać to czego się dziwisz 01.09.1939 r niemcy 17.09. 1939 r rosjanie bo z sąsiadami to trzeba trzymać sztanę a jak się jest takim cieniakiem jak polska to tym bardziej a nie staszyć kilkoma grubasami z ameryki i kilkoma samolotami z histori to trzeba wyciągać wnioski a nie podcierać sobie D U P Y . Prezydentem musi być człowiek inteligentny a nie z fobiami ja za ameryke umierać nie będe sorki
patryjota / 80.54.208.* / 2008-11-25 17:50
Jestem Polakiem i że nie chcę umierać za kaczyńskiego nie robi ze mnie zdrajcy a napewno nie nazwe patryjotą kogoś kto chce przelewać polską krew za ameryke
KillerNT / 2008-11-26 00:13
Co Ty za głupoty gadasz? Owszem mamy pakty z Ameryką, już na siłę je zawarliśmy, nie pochwalam tego, ale Ojczyzna jest jedna, jedyna, drugiej takiej nie ma. Nie walczyłbyś i nie umierał za Amerykę, ale za Polskę! Patriotą jest ten, kto bez względu na wszystko kocha swój kraj, naród, jest z niego dumny, i bez wahania oddałby życie w imię wolności jego i przyszłych pokoleń!
Bóg, Honor, Ojczyzna-to powinno być Twoje motto. Nie zwracaj uwagę na polityków, na ich głupie poczynania, kochaj sercem te 3 rzeczy i stój na straży sprawiedliwości!
buzza / 2008-11-27 18:53 / Bywalec forum
mylisz się jesteśm w uni!a polska już nic nie ma do gadania zobacz gdzie jadą strajkować nasi obywatele.tak doprowadzili nas nasi kochani polscy żydzi przecież to ganksterzy nawet w izraelu z polaków się śmieją.a o zbrodnie ludobójstwa ich nie można oskarzyć na własnym narodzie.U.E to nowe państwo a my to jesteśmy małym województwem.

Najnowsze wpisy