Forum Polityka, aktualnościKraj

Kaczyński vs. Komorowski. Prezydent bulterier czy lew salonowy?

Kaczyński vs. Komorowski. Prezydent bulterier czy lew salonowy?

Wyświetlaj:
jan kowalski / 2010-06-19 13:07 / Tysiącznik na forum
http://nowagdynia.salon24.pl/190318,wydobycie-gazu-metoda-bronislawa-komorowskiego
kwant2000 / 2010-06-18 23:58 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Dlaczego polskie (czyżby?) media, prasa, milczą o Al-Kassarze
- koledze biznesowym Bronisława Komorowskiego,(obecnie o zgrozo Marszałkiem Sejmu i kandydatem na prezydenta), Nie pytają dociekliwie ile doli ten handlarz śmiercią mu płacił, skąd pochodzi jego majątek i pełne konta. Potrzebna natychmiast Komisja Sejmowa złożona z Polaków + Macierewicz, który jak dotąd nie przegrał ani jednego procesu wytoczonego mu, lecz o tym jakaś dziwna cisza w mediach, prasie, dlaczego? Odpowiedzcie sobie sami, przy otwartej dla wszystkich Polaków kurtynie, w świetle kamer i mikrofonów TVP.
Polacy tego się, bardzo stanowczo domagają, oczywiście po usunięciu Komorowskiego ze stołka Marszałka Sejmu, i natychmiastowym aresztowaniu oraz reszty wymienionych w aktach Sądu Federalnego oraz za zdradę Polski, łamanie prawa polskiego, międzynarodowego i pospolitą korupcję.
To dlatego Komorowski niszczył Szeremietiewa, bo ten za dużo o Bronku się dowiedział, jak Macierewicz. Cała tajemnica Raportu II w łeb wzięła, staje się tajemnicą poliszynela. Upublicznienie sądowych zeznań tego handlarza i przetłumaczenia na język polski., to tylko kwestia czasu.
Pytam się Komorowskiego, ile w łapę od tego handlarza wziął? Także jego podwładni. lub odwrotnie (raczej to drugie).Teraz wiadomo skąd u Komorowskiego te setki tysięcy ojro na koncie, na pewno nie z pracy zawodowej nauczyciela „historyka”, jak i przebywania i plucia w Sejmie nawet przez lata. Skarbówka, CBA i inne służby do roboty.! Polacy rozliczani są nawet z groszy, legalnie zarobionych, a oni nietykalni, z lewymi dochodami. To musi się, wreszcie skończyć.
Brać przykład z USA, ich Sądu Federalnego, wysoki wyrok i konfiskata wszystkiego. Także wyjaśnienia wymagają, powiązania "biznesowe" ostatnio skazanego gangstera Franciniego w USA, z naszymi „biznesmenami", oraz finansowania przez niego PO i jej kampanii wyborczej. Jemu też wszystko skonfiskowano, bierzcie z tych wyroków i tamtejszego prawa
Przykład. Sąd Federalny USA wymierzył 30 lat więzienia Monzerowi al-Kassarowi, międzynarodowemu przestępcy, handlarzowi bronią, zwanemu księciem śmierci, z którym współpracowali wysocy oficerowie byłych Wojskowych Służb Informacyjnych.

Oprócz al Kaidy i Talibów zagrożenie dla świata stanowią także inni islamscy, lewaccy i mafijni terroryści. Jeden z nich, Syryjczyk Monzer al-Kassar, rekin nielegalnego handlu bronią, potentat narkobiznesu i prania brudnych pieniędzy, jest znany nie z osobistego udziału w spektakularnych, krwawych zamachach, lecz z ponad 35-letniej działalności umożliwiającej światowy terroryzm. .
Od lat 70. znaczną część tego biznesu al-Kassar prowadził w PRL. Wynikało to z podziału zadań między państwami całego Układu Warszawskiego w ramach antyamerykańskiej polityki ZSRR na Bliskim Wschodzie. Urodzony w Syrii Monzer al-Kassar, agent GRU od początku lat 70., dzięki powiązaniom rodzinnym z ówczesnym prezydentem i liderem partii BAAS, miał gwarantować komunistycznej Rosji wpływy na ten kraj i na ościenne państwa arabskie. M.in. na władze satelickiego państwa Ludowo-Demokratycznej Republiki Południowego Jemenu. Żadne dostępne źródła nie podają, kiedy po raz pierwszy pojawił się w PRL. Wiadomo jedynie, że było to w drugiej połowie lat 70.
Tworzył ważne centra logistyczne dla palestyńskich terrorystów, gromadził środki finansowe na operacje zbrojne, organizował szkolenia, leczenie i wypoczynek dla terrorystów w placówkach wojskowych. A przede wszystkim, jako attaché handlowy L-DR Południowego Jemenu, formalnie kupował od PRL broń. Pełnił tę funkcję jeszcze w początku lat 90., gdy to państwo od lat już nie istniało. Kałasznikowy i granaty użyte podczas porwania włoskiego statku Achille Lauro, materiały wybuchowe do licznych zamachów na amerykańskie, brytyjskie i izraelskie placówki dyplomatyczne, samoloty itd. przekazywały terrorystom firmy handlujące uzbrojeniem za pośrednictwem PRL-owskich służb specjalnych.
Ten rodzaj handlu zagranicznego nie był elementem rynku, lecz instrumentem sowieckiej polityki. Broń dostarczał Monzerowi al-Kassarowi II Zarząd Sztabu Generalnego Wojska Polskiego. Decyzje w tych sprawach podejmował m.in. gen Roman Misztal, szef II Zarządu.
Po tzw. upadku komunizmu kontakty z al-Kassarem nadal utrzymywały Wojskowe Służby Informacyjne. M.in. pułkownicy Jerzy D. i Sławomir U. Warto podkreślić, że na początku lat 80. oficerem prowadzącym płk Jerzego D. był późniejszy gen. Marek D., który w 1989 r. przeszedł szkolenie w GRU w specjalności handel bronią.
ździcho / 87.205.195.* / 2010-06-19 09:02
Muszę przyznać, że jesteś bardzo wnikliwym człowiekiem, bo wygrzebujesz takie rzeczy, o których mało kto wie. Pewnie masz dostęp. Obawiam się jednak, że mało kto czyta Twoje wypowiedzi (ja czytam). Piszesz straszliwe kobyły, a ludzie są leniwi, nie chce im się czytać, większość jest przyzwyczajona do obrazków z youtube'a. Twoje komentarze dają do myślenia, ale cóż z tego, skoro większość je omija ze względu na rozmiary. Pisz może troszkę zwięźlej, co? (Przyganiał kocioł garnkowi, he he he.....:))
Kim III / 2010-06-18 22:14 / Bywalec forum
Co temat, to te same wpisy... drodzy pisowscy czekiści zaczynacie gryźć własny ogon :-P
znie smaczony / 78.8.29.* / 2010-06-18 22:11
Komorowski obszdził przed czasem Belkę ( który zaszkodził milionom polaków kradnąc ich oszczędności ), bo spodziewa się dużego poparcia z jego strony - cwany " lis".
Analogicznego postępowania można spodziewać się w przyszłości...
bolesław1 / 78.88.207.* / 2010-06-18 19:10
Komorowski to nie lew salonowy , to cwany politykier który udaje jak jest dobry i porządny itd. Jest on taki jak po -partia kolesi nastawiona na władzę i związany z nią zysk . Dla władzy nie cofnie się przed żadnymi kombinacjami jak np. z belką i cimoszewiczem , dla każdego ma obietnice itd. Jest to marionetka sterowana przez doradców od PR , człowiek którego popierają nawet ubeki . Zastanawiające jest poparcie dla PO , skoro to taka dobra partia to dlaczego znikła Unia Demokratyczna - partia z której powstała PO . Druga rzecz to nachalne lansowanie PO w tvn , ciekawe jakie interesy ich łączą ? Co do interesów to zastanawiająca jest cisza w tzw aferze hazardowej - dlaczego naraz zapanowała cisza w tej sprawie ? Jesli chodzi o program PO i komorowskiego to jest prosty : zrzucenie wszystkich obowiązków państwa na ludzi , a z ludzi zedrzeć jak najwięcej . Już boni o to zadba , przekonamy się na jesieni , wielu przeżyje szok , co do służby zdrowia to sprawa jest jasna : trzeba będzie płaćić za usługi medyczne , najpierw niewiele , potem coraz więcej . Dobrze niech każdy się zastanowi zanim odda głos na komorowskiego , żeby nie żałował.
Elektro Devil / 2010-06-18 18:41 / Tysiącznik na forum
Przez przypadek widziałem jak Donald Tusk obiecywał powodzianom, że będzie im budował domy za 300tys
złotych.
A jeszcze jakaś baba z wiejskiej sali krzyknęła "Za 300tys to ja kurnik wybuduje"

Jak mają takie pieniądze to mogli się ubezpieczyć !!!

To jest horror co się dzieje w tym Socjalistycznym Kołchozie. Donald Tusk chce rozdawać hojną ręką
pieniądze podatników.
dla przypomnienia / 81.31.149.* / 2010-06-18 17:16
Czereśnie czy Czereśniak?

W spocie kandydata PO pojawia się takie oto urocze i ujmujące zdanie:“To pewnie z tej czereśni ojciec zerwał pierwszą garść owoców, zaniósł mamie tuż po porodzie”.

Jako, że nie należę do sympatyków Bronisława Komorowskiego to trudno o wzruszenia podczas oglądania tego spotu. Jednak, kiedy pojawił się na ekranach Jarosław Kaczyński sadzący dęby i zaraz potem ironiczne komentarze w „wiodących” mediach, postanowiłem się przyjrzeć bliżej tym czereśniom.

Lampka zapaliła mi się, kiedy zacząłem wspominać dzieciństwo i wakacje spędzane u babci w Lubelskiem. Otóż, kiedy pojawiałem się tam zaraz po zakończeniu roku szkolnego, czyli po 20 czerwca to na słodkie czereśnie musiałem czekać przynajmniej do końca lipca, jeśli nie dłużej.

W wygląda na to, że w pierwszej połowie czerwca 1952 roku, kiedy przyszedł na świat nasz „pomazaniec”, jego ojciec, o zgrozo, nieodpowiedzialnie poniósł będącej w połogu Pani Komorowskiej małe, zielone, gorzko kwaśne, niedojrzałe kulki.

W spocie, kandydat PO na prezydenta trochę się asekuruje mówiąc „To zapewne z tej czereśni…”, ale muszę go zmartwić i powiedzieć, że ani z tej, ani z żadnej innej.

Z wczesnych odmian czereśni nawet, jeżeli byłby to „Burlat”, a ojciec Pana Bronka zastosowałby dobre wczesne zapylacze to nie uzyskałby za „Chiny” owoców w pierwszej połowie czerwca, a import z Chin wówczas nie istniał.

Nawet wprowadzone w 2002 roku w Polsce wczesne odmiany takie jak ‘Summit’, ‘Lapins’, ‘Rainier’ i ‘Regina’ nie owocują w czerwcu.

Rozłożyste drzewo, pod którym się tak rozkleił nasz Pan marszałek, wyglądało bardziej na „Poznańską, czarna późną”bądź historyczną odmianę zwaną „Sierpniówką” opisywaną przez historyków już 150 lat temu.

Wychodzi na to, że Bronisław Komorowski po prostu kłamie.

Wiadomo również, że kobietom po porodzie można śmiało zanieść kompot z jabłek, ale zabrania się im spożywać owoców pestkowych typu wiśnia, czereśnia, śliwka gdyż owoce te przedostając się poprzez mleko matki do organizmu niemowlaka powodują bolesną kolkę, a później sraczkę.

Gdyby, więc Komorowski senior nawet jakimś cudem dostarczył te czereśnie matce kandydata. Gdyby przyjąć, że nie były one małe, twarde i zielone, to ten diament, który ponoć ma on do dziś w środku, a widziany był na własne oczy przez Donalda Tuska, wylądowałby już w pierwszych dniach życia marszałka oseska, w jego pieluszce.

Mirosław Kokoszkiewicz
Ekhm... / 81.95.207.* / 2010-06-18 17:33

W spocie kandydata PO pojawia się takie oto urocze i ujmujące zdanie:“To pewnie z tej czereśni
ojciec zerwał pierwszą garść owoców, zaniósł mamie tuż po porodzie”.


Skoro już się czepiamy- powiedział, po którym porodzie? Bo Bronek ma dwie siostry, jakby nie paczyć...
oho34 / 89.200.210.* / 2010-06-24 18:15
Wyraźnie mówił, że jak ja się urodziłem, to ojciec zerwał garść czereśni! w następnych spotach garść czereśni zamieniał na garść owoców. A jakie owoce mamy na początku czerwca? Że nagrywający nie zwrócili uwagi na treść, to dziwne.
Wpuścili Bronka w maliny czy pokazali jego niewiedzę?
tadeusz * ' / 89.228.19.* / 2010-06-18 15:28
http://www.youtube.com/user/tadeusz214
em96 / 151.81.86.* / 2010-06-18 15:18
Nie po to każdy oddaje swój głos na Prezydenta, żeby później był ubezwłasnowolniony przez jakiegoś aferzystę wybranego spośród mniejszości.
Odsunięto komunistów od władzy dlatego, że tak właśnie wybierali się pomiędzy kolesiami i nikt nie ponosił odpowiedzialności za rządzenie krajem.
Założenie było takie by Prezydent był wybierany przez wszystkich i odpowiadał przed wszystkimi. Będąc "kukiełką" nie może odpowiadać za nic.
Jeśli PO, Tusk z Komorowskim jeszcze bardziej ograniczą i tak już przez nich ograniczoną władzę Prezydenta, to jaki sens mają wybory... ? - Idiotów z ludzi robią...?
Kaczyński absolutnie ma rację. Po to wybieramy wszyscy Prezydenta by to on był odpowiedzialny za kraj, a nie banda kolesiów-aferzystów jak przez 50 lat pod rządami czerwonych pachołków Moskwy z PZPR z rozmytą odpowiedzialnością...
ździcho / 77.254.170.* / 2010-06-18 22:20

Idiotów z ludzi robią...?

Idiotów z ludzi robią! W Polsce NIE MA wyborów demokratycznych i nie było ich od roku 1990. Gdyby były
demokratyczne, to byłyby przeprowadzane systemem jedno-turowym. Ten, kto zebrał najwięcej
głosów zostaje prezydentem i cześć. Co z tego, że ma 2% poparcia w skali tych co głosowali i tych co nie głosowali? Wszyscy jego rywale
mają 1,9 i mniej%, więc bez róznicy ILE on ma, skoro więcej! Druga tura miałaby miejsce tylko wtedy, gdy dwaj kandydaci z
największym poparciem mieliby IDENTYCZNĄ liczbę głosów. Tymczasem w latach 1990-2010 druga tura ma
charakter stricte manipulacyjny. Ludzie śledząc sondaże przedwyborcze automatycznie wówczas
koncentrują się na dwóch z najwyższymi notami. Wtedy ci, którzy wcześniej mieli zamiar
głosować na kogoś innego niż ci dwaj, zmieniają nagle decyzje już przed pierwsza turą, a
wtedy albo wcale nie idą na wybory doszedłszy do wniosku, że ich kandydat i tak nie
przejdzie, albo idą wybierać tzw. "mniejsze zło", czyli jednego z tych dwóch z najwyższym
poparciem. W tej sytuacji kandydat na trzeciej pozycji i niżej - wszyscy już dostali kopa
w dupę jeszcze przed startem. Dalej: Skoro do drugiej tury weszło już tylko tych dwóch,
to już nie ma wyjścia - trzeba oddać głos na mniejsze zło. Tylko nie mów mi o demokracji.
Demokracja ma miejsce np. przy eliminacjach do gry w jedno podanie. Który podbije piłkę w
powietrzu najmniej razy idzie na "budę". Druga tura ma miejsce tylko wtedy, gdy jest
dwóch, co podbili najmniej, ale po tyle samo razy. Zadziwia mnie to, że dorośli dają się
nabierać na chwyty, na które nie dałyby się nabrać dzieciaki kopiące piłkę przy trzepaku.
zm55 / 83.5.143.* / 2010-06-18 22:15
A cóż ty żółtodziobie wiesz o czasach PRL. Z opowieści?! A kto wtedy rządził jak twój idol, Duży Kaczor grał w filmie, studiował i nikt mu tego nie bronił. Ty w wolnym kraju nie jesteś nieukiem, bo jak to określasz "czerwone pachołki z Moskwy" rządzili w Polsce w latach 1945 - 1989 i nawet pierwszoklasista potrafi policzyć, że to jest 45 lat a nie 50. I jeszcze jedno. Tych "pachołków" narzuciło nam także USA, tak bardzo ukochane przez twego wodza.
ździcho / 77.254.170.* / 2010-06-18 22:32

nawet pierwszoklasista potrafi policzyć, że to jest 45
lat a nie 50.

Tu akurat żółtodziób chyba wie, co pisze. Krasnaja Armija wkroczyła do Polski w 1939. Właściwie to kwestia kontekstu. USA-pachołki to temat niby ten sam, aczkolwiek niekoniecznie. Odezwij się.
zm55 / 83.28.68.* / 2010-06-19 11:19
Te tereny II Rzeczpospolitej, które "Krasnaja Armia" zajęła w 1939 roku, już nigdy nie wróciły do Polski, a "czerwone pachołki Moskwy" na tych terenach byli tępieni przez Stalina bardziej niż Żydzi przez hitlerowców. Właściwe rządy władzy narzuconej nam przez Stalina, na części terenów należących obecnie do Polski, rozpoczęły się dopiero w drugiej połowie 1944 roku (słynny Manifest PKWN wydany niby to w Lublinie 22 lipca 1944). Stan taki zawdzięczamy układom Stalin - Churchill - Roosvelt (Truman).
ździcho / 77.254.170.* / 2010-06-18 15:38

Nie po to każdy oddaje swój głos na Prezydenta

Twojego Prezydenta. Jeżeli ja na przykład oddałbym głos na Morawieckiego albo powiedzmy Korwina-Mikke, to i tak zostanę ubezwłasnowolniony. Albo przez Twojego prezydenta, albo przez aferzystę wybranego spośród mniejszości. Zatem mi to rybka. W niedzielę nie wychodzę z łóżka.
em96 / 151.81.86.* / 2010-06-18 15:51
No właśnie o to chodzi, że Kwaśniewscy i Tuski tak pokombinowały z ustawami i Konstytucją, że Prezydent nie ma władzy takiej, jaką mieć powinien będąc wybierany przez większość narodu i nie pośrednio a bezpośrednio.
A jak Ci się z "wyrka" nie chce ruszyć, to później nie płacz, że jesteś ubezwłasnowolniony...
ździcho / 77.254.170.* / 2010-06-18 23:19
Oglądasz teraz wiadomości TVP? Jeżeli nie to czytaj: pierwszy-40%, drugi-35%, trzeci-13%, kolejni-3%!!! Domyślam się, że jesteś ubezwłasnowolniony w 65%. Ja jestem w 98%:)
ździcho / 77.254.170.* / 2010-06-18 22:01
Nie czytasz uważnie. Z wyrka nie ruszę się dlatego, że wybory, które mają dwie tury, nie są demokratyczne tylko manipulują niezdecydowanymi. Sam zresztą koncentrujesz swoją uwagę wyłącznie na Prezydencie (domyślam się, że masz na myśli konkretną osobę) oraz aferzyście (domyślam się, że masz na myśli konkretną osobę) i już jesteś ofiarą manipulacji. Zauważ, że ci dwaj znacznie odsadzili "peleton". Trzeci ma dopiero do 20% poparcia i nie widać go zza zakrętu. Reszta - szkoda nawet gadać. Przyjrzyj się dokładnie jak działa dwu-turowy mechanizm głosowania. Przecież już jest po ptakach przed pierwszą turą, bo tak naprawdę kandydatów jest tylko dwóch i ubezwłasnowolnieni jesteśmy obaj (chyba, że głosujesz na któregoś z tych dwóch, to ubezwłasnowolniony jestem tylko ja). Gdybym się ruszył z wyrka, to wtedy oddawałbym głos na tego, na którego chcę, tylko z jakim skutkiem, skoro już przed pierwszą turą ci dwaj, których uważam za ludzi stanowiących największe zagrożenie dla maluczkich, druzgocąco prowadzą w wyborach i tylko spośród tych dwóch jeden wygra, a ja żadnego z nich nie chcę, więc całą niedzielę będę spał. Bądź pewien, że nie będę płakał, bo już się przyzwyczaiłem do ubezwłasnowolnienia, 20 lat wystarczyło. Tobie oczywiście też życzę dobrego humoru i niech wygra Twój, tylko nie płacz jak Cię zawiedzie:)
joe 777 / 94.40.118.* / 2010-06-18 14:55
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
antypiss / 193.111.166.* / 2010-06-18 14:40
Jestem zwolennikiem PO ale średnio podoba mi się Marszałek: jego gafy są irytujące nawet dla zwolenników, spoty nudne i nie przekonywujące : kogo obchodzi że jest z Polski? Odnoszę wrażenie że sztabowcy PO poszli na łatwiznę licząc że i tak wygra z Jarosławem. Ludzie głosują na "gęby" a nie na program dlatego Sikorski byłby zfdecydowanie lepszy. Całe szczęście że PIS wystawił Kaczyńskiego. Pozdrawiam
arch / 2010-06-18 17:28 / Tysiącznik na forum
APELACJA PIS UZNANA!

Sąd Apelacyjny skierował sprawę PO kontra PiS dotyczącą prywatyzacji służby zdrowia do ponownego rozpatrzenia.

Sąd apelacyjny uznał, że sąd pierwszej instancji wydał wyrok na podstawie domniemania, nie uwzględnił wniosków dowodowych sztabu PiS i dlatego sprawa została wysłana do ponownego rozpatrzenia.
sceptyk / 2010-06-18 14:35 / Tysiącznik na forum
Możecie sobie głosować jak chcecie.
Karty do głosowania z właściwym kandydatem są już przygotowane do dostarczenia do PKW.
Więc wynik wyborów jest już ustalony. Buldogi dogadały się pod dywanem.
Oborowy / 79.185.76.* / 2010-06-18 14:15
Na tym zdjeciu widać jak Bronek Jarkowi gratuluje zwyciestwa.
em96 / 151.81.86.* / 2010-06-18 15:23
A z drugiego zdjęcia Tuskowi marzy się pozycja Putina...
AlmatB / 87.105.187.* / 2010-06-18 13:58
Pobieżna analiza acz oddaje obraz obu kandydatów. Obu sporo brakuje do ideału ale i cięzko byłoby tego oczekiwać

Moja konkluzja - chcesz potępu, chcesz rozwoju - głosuj na Komorowskiego. Sprawdzę PO przy następnych wyborach parlamentarnych.

Kaczyński jako prezydent to dla nas wszystkich tragedia z dwóch powodów:
a) jego poglądy (nie tylko te wymienione powyżej) uniemożliwiają współpracę z rządem.
b) ponad to, nawet gdyby udało się pokonać problem a) głównym celem, wyzwaniem i misją JK będzie przywrócenie PiSu do władzy. Każdy pretekts do przeszkodzenia będzie z pewnością wykorzystany. Wiele inicjatyw postanie w celu rzucenia kolenej kłody pod nogi PO i Tuska. JK bedzie do tego zarówno zmuszony, zresztą to jest jego żywiołem. Kolejne dwa lata do wyborów będą najprawdopodobniej paraliżem politycznym w naszym kraju. W gorszym przypadku - PiS zgada się z SLD i PSL i przejmą władzę nawet wcześniej.... A wtedy nastanie ciemność najciemniejsza z ciemnych. Nie łudźmy się, że PiS (już po zjedzeniu SLD i PSLu) będzie w stanie zachować wzrost gospodarczy - w latach 2005 -2007 surfowali na fali światowej hossy i korzyści przystąpienia do UE (któremu zresztą się sprzeciwiali). Wartość rządu można ocenić tylko oceniając jak działa w trudnych sytuacjach a tych los oszczędził PiSowi ostatnio. Na horyzoncie jednak widać czarne chmury - kryzysy grecki, węgierski (a za chwilę bedzie włoski i portugalski) i tylko ROZSĄDNY rząd bez może nas przez to przeprowadzić przy założeniu, że prezydent współpracuje z rządem (co nie jest ani celem ani w interesie Kaczyńskiego)

Właśnie dlatego idę głosować na marszałka Komorowskiego!

Pozdrawiam ;-)
Almat
Bjustolog / 77.255.160.* / 2010-06-18 16:26
tak, tak biedny almacieB, zapomniałeś jeszcze dodać, że znowu będą wchodzić /PIS/ o 6 rano do naszych domów i będą nam zjadać nasze żony i dzieci, że znowu benzyna będzie piekielnie droga, znowu będzie blokował wszystkie ustawy /Św. pamięci Prezydent Lech Kaczyński zablokował tylko 10 spośród ok. 900 ustaw !/ etc., etc - niestety równasz z tymi co to noszą telewizory i to marnej marki zamiast głów, do tych, którym Tusk Vision Network skutecznie wyprostowała zwoje mózgowe - biedaku a co z licznymi POaferami ??? zajrzyj sobie jest ich bodaj ok. 200!! no tak ty powiesz: afera z dorszem za coś 4 zł. ty powiesz 2 wieśmaki dowiezione policyjnym radiowozem, ty powiesz ... A ja ci powiem idziesz głosować na WSIowego głupka broniusia popychadło, marionetki w rękach dyzmotuska, chcesz dalszych kosztownych afer ??!! chcesz właśnie tej twojej kompletnej ciemności w opanowanych przez zawziętych POistów madiach, chcesz powrotu do nieustannej propagandy sukcesu ?? podoba ci się ta służalczość wobec putina i niemców ?? podoba ci się, że z taką łatwością dochodzenie w sprawie największej państwowej katastrofy na świecie z taką łatwością twoi sprzedajni wodzusie oddali ruskom, MASZ MÓZG ??
zajrzyj sobie w google w wolny sondaż wyborczy lub prezydencki to może otrzeźwiejesz, i tobie znani i podobni również. Na Boga czemu część Polaków, w wyniku niepojętej dla nich samych zawiści do Kaczyńskiego głosowałaby np. na stalina, hitlera lub inne bydlę byleby nie na "znienawidzonego" patriotę bo tak im każę w pralni, której nazwa to PO !!
AlmatB / 87.105.187.* / 2010-06-18 16:55
Kolego, mam prośbę - nie dopisuj mi co ja bym chciał dodać (Wasz ulubiona metoda, co?).

"Tylko" 10 ustaw??? Pokusiłeś się chociaż co to były za ustawy? Pewnie nie bo po co, a tak strzełeś sobie w stopę :-D. Dla ułatwienia: http://www.prezydent.pl/aktywnosc/ustawy/zawetowane/

Wiesz, mam uważam się za osobę, która ma sporo dystansu do siebie i do otoczenia. Czasem ma to swoje wady ale przynajmniej dzieki temu nie jestem osobą, którą tak łatwo sie manipuluje. Jeśli przeczytasz moje posty to nie znajdziesz tam fanatycznego zachwytu nad PO czy Komorowskim, a jedynie chłodna racjonalna analiza. Możesz się z nią zgadzać lub nie, ale wiesz co obelgami jeszcze nikt nikogo nie przekonał.

Zerknąłem sobie na ten "wolny sondaż" - ze śmiechu aż się zachłystnąlem kawą (wisisz mi za pranie koszuli!).

Najtrudniej mi jest jednak z Tobą rozmawiać o tej tzw. "służalczości" wobec putina i niemców. Czy Ty jeszcze pamiętasz co Kaczyńscy zrobili z naszą polityką zagraniczną? Podobało Ci się jak traciliśmy sojuszników niemal codziennie? Podobało Ci się jak nasz naród był ośmieszany?

Bo ja nie.

tekst o "niepojętej zawiści" nie wymaga komentarza. Symptomy zawiści widać ale raczej nie w moich postach

Pozdrawiam,
Almat
em96 / 151.81.86.* / 2010-06-18 15:31
Chłopie... wróć na ziemię...
Tobie już taką kołomyje z mózgu TVN zrobił, że nawet nie wiesz kto z kim się może zgadać. Łączysz antykomunistów z komunistami bo Cię tak nakręcili, a o przeszłości już zapomniałeś tak jak Ci to wmówili...
AlmatB / 87.105.187.* / 2010-06-18 15:53
To będzie łatwe:

- nie ogladam TVN'u - nie mają zasięgu u mnie. Ogólnie na telewizje nie mam zbyt duzo czasu - wolę się gdzieś wybrać z dzieciakami a wieczorami - tylko Żona (ewentualnie dobra książka). Ale zdarza mi sie zobaczyc wiadomosci w TVPiS i wiesz co, lepiej nie zabieraj glosu w dyskusji ktora stacja komu robi kolomyje z mózgu :-D - gorzej trafić nie mogłeś. Że o TV Trwam nie wspomnę ;-)

- komunisci? antykomunisci??? gdzie ja o tym pisalem???? Wybacz ale ta dyskusja to była i jest domena Twojej partii, niestety. Co to nakrecania - patrz punkt wyzej, posyp glowe popiołem i zamilknij bo wyraźnie widać kto tutaj jest nakręcony

Pozdrawiam,
Almat
:((((((((( / 194.213.1.* / 2010-06-18 14:17
Jesteś pewien,że Komorowski będzie wspólpracował z rządem? w 2011 będą wybory do parlamentu,co będzie gdy PO przegra i pis utworzy rząd? Komorowski będzie wspólpracował?

Moim zdaniem będzie gorszy niż oba kaczory razem wzięte, będzie utrudniał i wetował , i to tym bardziej,ze media będą każde jego chwaliły i zachęcały do dokopywania pisiorom, facet nie będzie miał hamulców.

Za rok będziesz nawoływał do głosowania na PO w imię zgodnej wspołpracy prezydenta z rządem?
AlmatB / 87.105.187.* / 2010-06-18 14:35
1. Opcja że PiS wygra jest na szęście mało prawdopodobna
2. Nawet jeśli, to tak z całą pewnością wierzę, Komorowski lepiej będzie współpracował z PiSowski rządem niż Kaczyński z PO. Komorowski jest znacznie mniej konfliktowy i prezentuje znacznie wyższą kulturę polityczną niż Kaczyński. Ciekawe na jakiej podstawie wiesz, że Komorowski będzie gorszy niż "oba kaczory razem wzięte"? Coś mało przemyślany ten Twój argument...
3. Widzę, że masz problemy z czytaniem więc powtórzę - przed następnymi wyborami sprawdzę rząd PO i wtedy zdecyduję (Komorowski jako prezydent znacznie mi tą ocenę ułatwi). I będę nawoływał do głosowania na tą partię która będzie dawać najlepsze perspektywy rozwoju naszego kraju.
em96 / 151.81.86.* / 2010-06-18 15:34
Następnych wyborów frajerze nie będzie jeśli przejdzie Twoja opcja... Będzie wersja ruska...
AlmatB / 87.105.187.* / 2010-06-18 15:58
Stary dobry PiS! Przynajmniej się ukrywasz po woalką "miłości, zgody". Twój wódz Ci da jak się dowie!

BTW - to już nie wersja niemiecka?
sceptyk / 2010-06-18 14:40 / Tysiącznik na forum
Misiaczku,
żarty się ciebie tzrymają.
Przecież pan hrabia jest tylko marionetką w rękach starszych i mądrzejszych.
I będzie tańczył jak oni mu zagrają.
Właśnie PO to wysunięto kandydaturę pana hrabiego.

W dniu, w którym pan hrabia zostanie prezydentem, można spokojnie ogłosić koniec Polski.
Bedzie tylko folwark z niewolnikami i Pan Hrabia zarządzany przez starszych i mądrzejszych.
AlmatB / 87.105.187.* / 2010-06-18 14:48
Coż, odpowiedź na tyle prymitywna, że nie pzostaje mi nic innego jak podziękować za rozmowę i za utwierdzenie mnie w moich opiniach.

Żegnam
Almat
sceptyk / 2010-06-18 15:19 / Tysiącznik na forum
Prawda boli, co?
Szczególnie fanatycznych POwszczyków.
AlmatB / 87.105.187.* / 2010-06-18 16:03
Boli, boli... Tyle obelg rzucacie w tym bólu, że starczy na jakiś czas.

Ja fanatyk ?! To ciekawe.. Mam propozycję zajrzyć do encyklopedii i sprawdź znaczenie tego słowa. Później przeczytaj ponownie moje posty i moich rozmówców. Z przyjemnością wysłucham przeprosin.

Pozdrawiam,
Almat
em96 / 151.81.86.* / 2010-06-18 15:36
Nie tyle boli, co nie jest w stanie tego "ogarnąć"... - inaczej jest zaprogramowany...
dsad / 192.193.245.* / 2010-06-18 16:14
em96
14 latki teraz wypowiadaja sie w kwestiach politycznych? Czy cie babunia w kolebce przy radyjku trzymala?

nie rozumiem skad ta nienawisc w zwolennika tej jedynie szlusznej parti PiSsssss? Jak czytam komentaze to przypomina mi sie niedoszly lincz dziennikarzy TVNu przez watache krwiozerczych moherow! :] Na tyle niski poziom wypowiedzi swiadczy, rzeczywiscie o odmiennym elektoracie tych obozow. Rozzaleni, bezradni, mało kreatywni i biedni ludzie zyjacy ta smutna epoka, ktora juz przeminela bezpowrotnie....
AlmatB / 87.105.187.* / 2010-06-18 16:11
WoW!!! Jestem zaprogramowany?

Dzięki, że usłyszałem to od fachowca z branży (też pracuję w firmie informatycznej).

Pewnych rzeczy rzeczywiscie nie ogarniam. Np. co Ty tu robisz na tym forum po wypowiedzi Twojego Wodza cyt:
"Nie jestem entuzjastą tego, żeby sobie młody człowiek siedział przed komputerem, oglądał filmiki, pornografię, pociągał z butelki z piwem i zagłosował, gdy mu przyjdzie na to ochota. Zwolennicy głosowania przez Internet chcą tę powagę odebrać. Dlaczego? Wiadomo, kto ma przewagę w Internecie i kto się nim posługuje. Tą grupą najłatwiej manipulować, sugerować na kogo ma zagłosować. "

Wytłumaczysz nam to?

Pozdrawiam,
Alamt
Oszołomowaty / 89.229.95.* / 2010-06-18 23:21
Powiedział, ze internauci pija piwo , oglądają porno i maja takie gówno w główkach, ze nie wiedzą kompletnie po co i na co głosują. Nie zgodzisz sie z tym? Toś taki "fachowiec z branży" jak z myszy lew. Na potwierdzenie - wśród męskich studentów czterech uczelni USA (Uniwersytet Purdue , Columbia i jeszcze jedna, której nazwy nie pamiętam - badanie przeprowadzał wydział socjologi Harvardu)) przeprowadzono anonimowe badania. Wśród pytań okazało były między innymi pytania o zainteresowania polityką , czynności wykonywane podczas przeglądanie Internetu i najczęściej odwiedzane strony. Odpowiedzi okazały sie z lekka szokujące - 76 % kompletnie nie interesowała sie polityka i nie potrafiła wskazać więcej niż 3-4 aktualnych polityków , 100 % przyznało, ze pije piwo i je jakieś chipsy, popcorn podczas pracy w sieci czy oglądanie audycji, natomiast 85 % przyznało sie do regularnego oglądania porno. Takie zachowanie jest w zasadzie normalnym i nie dziwi nikogo. Nikogo komu sieczka z TVN-u nie wrzuciła do mózgownicy , że Kaczyński powiedział cios nowego, obraźliwego. Poza tym, gdybyś pracował w branży to takich głupot o głosowaniu przez Internet być nie pisał. Każdy poważny informatyk wie, że przed nami jeszcze dość daleka droga do głosowani przez Internet. W Stanach nie mogą sobie z tym poradzić co dopiero w Tuskolandii. Chyba, że bierzesz pod uwagę 1,5 mln Estonię, gdzie każdemu razem z dowodem wydaje się podpis elektroniczny.
arch / 2010-06-18 14:04 / Tysiącznik na forum
Moja konkluzja

Idealny kandydat
Dzięki informacjom otoczenia p.o. prezydenta idealny kandydat cechuje się:
- brakiem charyzmy (źródło: pan Majewski)
- brakiem ambicji (źródło: pan Kutz)
- brakiem taktu (wypowiedź o "kaszalotach")
- niedouczeniem w zakresie tego, czym się zajmuje (marszałek nie zna niuansów konstytucji, na
której straży ponoć stoi -> cechy klęski powodziowej)

warto by się zastanowić, czy aby na pewno jest to platynowo-irydowy ideał ;)
zm55 / 83.5.143.* / 2010-06-18 16:40
Ja też nie znam klęski powodziowej. Natomiast znam klęskę żywiołową i najgorszą klęskę jaka nawiedziła Polskę, to według pisomaryjnych reguł" prawdziwi katolicy, Polacy patrioci " czego jesteś żywym przykładem. Cóż ten Naród Polski uczynił, że Pan Bóg pokarał go taką klęską.
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy