Forum Polityka, aktualnościKraj

Kaczyński: Załoga samolotu była wprowadzona w błąd

Kaczyński: Załoga samolotu była wprowadzona w błąd

Wyświetlaj:
Elendir / 2010-08-12 07:37 / Łowca czarownic

Nikt nie może mi zarzucić, że kiedykolwiek powiedziałem, iż nie będę tego czynić, choć rzeczywiście nie eksponowałem tego podczas kampanii wyborczej. Ale przecież nie raz i nie dwa mówiłem o tym, że wojna polsko-polska doprowadziła do tragedii, że chłopcy bawili się zapałkami - napisał prezes PiS na stronie internetowej partii.

A nie było mowy o zakończeniu tej wojny?
Nie myśmy stawiali krzyż, nie myśmy stworzyli tę grupę, która wokół krzyża stoi i jeśli znajdują się w niej członkowie PiS, to są oni nieliczni i występują tam jako osoby prywatne. W żadnym więc razie nie można akcji obrony krzyża uznać za nasze dzieło. Przypisywanie tego Prawu i Sprawiedliwości jest po prostu nadużyciem, chociaż oczywiście uważamy, że krzyż w tym miejscu jest jak najbardziej właściwy - zaznacza.

To w końcu PiS popiera tą inicjatywę, czy nie? Czy popiera tak "nieoficjalnie"?
eksporterka / 79.188.13.* / 2010-08-12 01:15
Szanowni Państwo,
w nawiązaniu do przyczyn katastrofy pozwolę sobie przytoczyć słowa mojego instruktora prawa jazdy, którymi rozpoczął kurs :
" Pierwsza, żelazna zasada kierowcy - NIE WIDZISZ - NIE JEDŹ ! "

Latam tu i tam po świecie, samolotami też ( jako pasażer), i zdarzały się w trakcie lotów różne sytuacje.
Także taka, kiedy samolot NIE WYSTARTOWAŁ w rejs Z POWODU MGŁY NA LOTNISKU DOCELOWYM.
Czekaliśmy kilka godzin, aż warunki na lotnisku docelowym się poprawią.
Załoga tego" mojego" samolotu widocznie znała zasadę : nie widzisz - nie ląduj.

Pozdrawiam

Ps. Pytania niekoniecznie retoryczne:
1. Czy Zespół Pana Macierewicza już zakończył swoje prace, skoro powstaje nowy i niezależny, ruch społeczny do zbadania przyczyn katastrofy?
2. Jeśli nie, to czy będą to dwie grupy współpracujące ze sobą , czy się zwalczające?
3. Mikołaj Kopernik wieki tamu odkrył, że Ziemia wiruje dookoła Słońca, ale czy dziś wszyscy w to wierzą?
więc do garów / 145.237.101.* / 2010-08-12 10:29
a gary wyszorowane?
ździcho / 87.205.243.* / 2010-08-12 11:07

a gary wyszorowane?

Do czego to miało być? Albo raczej do kogo? Do obsługi naziemnej ze Smoleńska może?
ździcho / 87.205.243.* / 2010-08-12 10:09


1. Czy Zespół Pana Macierewicza już zakończył swoje prace, skoro powstaje nowy i
niezależny, ruch społeczny do zbadania przyczyn katastrofy?
2. Jeśli nie, to czy będą to dwie grupy współpracujące ze sobą , czy się zwalczające?
3. Mikołaj Kopernik wieki tamu odkrył, że Ziemia wiruje dookoła Słońca, ale czy dziś
wszyscy w to wierzą?
skomentuj zgłoś do usunięcia

Domysł 1: Chyba nie, ale panowie Kaczyński i Macierewicz teraz są skłóceni. To sprawa dumy i honoru. Obaj chcieliby sobie przypisać ewentualne sukcesy, ale jeden z nich do tego nie dopuści, bo tylko jemu należy się chwała.
Domysł 2: Według mnie na 89,9 % będą się zwalczać. J.w. sprawa honoru
Domysł 3: Chyba wszyscy wierzą, ale znajdą się i tacy, którzy zechcą to podważać ;-))
deteszka / 2010-08-11 23:47
Ruscy "pomogli", cisnienie sie zle podalo, mgla sie wytworzyla, pewnie sygnaly sie zaklucily, samolot sie dobrze naprowadzil, nik nie przezyl, ciala ofiar nie mogly byc zbadane w Polsce, wrak samolotu sie pocial na czesci i pewnie sie przetopi, poginely wazne przedmioty
yuki / 77.65.44.* / 2010-08-11 23:37
Tak! Tak! Piloci byli tak okłamywani, że nawet nie wiedzieli, że nie widzą pasa startowego. Tak kłamać to tylko "ruskie" potrafią, no może jescze PO-wcy i księża co po święty krzyż przyszli!
Gall# / 213.158.197.* / 2010-08-11 20:22
Zdrada Tuska jest oczywista; spiskował z premierem państwa ościennego na szkodę Głowy Państwa Polskiego.
Wymaga zbadanie, czy Tusk wiedział jaki będzie finał układów z Putinem, czy to był dla niego "wypadek przy pracy". To że przyczynił się do katastrofy, a następnie utrudnił jej wyjaśnienie - jest nagim faktem.
ździcho / 87.205.243.* / 2010-08-12 09:43

jest nagim faktem.

To może podaj jakieś źródła. Nie Ty jeden(na) chciałbyś postawić Tuska przed Trybunałem Międzynarodowym. Obawiam się, ze samo Twoje PRZECZUCIE o jego winie może tu nie wystarczyć.
Anonim z manufaktury / 79.188.13.* / 2010-08-12 01:26
Dwa lata temu rozbił się samolot z naszymi asami lotnictwa.
Kto zawinił?

A stare przysłowie powiada :
"Lepiej być żywym tchórzem, niż martwym bohaterem"
Gall# / 178.181.83.* / 2010-08-12 08:46
wybacz - to jest "przysłowie" tchórzy. Istotnie, ekipa Tuska niszczy nasz kraj konsekwentnie.

Do ustalenia kto w Polsce jest odpowiedzialny za brak zabezpieczenia przelotu polskiej delegacji (sprowadzenie zagrożenia na prezydenta i 95 osób) nie potrzeba danych z Rosji - CZEKAMY PANIE DONALD.

Za pozbawienie naszej delegacji ochrony rosyjskiej (przez odebranie jej statusu oficjalnej delegacji państwowej) odpowiada - tu mamy jasność - phemieh Tusk i minister Sikorski.
ździcho / 87.205.243.* / 2010-08-12 09:57

Za pozbawienie naszej delegacji ochrony rosyjskiej (przez odebranie jej statusu
oficjalnej delegacji państwowej) odpowiada

To członkowie tej delegacji nie mieli NIC do powiedzenia w tej sprawie??? Pytam, bo z Twojej wypowiedzi wynika, że głowa państwa NIE MIAŁA PRAWA żądać takiego statusu ba, nawet oń PROSIĆ.

ekipa Tuska niszczy nasz kraj
konsekwentnie.

A co do tego, to masz absolutną rację. Ale to już inna para kaloszy.

Najnowsze wpisy