Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Kalemba: Dyrektywa tytoniowa szkodliwa dla Polski

Kalemba: Dyrektywa tytoniowa szkodliwa dla Polski

Wyświetlaj:
Mastah / 37.247.248.* / 2012-12-20 09:55
A ja jestem za. Juz nie moge zniesc tych smeirdzacych palaczy wszedzie wokol mnie. Smrodza w budynkach, burach, na przystankach i stacjach. O rzucaniu petow juz nie wspomne. Policja i Straz Miejska nic z tym nie robi, przynajmneij w Warszawie.

W ogole przemysl opierajacy sie o zatruwanie ludzi, za ktorych leczenie pozniej placimy to jakis absurd. Kazda osoba uznana za palacza powinna z wlasnej kieszeni pokrywac wszelkie koszty leczenia. A plantatorzy i producenci papierosow niech sie zajma czyms pozytecznym.
weterynarz dla POmyleńców / 95.49.50.* / 2012-12-19 22:32
Bo to jest dla nich korzystne skoro w Polsce będzie większe bezrobocie to oni będą mieli więcej rąk do najgorszej roboty i sami nie będą musieli pracować. Czy pan nie słyszał, że u nich jest większy kryzys niż w Polsce? A jeśli bezrobotni będą u nas niezadowoleni to najwyżej popędzą ze stołków Donka czy innego pajaca spod żyrandola. Zacznż się rozruchy i im w to graj. Oni martwią się o siebie nie o pana czy Polaków. Przecież oni mają do sprzedania bardzo, bardzo dużo upraw GMO. Kto to od nich kupi jeśli my tutaj w Polsce będziemy produkować lepsze produkty? Przecież my nie chce jeść sztucznych szynek, napędzanych warzyw, ani pić sztucznego sojowego mleka. Ale oni nas do tego zmuszą. Już nie długo. A panu jak się nie POdoba, to Donek pana zmusi!
i kur w leśniczówce nie wolno / 178.37.242.* / 2012-12-19 22:03
Ale GMO kazali narodowi jeść.Zdrowo daliście towarzyszu niedoli.Dyrektywa mlecznych kwot też.I co z tego.Jak chcę zrobić zdjęcie krówkom na pamiątkę to robię to w Czechach rudo białe Mućki,na Węgrzech białe jak śnieg, w Niemczech czarno białe jak nasze,ale po polu mogą chodzić.Nasze za dużo metanu produkowały,tak jak palacze tego tam,co drzewa zjadają, CO2, chyba.
ad1970 / 87.205.214.* / 2012-12-19 21:57
znaczy nie trucizna jest szkodliwa, ale dyrektywa, a jaka tragedia byłaby jakby zaistnial na swiecie pokoj, ile miejsc pracy poszloby przy produkcji broni, modlmy sie zatem, aby nigdy ludzie sie nie uwolnili od trucizny nikotynowej, od trucizny alkocholowej, aby nigdy nie byli zdrowi (bo te miejsca pracy od pigulek), i w zadnym wypadku, aby nigdy sie nie pogodzili, aby wojny byly zawsze, my nie mozemy poniesc strat, i tych swietych miejsc pracy, niech przekleci beda ci, ktorzy chca zdrowia, pokoju i milosci, tu się nie ma nic zmieniać w tym kierunku, nasza produkcja to jedyny cel, więcej palic, więcej pic, wiecej wojen i chorob, i bedzie super, wiecej miejsc pracy dla grabarzy, kolejny sukces, kaplan kalemba wie co jest dobre dla polski, on kocha polske i bedzie walczyl o je dobro, bo dobro to zlo, a zlo to dobro, pieniadz sie liczy i ta moja ukochana troska o miejsca pracy, a nie o kase lobby trucicieli i calej reszty gadow w ludzkiej skorze

Najnowsze wpisy