Forum Polityka, aktualnościPolityka

Kamiński może wylecieć z CBA

Kamiński może wylecieć z CBA

Money.pl / 2008-05-29 13:35
Komentarze do wiadomości: Kamiński może wylecieć z CBA.
Wyświetlaj:
Elendir / 2008-05-31 13:31 / Łowca czarownic
Na prawdę nie trzeba już czytać wypowiedzi PiSowiaków by wiedzieć co piszą. Ja zwrócę uwagę może na inny fragment wypowiedzi Tuska:

Ponieważ wiem, że ta kontrowersyjna postać była często obwiniana także o pewne rzeczy, które nie okazywały się do końca prawdziwe, będę w tej kwestii bardzo rzetelny

Nic dodać nic ująć - tego oczekuję w tym wypadku od premiera.
B D / 84.40.242.* / 2008-05-30 10:41
CAŁA POLSKA widziała gdakanie Sawickiej o możliwości robienia numerów przy prywatyzacji szpitali ( dziś to już codzienność np. Nysa, Gliwice ...) Skorumpowana banda OLIGARCHÓW, urzędasów przekrętasów, szumowin zwanych bizmenami nagle poczuła się zagrożona. Nagle wyobrazili sobie siebie na miejscu S. w przedstawionym filmie. To teraz silna część elektoratu Tuska. Tusk od początku urzędowania dawał im do zrozumienia, że rozprawi się z KAMŃSKIM szefem CBA. Posypały się ataki na Ziobrę i Kamińskiego, Pitera wygenerowała "raport", wyzwiska wobec Pana Kaczyńskiego, który WSZĘDZIE WIDZI KORUPCJĘ TAM GDZIE ONA JEST. Na koniec sukces wytworzony przy pomocy GW. Stara zasada STALINOWSKICH PROKURATORÓW - dajcie mi człowieka, a paragraf się znajdzie. Głowa Kamińskiego w HOŁDZIE WYBORCOM.
BIEDNA TA POLSKA UMĘCZONA BANDĄ ZŁODZIEI.
a szkoda gadać / 83.7.99.* / 2008-05-29 20:38
Poj....... wszystkich a właściwie GW.
Nie ważne, że Sawicka wzięła ważniejsze jest że złe CBA śmiało ją złapać.Inaczej się tego nie da nazwać jak skur......
pol^^ / 213.158.197.* / 2008-05-29 18:53
Jak zchce ulżyć narodowi
bieszcz / 83.8.181.* / 2008-05-29 14:04
No tak szukają, szukają, żeby się pozbyć szefa CBA. Przecież Pitera miała już takie niezbite dowody, które nie ujrzały światła dziennego. No długo szukali haka i wreszcie GW razem z ZETką /myślałam że to lepsza stacja/ podsunęło "pomysła".
bzyk_bzyk / 85.222.34.* / 2008-05-29 16:46
bieszczu - tak wierzysz tym swoim PISiuarom? przecież odstawiali numerki jeden za drugim A myślisz , że macierewicz to lepszy - on biedak nie wiedział , że jego rodzinę umieszczono w spółce SP za parę mln zł i chłopcyś szasta państwowymi pieniędzmi. Biedne niewiniątka . Banda łajdaków grająca na łatwowierności rodaków. Taki ten twoj PISiuar - same szambo
nono / 213.158.196.* / 2008-05-29 18:15
TW kiedy to ostatnio cię bzyknął oficer prowadzący?
pol^^ / 213.158.197.* / 2008-05-29 18:56
Tak go zapiął na platformie, że jeszce biedak bzyczy ;-))
flądra / 79.188.238.* / 2008-05-29 13:35
i te słowa amerykański agent wcisnął Sawickiej w gębę

>jeżeli tylko za friko to to pieprzę, (…). Ty mi nie mów (…….). Ja zaczynam ten drugi wątek bo jest coś do wzięcia (….).
Ku...rwa mać , tyle mam układów wypracowanych i to wszystko w łeb weźmie, bo nie problem byłoby gdybyśmy my wzięli władzę (….).
No dojście zawsze jest (….) i kręcimy lód (…..), żeby robić biznes z polityką, trzeba w ukryciu i tak dalej trzymać (…), w politykę się nie musicie mieszać, tylko kasę dajcie <

…Natomiast ja mam grupę ludzi, to nie jest duża grupa, bo nas jest troje”, którzy mają , tworzą wiadomo, prawo i tak dalej, ale przede wszystkim mają ogromna wiedzę, na temat tego co się będzie w przyszłości, czyli prywatyzacja jednostek organizacyjnych służby zdrowia”
kolo* / 213.158.197.* / 2008-05-29 19:00
On Sawickiej podobno wcisnął w gębę nie tylko te słowa, ale o tym szzzzaaaa - to mogą czytać dzieci...
mdłosięrobinasamąmyśl! / 213.158.196.* / 2008-05-30 18:35
daj spokój. Wcisnąć coś w gębę Sawickiej (jak w szmbo)musiałby ktoś wyjątkowo zdeterminowany, a na szczęcie ładnych kobitek w tym kraju nie brakuje.

Najnowsze wpisy