Forum Polityka, aktualnościKraj

Kamiński podsumował rok w CBA

Kamiński podsumował rok w CBA

Money.pl / 2008-05-08 07:30
Komentarze do wiadomości: Kamiński podsumował rok w CBA.
Wyświetlaj:
Elendir / 2008-05-08 07:32 / Łowca czarownic
Jeszcze nie tak dawno głównym sukcesem była sprawa Sawickiej, a teraz już sukcesem jest wykrycie korupcji w ministerstwie sportu? Przecież tuż przed wyborami była medialna szopka mająca przekonać Polaków "na kogo mają głosować" na przykładzie Sawickiej a sprawa ministerstwa sportu jakoś cichaczem przeszła.
szczgieł / 79.188.238.* / 2008-05-08 09:10
dobrze, ze przypomniałeś o SAWICKIEJ bo pampersowi królowi wysunięci do rządów przez pajdokrację już ja zamietli pod dywan; przypomijmy sobie dialogi posłanki partii miłości;

Jeżeli tylko za friko, to to ja pieprzę {,,,,)
Ty mi nie mów (…), ja zaczynam ten drugi watek, bo jest coś do wzięcia (….)
Ku...rwa mać, tyle mam układów wypracowanych i to wszystko w łeb weźmie, bo nie problem byłby, gdybyśmy władzę wzięli (…)
No dojście zawsze jest (…) i kręcimy lód (…)
Żeby robić biznes z polityką, trzeba w ukryciu i tak dalej trzymać (..)
W politykę się nie musicie mieszać, tylko k a s ę d a j c i e !
Elendir / 2008-05-09 07:19 / Łowca czarownic
Dlaczego wypowiedzi jednego z działaczy terenowych miałyby mnie bardziej szokować niż to co się działo na szczeblu ministra? Dlaczego miałbym stawiać nawet znak równości pomiędzy tym co udało się wykazać wykorzystując rok trwającą prowokację z metodami jednak trochę wykraczającymi poza powszechnie przyjęte z tym, co minister robił bez żadnej dodatkowej zachęty/prowokacji?
dareg / 87.206.184.* / 2008-05-08 07:30
mięło 6 mcy rządów tuska i jakoś ucichła wrzawa o łamaniu prawa przez CBA, bezprawnych zatrzymaniach, podsłuchach itd.
I o raporcie Pitery też jakoś cicho.........
Elendir / 2008-05-08 08:11 / Łowca czarownic
I jakoś też CBA zmieniło front - teraz chwali się sprawą korupcji w ministerstwie sportu PiS, a nie prowokacją wobec Sawickiej...

Najnowsze wpisy