Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Kanada znosi wizy dla Czechów i Łotyszy

Kanada znosi wizy dla Czechów i Łotyszy

Money.pl / 2007-11-01 09:40
Komentarze do wiadomości: Kanada znosi wizy dla Czechów i Łotyszy.
Wyświetlaj:
e-migrant / 193.111.166.* / 2007-11-02 13:31
Po pierwsze skoro ani w USA ani w Kanadzie Polaków za bardzo nie chcą to może czas się zastanowić dlaczego? Nie sądzę, że całą winę należy zwalić na tych niedobrych Amerykańców i Kanadyjczyków. A może to Polacy są chociaż trochę sami sobie winni? Apeluję o trochę więcej samokrytycyzmu.

Druga sprawa to zachowanie symetrii. Jeżeli oni Nam nie ułatwiają to my im też nie powinniśmy - sprawa jasna. Problem jednak w tym, że oni bez Nas się obejdą, a my niekonicznie bez nich.

Zgadzam się co do wycofania wojsk i postawienia sprawy tarcz antyrakietowych w zamian za wizy. Tutaj Polska powinna naprawdę zacząć się szanować.
Flex / 83.4.61.* / 2007-11-01 12:57
u nich pracowac, a jedynie jechac turystycznie i wydawac pieniadze na tansze zakupy niz w Europie. Wiec sami sobie gola strzelają.
miki488 / 83.6.227.* / 2007-11-01 22:27
daj spokój ! oni traktują Polskę jak kraj azjatycki.A nasi turysci nie zbawią Kanady.Ale najwazniejsze jest normalność. Kanada utrzymuje wizy,Polska robi to samo i tyle.Nie mozna utrzymywać asymetrii ! Niestety nasz kraj sam sie nie szanuje.
miki488 / 83.6.252.* / 2007-11-01 09:40
wprowadzić wizy dla kanady,ograniczyć do minimum stosunki dyplomatyczne.I tyle w temacie.
caray / 2007-11-02 07:06 / Bywalec forum
tak tak pomachajmy szabelka, na pewno cos z tego wyjdzie.. japonczyki tez niech wizy maja.. szczegolnie ciezko zas powinni miec ci wszscy z ukladu ktorzy moglibychciec do nas ten obrzydliwy k... kapital wwiezc..
zombi / 2007-11-01 12:06
Traktują nas jak rumunów.
Popieram wprowadzenie wiz dla Kanadyjczyków.
Spid / 87.205.224.* / 2007-11-01 12:53
Panowie pol biedy z ta kanada... tam mozna jechac ale niewiem czy tak sie wszystkim pali najwiecej to nas chyba Jankesi bola. Ci sobie moga do nas wchodzic jak do obory a obywatele UE do nich wcale !! O tutaj trzeba cos z tym zrobic !
Maryush / 83.19.102.* / 2007-11-01 13:34
Powinno się utrudnić wizyty obywateli USA w Polsce.. ja to jestem tylko ciekaw czy nowy rząd postawi sprawę jasno: albo zniesienie wiz do USA, albo Tarczy antyrakietowej powiemy NIET i wycofamy nasze wojsko z Iraku i Afganistanu. Dość już grzecznego służenia i czekania, że może dobry wujek Bush z Ameryki coś w końcu dla nas zrobi.. KONIEC
piotrasek / 80.54.251.* / 2007-11-09 13:49
zgadzam się z tym, wizy to jest dobry przykład jak nas traktują np amerykańcy my im pozwalamy na wiele a od nich to mamy same złomy i obietnice bez pokrycia chociazby w kwesti wizowej mam nadzieje ze rząd tuska zrobi z tym pożadek bo w innym przypadku nie dostanie mojego głosu w nastepnych wyborach,pozdrawiam wszystkich
Juriusz / 83.29.252.* / 2007-11-12 17:31
Do zwolenników wiz dla USA i Kanady: a iluż to widzieliście w Polsce Amerykanów i Kanadyjczyków pracujących na czarno, czy wykorzystujących zapomogi społeczne? Poza tym turystyka przynosi pewne zyski, i to raczej nam, a nie im, bo Polacy jako turyści to nie jest wielka siła.
Dyplomata / 83.11.226.* / 2007-11-29 19:17
Kadana zniesie wizy polakom na 100%. Pisze juz o tym nawet kanadjska prasa. Docelowy miesiac zniesienia resktrykcji to marzec. Jezeli natomiast do konca tego roku Kanada wybierze Polske to zniesienie wiz jest mozliwe jeszcze na poczatku stycznia. Pozdro ;)
the Nazgul / 77.96.82.* / 2008-04-08 16:03
Kanada zniosla wizy!!!
Nie wiem kiedy to sie stalo i walsnie szukam o tym informacji. Ale praccuej na londynskim lotnisku i sobie dzis popatrzylem w Time (komputerowy system nt wiz itp) i widze ze dla polakow udajacych sie do Kraju Klou: 'visa not required for a stay of 6 months" Pokyslalme ze to jakas pomylka, zjarzalem na strone amabasady . I PRAWDA!!!!
THANK YOU! MERCI BEAUCOUP!
O tym kraju marze od 15 lat! :D
F'*** USA - to syf
pozdro!

Najnowsze wpisy