Forum Forum prawneGospodarcze

Kancelaria Legion - Oszuści Szantażują

Kancelaria Legion - Oszuści Szantażują

Remigiusz19 / 77.253.206.* / 2015-09-25 14:23
Witam serdecznie, jakiś czas temu otrzymałem pismo od Kancelari Legion, które szantażuje mnie że jeżeli nie kupię od nich certyfikatu to zprzygotują i zgłoszą donosy żekomo otrzymane od osoby trzeciej do różnych organów Państwowych. Firma jest z Seszeli, byłem rozmawiać z mecenastem twierdzi że Ci oszuści są nie do namierzenia. Mażna by na upartego zarzucić próbę usiłowania wyłudzenia, ale niema wobec kogo tego zrobić. Jednak od tamtej pory mam już problemy z US, GIODO ,Sanepidem i Prokuraturą. Szczerze mówiąc nie mam żalu nawet do tej firmy tylko do naszejgo chorego Państwa które to umożliwia takie działanie. Bo wiadomo jak działają użędnicy, muszą się do czegoś doczepić jeśli przychodza na kontrolę. A z tego co widzę to ta firma wysyła donosy masowo, dlatego same znimi problemy.
Następnym razem zapłaciłbym im dla świętego spokoju, bo już straciłem więcej niż te ich 375 zł za pieprzony certyfikat" Certyfikat Żetelnego Przedsiębiorcy" Przestrzegam przed firmą, bo to sytuacja bez wyjścia...
zarzadspolki / 195.150.76.* / 2016-02-04 15:08
I napisał cytuję "Następnym razem zapłaciłbym im dla świętego spokoju, bo już straciłem więcej niż te ich 375 zł za pieprzony certyfikat" - naciągacz , niby przestrzega a używa przekazu podprogowego "zapłać a nie będziesz miał problemów" - nie płacić - to naciągacze

Najnowsze wpisy