Forum Polityka, aktualnościPolityka

Kandydaci Samoobrony do nowych resortów są już niemal pewni

Kandydaci Samoobrony do nowych resortów są już niemal pewni

Wyświetlaj:
Szczery / 85.198.235.* / 2006-05-04 22:39
Tak TUSK z Rokitą urządzili, podziękujmy im wszyscy !!!!!! Głosowałem na PO bo mieli rządzić z PISEM .... teraz to ich ........... szkoda gadać Tusk, Schetyna i Rokita powinni odejść z PO, za przegrane wybory, za kłamstwa wyborcze odnośnie koalicji.
obserwator / 212.244.73.* / 2006-05-05 09:23
Dziwi mnie powyższa wypowiedź. Do tej pory sądziłem, że do wyborów idzie się po to aby wybrać kandydatów partii prezentującej progam najbliższy poglądowo wyborcy lub najbardziej akceptowalny przez wyborcę. Ale nigdy nie przyszło mi do głowy na którąkolwiek partię tylko dlatego, że będzie akceptować koalicję z inną. Czy to oznacza, że mój przedmówca głosował na PO, ale akceptował program PiS?
Jo / 213.158.197.* / 2006-05-04 17:23
To nie hanba, nie tragedia, nie rozpacz - NIESTETY!!!

Jak sie przyjrzymy Polsce i Polakom, to niestety nasz narod lubi pchac sie w problemy, tworzyc piramidalne glupoty, na czele stawiac idiotow, bezmozgowcow, oszustow i zlodziei. Taka nasza tradycja - jak przyjda kolejne wybory to znowu wybiora kolejnych "geniuszy" - zwyklych klamcow i populistow. Czego sie spodziewac w narodzie, ktory narzeka na brud i smieci wokolo, narzeka na korupcje i daje lapowki, narzeka na problemy i je kreuje?

Mial racje poeta:
"POLAK I PRZED SZKODA, I PO SZKODZIE GLUPI !!!".

Przykre to, bo i ja jestem Polakiem...
PIS PRECZ / 212.76.37.* / 2006-05-04 17:02
Oto 4RP z wicepremierem lepperem - POSPOLITYM PRZESTęPCą, I BANDYTą Z WYROKAMI - HAńBA!!!
zatroskany / 70.23.140.* / 2006-05-04 19:42
pytam kilka osób - dlaczego głosowałeś na leppera,
odpowiedź - on tak ładnie mówi i do tego prostym językiem,że można wzystko zrozumieć.
panowie z PO weźcie swoich doradców od pr(public relation) i mówcie normalnym językiem, tak żeby chłop na wsi też was zrozumiał
obserwator / 212.244.73.* / 2006-05-05 09:25
No właśnie. Problem Polaków (w większości) polega na tym, że wolą się napić wódki ze swoim (chociaż cała wieś mówi, że oszust i złodziej) niż zaufać obcemu i wysilić mózgownicę aby z "obcym" się dogadać.

Najnowsze wpisy