Forum Forum finansoweInne

Kantor - Jak to działa

Kantor - Jak to działa

misq123 / 2010-06-04 12:55
Kto może przedstawić zasadę działania kantora, w jasny sposób.
Najbardziej interesuje mnie co robi kantor z nadmiarem jednej waluty odsprzedaje ją czy... ??
Dziękuje
mich
Wyświetlaj:
michalmichalowicz / 37.248.158.* / 2019-02-24 22:45
Nie sądzę aby kantory miały nadmiar jakiejś waluty, często jest wręcz odwrotnie jeśli chodzi o te stacjonarne. Chcesz kupić więcej USD, GBP a czasem nawet EUR to wychodzisz z niczym albo zamawiasz. M. in. dlatego właśnie wolę internetowy Pluskantor.pl gdzie nie ma żadnego problemu z płynnością transakcji, są realizowane natychmiast a do tego bez wychodzenia z domu i taniej niż w tradycyjnym kantorze:)
hariett / 178.183.72.* / 2018-12-13 07:35
Wiesz, jakoś mało mnie to obchodzi, co kantor robi z nadmiarem jednej waluty. W ogóle nie wiem, czy zdarza sie taka sytuacja. Myślę, że jest to wszystko bardzo płynne, bo cały czas ktoś coś wymienia. Mnie bardziej interesuje, żeby kantor był uczciwy i miał dobre ceny, tak jak Gieldawalut.com.
brackibrat / 5.172.233.* / 2018-12-06 23:49
Być może wymienia ją na inną walutę na którą jest zapotrzebowanie:) W kantorze tak jak w przyrodzie nic nie ginie. O ile kantor uczciwy. Najbardziej pewne są moim zdaniem te internetowe, np. Amronet, który nie tylko rzetelnie ale i dużo taniej niż kantory na mieście realizuje przewalutowania. A że odbywa się to przez Internet, klient zyskuje też wygodę.

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: