Forum Forum inwestycyjneForex

kantory internetowe a forex

kantory internetowe a forex

123wojo / 85.89.185.* / 2011-05-26 00:05
Czy jest możliwe aby zarobić kupując waluty w kantorze internetowym jak kantoronline.pl, e-xchange.pl, czy walutomat.pl i sprzedawać na forexie?
Czy forex pozwoli na obrót walutami w taki sposób?
Wyświetlaj:
Tomasz163 / 46.204.12.* / 2022-04-25 14:03
Kantorekspert.pl posiada bardzo dobra ofertę wymiany walut
Arnold / 5.173.104.* / 2019-02-02 12:51
hm ja się dokładnie na tym nie znam, ale ogolnie te kantory online to faktycznie mają korzystne kursy. Ja ostatnio założyłem konto na Pluskantor, bo tam pierwsza wymiana jest za darmo, bez prowizji :)
clinoton / 178.183.72.* / 2018-12-28 15:29
Jak nie masz podstawowej wiedzy na ten temat, to lepiej się w to nie pchaj, bo nie zarobisz tylko stracisz. Sam wiem, po sobie. Też myślałem żeby coś pokombinować i zarobic, ale nie jest to takie proste. Teraz wystarczy mi, że jak potrzebuję to wymienię pieniądze po korzystnym kursie na Gieldwalut.com. A jak chcę uzyskać lepsze kurs niż kantorowy to wymieniam w opcji społecznościowej. I to mi akurat zawsze wychodzi bardzo korzystnie.
modorr / 37.248.155.* / 2018-12-22 01:29
Bardzo korzystnie jak na dzień dzisiejszy sprzedałem USD na Gieldawalut.com. Spróbuj tej opcji. Nic nie ryzykujesz- to ważne. Na platformie możesz zarówno kupować jak i sprzedawać waluty. Opłaca się na różne bieżące potrzeby ale zarobić też można.
paulanerR / 37.248.157.* / 2018-11-29 22:01
Pojęcia nie mam ale kantor internetowy też pozwala zarabiać na walutach, np. w Amronet można na pewniaka- kupujesz taniej, sprzedajesz drożej. A dzięki opcji społecznościowej sam ustalasz kurs więc nic nie ryzykujesz.
ForexClub_pl / 2013-09-30 19:28
Witaj,

Tak, choć pewnie nie do końca o to Ci chodziło... Do czego kantor może się przydać:
Załóżmy, że masz na koncie złotówki. Zakładasz konto w obcej walucie np. EUR, po czym wymieniasz złotówki na EUR poprzez kantor internetowy. Następnie zakładasz rachunek u brokera walutowego w EUR i przelewasz środki także w EUR. Korzyść jest taka, że nie musiałeś wychodzić z domu oraz wymieniłeś walutę po korzystnym kursie.

Natomiast jeśli chcesz handlować i zarabiać tylko na różnicy w kursach to w ten sposób nie znajdziesz systemu na zysk. Na FX zawsze masz bieżące kursy na których bazują kantory online dokładając swoją prowizję. Jeśli zależy Ci tylko na zarobku na różnicy w kursach to od razu wpłać środki na FX i wykorzystuj do tego dźwignię finansową.

Pozdrawiam,
ForexClub.pl
Józek15 / 5.60.103.* / 2013-09-26 11:31
Tak, to prawda FOREX to co zupełnie innego,
ale na walutach można zarabiać nawet 200 lub 250 pipsób wystawiając oferty na www.amronet.pl zwykły kantor nie daje takich możliwości bo tam jest narzucony kurs, a w
amoronet.pl gram na walutach. Zarobki Godne Polecenia.
Lomion / 81.210.17.* / 2012-03-08 12:34
Można, tylko po co? Forex to rynek w którym transakcje rozlicza się w jednej, wybranej walucie. Możesz więc założyć konto dolarowe, zasilić je dolarami kupionymi w kantorze i normalnie nimi operować. Tyle że na koniec, wypłacisz także dolary, więc wynik byłby identyczny jak gdybyś założył konto w złotówkach.
blackjack / 83.20.52.* / 2012-03-05 22:35
Nie nie jest to możliwe. Dokładnie też kminiłem w tym temacie.Dzwoniłem nawet w tej sprawie nawet do jednego z takich kantorów, konkretnie do inkantor.pl i to co mi powiedzieli brzmiało dość konkretnie. Mówili że oni operują na rynku walutowym z dostawą pieniędzy na konta, że gra na forexie to coś innego, choć sprawa opiera się o waluty to forex to rynek z którego ponoć nie można wypłacić czy wpłacić waluty na handel a jedynie wpłacając zabezpieczenie można "obstawić" wartość na danej parze walut. Mówili też coś o jakimś lewarowaniu ale nie do końca zrozumiałem.Ogólnie to co mówili było przekonywujące.
Zastanawiam się czemu ustawa antyhazardowa nie objęła forexu tylko np pokerka.
Osiłek / 77.65.54.* / 2012-02-28 19:50
na stronie można znaleźć niemal wszystkie kantory w polskim internecie z aktualizacją danych kursowych, polecam strefawalut.pl
KasiaTka / 83.238.15.* / 2012-02-29 11:10
niezły pomysł z tą porównywarką kantorów, jak będę kupował walutę to zajrzę na strefa walut
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy