Forum Forum finansoweInne

kantory online czy są bezpieczne

kantory online czy są bezpieczne

karta88 / 2011-07-29 12:04
czy korzystanie z kantorów online jest bezpieczne? nie muszę się martwić że nie uzyskam w zamian pieniędzy? czy korzystaliście z takich usług?
Wyświetlaj:
ilein / 37.248.157.* / 2018-12-07 22:28
Uważam, że są bezpieczne, bo przyjrzałem się nieco temu zagadnieniu, jednak ostrożnym być warto. Dlatego chętnie wymieniam walutę na Gieldawalut.com- tutaj mogę status transakcji monitorować w historii moi zleceń i zawsze można złapać kontakt z obsługą.
tollekk595 / 178.183.72.* / 2018-11-28 06:56
A ja uważam, ze nie ma się czego bać. Od lat wymieniam na Pluskantor i nie tylko jest wygodniej, bo nawet z domu nie musze wychodzić, ale także jest bezpiecznie. Pieniądze na koncie mam w kilka minut. I nigdy nie miałem żadnych problemów.
gerski / 5.2.67.* / 2018-05-11 12:20
Masz obawy to nie wymieniaj online. Czy dla kantorów jest jakiś fundusz gwarancyjny? I wcale nie jest tak, że online zawsze najtaniej - stacjonarnie też można, ale w wybranych kantorach. Macie w swojej okolicy Kantor Plus? Kurs można sprawdzić online. Generalnie - spread na poziomie 0,5 grosza i cena waluty niższa niż online. Jak dla mnie - wesoło.
Zuzax / 77.243.184.* / 2016-12-02 11:51
Moim zdaniem tak, ale dobrze to jeszcze sprawdzić. W końcu cały czas pojawiają się nowe. Są rankingi, gdzie jest masa opinii użytkowników i jeżeli coś jest nie tak, to na 100 pro o tym pisza, np. jakikantor.pl - polecam rzucić okiem
Frraanek / 92.55.216.* / 2015-04-22 15:42
Najbezpieczniej korzystać z kantoru internetowego który prowadzi kantor stacjonarny.

Polecam Ci www.KantorEkspert.pl, wymienam u nich bez problemu od roku czasu.
NIE NIE / 89.191.164.* / 2015-02-25 19:57
Wiem, że kantory tradycyjne są pod ścisłym nadzorem NBP, natomiast internetowe działają bez nadzoru.
Cytuje NBP-Działalność polegająca na świadczeniu usług wymiany walut na odległość, z wykorzystaniem Internetu do zawierania umów, zaś przelewów bankowych do przyjmowania od klientów i dostarczania klientom środków pieniężnych, nie stanowi działalności kantorowej w rozumieniu ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. – Prawo dewizowe.
Instytucje finansowe (czytaj kantory internetowe) robiące 60 mln dziennego obrotu, działają bez jakiegokolwiek nadzoru? Dodam, że otwierając np. punkt płatności za rachunki jest obowiązek posiadania odpowiedniego ubezpieczenia.
Czy musi dojść do takiej tragedii jak z Amber Gold, aby ktoś się tym zainteresował? Pozdrawiam. http://www.kantor.nbp.pl/p/pages/srwSzczegolyDokument.nbp
Nie twierdzę, że K . I. Działają z zamiarem oszustwa, ale czasami okazja czyni złodzieja. Pozdrawiam
Tomek509 / 83.4.18.* / 2012-09-11 14:06
Ten serwis to jakaś kpina. Korzystałem z ich usług przez kilka miesięcy - i z lenistwa nie zmieniałem wierząc, że ciągłe problemy to rzeczywiście nieszczęśliwe zbiegi okoliczności. Pieniądze wychodzą z ich serwisu i nie trafiają na moje konto najczęściej w wyniku "błędu systemu". Te niespodziewane błędy systemu zdarzyły się 3 na 8 transakcji których dokonywałem. W dwóch przypadkach (w tym wczoraj) poskutkowało to opóźnieniem w płatności raty kredytu. Jeśli spłacasz kredyt to nie jest serwis dla siebie. Jeśli lubisz dopominać się i wydzwaniać o własne pieniądze to jest to miejsce dla Ciebie.
Che Lepper / 2012-09-11 14:32 / Bywalec forum
Ja od dłuższego czasu wymieniam pieniądze po przez elektroniczne kantory i nie natrafiłem na razie na oszustów. Dość ze można kupić obca walutę taniej , to jeszcze można to bezpiecznei zrobic w domu!!
JakiKantor.pl / 83.4.255.* / 2012-08-03 10:21
Polecam przed korzystaniem z usług kantorów, zapoznać się z opiniami na ich temat, w jedynym specjalnie stworzonym do tego celu miejscu http://JakiKantor.pl
Kanika / 217.67.210.* / 2011-12-29 11:38
korzystam z domwaluty.pl i poki co jestem zadowolona. Mam kredyt w nordea bank, ale z tego co sie orientuje obslugują chyba z 15 innych banków. Ja mialam transakcje wykonaną bardzo szybko i po niskim kursie. Porównałam z lowspread i w domuwaluty jest taniej. Co do innych kantorów - nie wiem.
maciekdan / 46.113.146.* / 2011-07-29 14:35
Ja wielokrotnie korzystałem z kantoronline.pl i do tej pory wszystko grało. Wysyłałem też przelewy za granicę za ich pośrednictwem bo mają taniej niż mój bank. Ryzyko straty pieniędzy w takich kantorach jest raczej zerowe, a przynajmniej w tym z którego korzystałem. Nie należy się bać nowości :)
TomTom612 / 83.3.233.* / 2013-01-24 16:18
zarejestrowałem się i zasiliłem (małą kwotą na próbę), dzisiaj przez cały dzień nie mogę wymienić waluty !! nie mogę też zrobić przelewu(zwrotu) umoczonych środków, bo nie doczekałem się sms-a z tokenem.
karta88 / 2011-07-29 14:47
a jak działa taki kantor? czy musimy mu podawać wszystkie swoje dane?
gara / 2011-07-29 14:30
nie ufam transakcjom finansowym wykonywanym przez internet, także ja bym się nie podjęła ryzyka korzystania on-line z kantorów

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: