Forum Forum prawneKarne

Kara za nielegalne podłączenie prądu

Kara za nielegalne podłączenie prądu

bossaa / 2012-03-02 09:56
W jaki sposób mogę się bronić jeżeli niesłusznie zostałam oskarżona o nielegalny pobór prądu? Robiłam odwołania, bezskutecznie.Sprawa trafi do sądu, uważam,że jeżeli będę miała dobrego prawnika , to wygram tę sprawę, a jesli nie wygram, to co moze mi grozic?
Wyświetlaj:
JacLe / 217.144.216.* / 2012-03-23 18:06
Właśnie została ukończona strona internetowa o npe..., jest to oczywiście dopiera początkowy zarys tego, co ma być wspólnie budowane. Liczę na waszą pomoc, wierzę że będziecie w stanie poświęcić trochę czasu aby wspomóc inicjatywę, która ma na celu zebranie materiałów do analizy problemu npe i wypracowanie wspólnego stanowiska, które będzie przedstawiane mediom, posłom i urzędnikom wysokiego szczebla mającym wpływ na tworzenie rozwiązań prawnych.

Zwracam się do wszystkich, którzy byli niesłusznie oskarżeni o npe i uszkodzenie licznika oraz tych, którzy mają wiedzę w tym temacie - dołączcie do akcji, aby proceder, który jest tematem wątku został publicznie napiętnowany i raz na zawsze zakończony. Niech zakłady energetyczne znajdą skuteczny sposób wykrywania kradzieży lub zabezpieczania się przed nią zamiast rekompensować sobie koszty nielegalnego poboru prądu pieniędzmi uczciwych odbiorców.
Zapraszam do kontaktu - narazie tylko mailowo: kontakt(malpa)wrobieniwnpe.pl
Adres strony: Link , www.wrobieniwnpe.pl

Pozdrawiam
JacLe
JacLe / 217.144.216.* / 2012-03-06 19:48
Proszę o więcej informacji: kontakt@wrobieniwnpe.pl
Pozdrawiam
lord231 / 2012-03-02 11:14 / Bywalec forum
mysle, ze kara pieniezna...

Najnowsze wpisy