Karen

akme / 2007-08-21 13:29
Nie wiem co sie dzieje z notowaniami tej spolki i w sumie nic mi ta wiedza nie da. Wiem tylko ze kupilem po ok. 10 zl a aktualnie cena waha sie w okolicach 2,70. Chyba bez sensu sprzedawac jest z taka strata, wiec moze lepszym pomyslem bedzie dokupienie kilku akcji po aktualnej cenie w celu usrednienia? Jaka przyszlosc czeka ta spolke na gieldzie?
Wyświetlaj:
wejdert7 / 212.76.37.* / 2007-08-21 18:39
Czy ktoś mógłby wyjaśnić, co się dzisiaj stało z kursem tej spółki? Czy posiadacze dotychczasowych akcji dostaną nowe i w jaki sposób to się odbywa?
Piotreq / 2007-08-21 22:17 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Ech. PDA. Dzis zaczeli notowac bez PDA. Akcja z wczoraj to akcja dzisiaj plus 3 PDA. PDA+1PLN= akcja dzisiaj.
gienz / 85.193.225.* / 2007-08-21 16:09
Ludzie co wy z tym uśrednianiem. To jakaś paranoja. W spółkę inwestuje się po to aby zarobić. Nie widzę sensu dokupować akcji danej spółki np. jeżeli mimo uzasadnionych spadków jest niżej niz cena po której wcześniej kupiłem. Kupuje sie coś aby zarobić, a nie aby uśrednić cenę zakupu.
A co do Karen to pewnie PP zostało odjęte. Spółka nie jest więc tak atrakcyjnie tania. A poza tym to nie jest atrakcyjna spółka.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy