Karp na parkiecie

Money.pl / 2005-12-23 22:09
Komentarze do wiadomości: Karp na parkiecie.
Wyświetlaj:
Giant / 80.253.241.* / 2005-12-24 12:22
Swojego czasu gościłem tu częściej, ostatnio tylko sporadycznie, chociaż nadal "inwestuję" na parkiecie.
Święta są dobrą okazją żeby życzyć Wam Wszystkim, czego?
Tego czego i sobie życzę, a mianowicie zdrowia i dużo wolnego czasu dla siebie i rodziny, reszta to wypadkowa tych czynników.

Pozdrawiam serdecznie,
GIANT
orzeł / 80.55.139.* / 2005-12-24 01:44
Na koniec Redakcji całej - Szczęsliwości wszelkiej życzę i za gościnę dziękuję w imieniu całej ferajny
strokuś / 2005-12-23 22:09 / Uznany Bywalec forum i giełdy
Ciekawe kto tu jeszcze dzisiaj zawita :-)
Wszystkim tubylcom, tym zaglądającym tu dzisiaj i tym którzy zajrzą dopiero po Świętach, tym obecnym tu od dawien dawna oraz tym nieco świeższym, jak również przybyszom z daleka, goszczącym tu przejazdem życzę Wesołych Świąt, spędzonych spokojnie, w gronie bliskich i przyjaciół, z myślami z dala od giełdy i finansów, a blisko tego co w życiu najważniejsze.
Oby te najważniejsze wartości towarzyszyły nam nie tylko w Święta, ale również i później, w codziennym życiu.

Stąd też dzisiaj rekomendacja inna niż zwykle, w Parkiecie prawdopodbnie jej nie zobaczycie:

Rodzaj: KUPUJ
Horyzont: długoterminowy
Cena: 147 z ł
Sugerowana ilość: 10
Walor: wsparcie dla dziecka w programie Skrzydła prowadzonym przez Caritas - www.skrzydla.pl
mysza / 80.51.2.* / 2005-12-24 00:45
Dziękuję za informację zaraz się przyłączę.
Przy okazji WSZYSTKIEGO DOBREGO NA ŚWIĘTA , UDANYCH PROGNOZ NA 2006 I WYSOKIEGO PODATKU OD ZYSKU
mysza / 80.51.2.* / 2005-12-24 00:47
mam na myśli nie więcej niż 19% ale podstawa musi być wysoka!!!!
janusz / 83.19.40.* / 2005-12-23 22:37
Strokuś kolejny raz poszedłem za twoją podpowiedzią,KUPIŁEM.Twoje rady są zawsze celne,dziękuję Ci za to.Wszystkiego dobrego życzę CI w przededniu Świąt Bożego Narodzenia,oraz zdrowia ipomyślności w Nowym Roku.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy