Forum Forum finansoweKarty

Karta kredytowa AIG BANK

Karta kredytowa AIG BANK

jaMelchior / 217.96.105.* / 2008-12-05 14:26
Wziołem pożyczkę na sumę 2000zł dali mi kartę do bankomatu .Część tych pieniędzy wybrałem od razu ,reszta od pół roku leży w banku .Co miesiąc przychodzi wykaz w jakiej wysokości mam płacić, wychodzi średnio 60zł .Jest jedno ale ,którego w żaden sposób nie moge rozgryźć otóż ,na wykazie przychodzi napisane TWÓJ LIMIT NA KARCIE 2000zł i drugie TYLE JESZCZE MOŻESZ WYDAĆ 650 zł tak było na początku ta suma z miesiąca na mięsiąc robi się wyższa i obecnie na dzień dzisiejszy wynosi TYLE JESZCZE MOŻESZ WYDAĆ 881,23zł .No i teraz pytanie z kąd i z jakiej racji wzięły się te dodatkowe pieniądze?Chce wybrać reszte pieniędzy i niewiem:czy mam wybrać tylko te co mi zostały (650zł)chociaż nigdzie to nie pisze ,czy razem z tymi co mi dołożyli (881,23zł) .Być tu chłopie mądry i pisz wiersze .Bardzo prosze niech ktoś mądry mi rozjaśni .
Kasandra / 83.3.95.* / 2008-12-05 21:23
Ludzie,pomyślcie troche to jest z pewnościa kredyt odnawialny,tzn.spłacasz co miesiąc bank pobiera sobie odpowiedni procentaa kapitał początkowy możesz z powrotem pożyczyć i tak możesz ciągnąc i ciągnąć póki dokonujesz regularnych wpłat i bank ma z tego odsteki.

Najnowsze wpisy

Karta kredytowa - najlepsza oferta: