Forum Forum finansoweKarty

Karta Kredytowa Getin Bank Silver...

Karta Kredytowa Getin Bank Silver...

izrael / 2008-03-27 16:00
witam, jestem zainteresowany karta jak w tytule wiadomosci. wyjezdzam do USA uczyć się na uniwersytecie. mam konto w mbanku ale zaionteresowalem sie tą kartą. czy ktoś ją ma i moglby cos napisac o tej karcie i banku? jak to wyglada w praktyce????
Wyświetlaj:
asilver / 162.27.161.* / 2008-04-17 10:22
Witam,
ja posiadam tą kartę. Jest całkiem niezła, koszt posiadania to obowiązkowe ubezpieczenie (parę złotych) i koszt nieużywania, ale tu wystarczą bodaj dwie transakcje.
Podoba mi się brak prowizji przy wypłacie z dowolnego bankomatu. Liczone są co prawda odsetki od początku, ale przy kwotach typu 200 zł, to przez miesiąc wyjdzie złotówka z hakiem. Korzystam z tej możliwości jak bardzo potrzebuję gotówki.
Dobre jest też to, że można robić przelewy na dowolny rachunek - bez prowizji i zachowaniem grace period! Tu utrudnieniem z kolei jest konieczność odwiedzenia oddziału.

Generalnie mogę polecić tą kartę, niski koszt, brak ukrytych opłat / pułapek itp.

Oprócz niej mam też kartę money.pl - jest równie dobra i całkowicie darmowa (pomijając dobrowolne ubezpieczenie płatne znienacka po dwóch miesiącach, na które chyba każdy jej posiadacz się nabrał...). Zrezygnowałem z niego i jest OK.
asilver / 162.27.161.* / 2008-04-17 10:29
Zapomniałem jeszcze dodać, że minusem jest brak możliwości zarządzania kartą przez internet - wyłącznie telefonicznie.
Nie wiem jak jest w przypadku, gdy ma się konto w Getinie, ja nie mam.

Tutaj lepsza jest money.pl, dla której jest specjalny panel internetowy na stronach bzwbk

Najnowsze wpisy

Karta kredytowa - najlepsza oferta: