Forum Forum finansoweKredyty

KARTA KREDYTOWA SYGMA BANQUE - PŁATNOŚĆ PRZEZ INTERNET = BUJDA I NIEPRAWDA!!!!!!!!

KARTA KREDYTOWA SYGMA BANQUE - PŁATNOŚĆ PRZEZ INTERNET = BUJDA I NIEPRAWDA!!!!!!!!

OMNIBUSLEX / 2007-08-22 12:11
Mnie to ten Bank wykołował odnośnie płacenia tą słynną kartą, jak podają ulotki, na CAŁYM ŚWIECIE!!!!!!!!!!

To totalna bzdura w przypadku płacenia tą kartą przez INTERNET!!!!!!!!!!!!

W poniedziałek chciałem zarezerwować bilety na samolot.
Po wprowadzeniu wszystkich danych wpisałem wszystkie wymagane dane z Karty KREDYTOWEJ tegoż banku.
I jakież było moje zdziewienie, gdy niestety karta została odrzucona.

Skontaktowałem się telefonicznie z Telecentrum Linii Lotniczych i zapytałem co jest nie tak?
Pani poinstruowała mnie jak wprowadzać numer karty (z przerwami co 4 cyfry) i dane osobowe, nr CVV itd. Następnie zgodnie z tymi intrukcjami wprowdziłem dane z karty...
NIESTETY NIC Z TEGO!!!!!!!!!!!!!!!

Następnie zadzwoniłem do Biura Obsługi Sygma Banque, gdzie pani mnie poinformowała, że TĄ KARTĄ NIE MOŻNA PŁACIĆ PRZEZ INTERNET!!!!!!!!!!!!


O tym fakcie nie poinformowano mnie niestety przy zakładaniu karty!!!!!!!!!!!!!

Z resztą co tu gadać............. Wielu ważnych informacji przedstawiciele SYGMA Banque... nie przekazują, a dopiero później oczy się otwierają...........

Nawet dodam, że Apteka zlokalizowana w Komleksie Hipermarketu REAL, nie przyjęła tej karty jako środek płatniczy, bo miała napis REAL.

PRZESTRZEGAM PRZED TYM BANKIEM!!!!!!!!!!!
KTO MORZE NIECH ZMYKA CZYM PRĘDZEJ!!!!!!!!!!
Wyświetlaj:
OMNIBUSLEX / 2007-08-27 21:53
Witam
UPSSSSSS Faktycznie....
"może" piszę się przez "ż" ale "kto" raczej już nie.... bo gdzie tam "ż"????

Zainteresowanych przepraszam za błąd...

Myślę, że ten błąd nie wpłynie na całość informacji z mojej strony na temat tegoż banku...

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: