Forum Forum finansoweKarty

karta kredytowa visa auchan

karta kredytowa visa auchan

-kk- / 78.131.144.* / 2009-12-13 09:20
zdecydowałem się na kartę kredytową via auchan. zgodnie z promocją jeszcze tego samego dnia dostałem bony na kwotę 50 PLN.
Kartę dostałem na oświadczenie. Mam już jedną kartę w Lukas Banku i ze względu na jej terminowe spłacanie nie było koniecznosci dostarczania zaswiadczeń.

Jeśli chodzi o kartę, to w BIK nie nie widać jej, tzn. nie widac przyznanego limitu (pewnie w przypadku opoznien informacje do BIK trafiają). Tak więc potwierdziło się, że Lukas Bank nie raportuje (oprócz opoznien) do BIKu swoich kart.
Do karty PIN i sama karta przyszła w ciagu dwóch dni. Po skontaktowaniu sie z infolinią Accord (obsługuje karty Auchan) okazło się, ze nie moge aktywować karty, poniewaz "dokumenty z punktu jeszcze nie dotarly". kolejnego dnia znowu zadzwoniłem i znowu to samo tłumaczenie, ze czekamy, aż dojdą pocztą wysłane z punktu Accord w sklepie Auchan dokumenty. Miałem dzwonić za trzy dni.
Miłym jednak zaskoczeniem był telefon w sobotę rano z Accord, z pytaniem, czy mam jakieś problemy z kartą, a następnie z propozycją jej aktywowania.
Opowiedziałem o problemie - do karty dołączony był list przewodni od karty Castorama. Ktoś pewnie pomylił przy wysyłce.
Karta została aktywowana, ale uwaga - będzie można korzystać dopiero za trzy dni, tj od wtorku.
Mam już jedną kartę Lukas Banku i wiem, że karty aktywują się szybciej. Tak więc w niedzielę dokonałem pierwszej płatności w internecie kartą i uwaga - telefon z Accord, czy to ja dokonałem transakcji :)

oczywiscie duzym minusem (jak w przypadku chyba wszystkich kart marketowych) jest brak podglądu przez internet. pozostaje tylko infolinia i wyciagi wysyłane pocztą.
Wyświetlaj:
Andrzejera / 83.22.44.* / 2013-07-11 23:11
Już ponad 2 dni nie mogę się zalogować , zgłaszałem telefonicznie oraz e-mailem,
0 reakcji, problem jest nadal.
jajajacek1 / 37.225.117.* / 2012-10-16 19:54
Karta Accord finance to relikt przeszłości z naciskiem na relikt . Pani ( lepiej osoba ) nie ma możliwości wysłać kopii wyciągu drogą meillową .Nie sprawdzisz jaki masz bieżące zadeżenie - telefon na infolinę kosztuje - przez internet Albo bedzie nowocześnie , albo zamknijcie kramik .Właśnie zrezygnowałem z tej XX wiecznej karty . Jacek .
acccordzikkkk / 188.33.198.* / 2011-09-19 21:46
a czy nie lepije zamiast pisac takie brednie zadzwonic na infolinie Accord ( nie Lukas Banku bo lukas tylko prowadzi rachunki i nie zajmuje sie obsluga) i dopytac o wszystko?
Po za tym widac ze osoby wypowiadajace sie tutaj nei czytaly dokladnie umowy i regulaminu...
jam go / 95.49.73.* / 2010-03-28 21:19
Twój opis nie brzmi zachecająco. Jest tyle banków i spro dobrych kart płatniczych, że naprawdę jest w czym wybierać. Moim zdaniem najlepszą kartę cobrendową ma obecnie BZ WBK Payback, gdzie w wielu firmach płacąc tą kartą zbierasz punkty i wymieniasz na nagrody. Taka ulepszona wersja karty Citi Banku z programem zbierania punktów na stacjach BP i za sama płatność karta kredytową. Pozdro
fgfngnhgnh / 77.253.159.* / 2010-03-23 14:54
Sz.P.
mieszkam w poblizu Auchen . robie zakupy na kwote ok. 2000 zl. miesiecznie . Staram sie o karte Auchen -kredytowa juz 2 raz.

w dn. 08.03.2010 r. zostaly dostarczone do punktu dokumenty o ktore prosil Pan .. po 4 dniach otzrymalem karte (nr. ) , przez 2 tygodnie nikt z Accord nie potwierdzil ( dzwonoilem kilka razy ) mi aktywacjoi karty. ..w dn. 22.03.2010 r Pan powiedzial mi ze karta jest nieaktywna bo czego s tam brak.... Chca oryginaly mich PITow , ZXZUS itp. Czy Accord pokrecilo czy co.... Posiadam ZLOTE karty PKO , Millenium itp. . Mam w swojej firmiee punkt obslugi Lukasa. i Ja nie moge otzrymac karty platniczej Auchen === bo ciagle cos ACCORD. NIE PASUJE... DZISIAJ powiedzialem gosciowi ze Accord moze ta karte wsadzic sobie w dupe... tak , tak... Nigdy nikomu nie bylem winien niczego. Robie zakupy w Piotrze i pawle ( zlota karta Millenium ) . i tam nie maja problemu ... Co to za zgraja z tego accord.... Pozdrawiam i nie zycze Wam sukcesow .. Te wiadomosc wysle Po angielsku do dur. auchen we francji ... Niech accord sciga tych ktorzy Was kiwaja , a nie uczciwego platnika.... Chcialem na tej karcie wplacic 10 tys zl. .Ja chcialem tylko kozrystac z Ulg na towary . mam gdzies wasz kredyt... .
ANDZIULA9 / 79.184.34.* / 2011-06-29 18:29
karta kredytowa vissa accort widnieje w BIKU JESTEM TEGO PEWNA NA 1000% UWAŻAJCIE BO NAWET JEŚLI Z NIEJ NIE KOŻYSTACIE ONA I TAK WISI W BIKU JAKBYŚCIE MIELI DEBET
baks99 / 46.151.136.* / 2015-03-24 17:46
Witam serdecznie, obecnie Visa auchan prowadzi oney. nie polecam nikomu tej karty. za 18 zł wpisali mnie w BIk chciaż nigdy nie aktywowałem karty a operator nawet nie wysłał żadnego maila że zalegam z jakąś płatnością za karte. i zaczeły się schody gdy chciałem zrezygnowac z karty... najpierw wysyłanie do nich wypowiedzenia, oczywiście stwierdzili że spóźniłem sie 1 dzien przed dniem automatycznej ponownej aktywacji karty. jak juz ją wypowiedziałem musiałem czekać ponad 30 dni zanim mi wpłacili jakieś 30 groszy z konta którego nigdy nie używałem. na koniec za wpisanie do BIk za 18 zł opłaty za karte okupuje braku mozliwosci wziecia jakiegokolwiek kredytu. Generalnie pomyłka
DDD / 81.18.219.* / 2017-04-20 08:35
Takze nie polecam Oney i ta karta to jedno wielkie naciaganie ludzi! Spłaciłam całe zadłużenie a po roku dostaje maila ze mam do zaplaty 30 zł za karte. Bank o tym nie informował wiec to jakis zart...
lilka864 / 46.113.61.* / 2016-04-29 11:50
witam,. jeśli chodzi o BIK to dane są aktualizowane co miesiąc jesli naliczyłą sie opłata za karte i nie została oplacona w terminie to Oney musiał wysłać info. o zaległościach do BIK. Jeśli chodzi o aktywacje to zgodnie z regulaminem karta nie musi byc aktywna, a opłata bedzie sie naliczała w każdą rocznice. Troche ogarnięcia w swoim życiu i byłoby Ci lżej.

Najnowsze wpisy

Karta kredytowa - najlepsza oferta: