Forum Forum finansoweKredyty

Karty kredytowe CityBank

Karty kredytowe CityBank

dzager / 2006-10-25 19:56
Ostrzegam przedtymi kartami, nie chodzi tu o wysokie oprocentowanie. Dokladnie dzisaj mineło 2 tygodnie od dnia kiedy zgłosiłem podanie przez infolinie o stan mojej karty do tej pory mi nie przyszło, kiedy poszedłem do odziału to powiedzieli, że trzeba wszystko przez telefon. Obsługa była tragiczna, facet pyskował a kobieta nie wiedziała o co chodzi. Nie chcieli wydać potwierdzenia spłaty. Jednym słowem jeżeli już ktoś chce kartę kredytową to bardziej polecam Raiffaisen Bank tam zalatwilem wszystko w ciągu 1h nie przez żaden telefon.
Wyświetlaj:
plosze / 83.23.16.* / 2007-07-04 22:07
Bardzo nierzetelna i chcąca upokorzyć obsługa przedstawicieli Citibank,
Bank nie odpowiada na słuszne skargi, naraża na stratę czasu i koszty,

zasmucony klient karty kredytowej CitiBank
MaciejK / 195.16.91.* / 2008-10-24 20:59
CityPhone - z przykrością muszę się pożalić, że CityPhone jest porażką tej instytucji! Chciałem coś załatwić no i okazuje się, że pól godzimy to za mało a żeby cokolwiek załatwić. Oczywiście Ja muszę zapłacić za te czekanie na telefonie.
Za każdym razem automatyczna p******* mówi; - podaj szesnasto cyfrowy nr kart a potem podaj sześcio cyfrowy pin. W końcu przy kolejnej próbie połączenia miły pan przełączył mnie do działem, który zajmuje się danym tematem i przekazał żeby cierpliwie czekać na połączenie.
Czekam…., czekam…, czekam…., ku…wa czekam i czekam, 15 min czekam i nic.
Dzwonie znowu, oczywiście automatyczna p******* mówi – podaj 16-cyfr. nr karty itp.. itd., wreszcie łącze się z miłą panią i dowiaduje się, że……. ten dział do, którego tyle się naczekałem jest nieczynny o tej porze i najlepiej zadzwonić w poniedziałek rano.
Ku.....wa pięknie. Na pewno nie skorzystam już z jakichkolwiek usług tego Banku. Ten przykład świadczy o tym jak bardzo głęboko mają klienta. Ciekawe jak bym był za granicą i naprawdę miał gardłową sytuację. Przepraszam za wulgaryzmy.
zgorzkniala / 80.193.37.* / 2009-10-29 19:24
Jakbys byl za granica to dzwoniliby 2 razy w miesiacu do Ciebie.Ja co prawda place raty ale czasem po terminie,wiec natychmiast dzwonia i uprzejmie informuja o zaj.....odsetkach i ze w pozniejszym czasie przy braku splaty wjada mi na pensje nawet za granica.powodzenia,bo ja 2000 zl place juz 2 lata....
robcio / 80.51.73.* / 2008-02-01 13:36
jestem klientem banku od ładnych kilku lat i polecam.
Złożona reklamacja poskutkowała z dużo większą siłą niż się spodziewałem
Reklamowałem opłaty za kartę w wysokości x zł a dostałem x*5 z powodu tego, że jestem stałym klientem banku:)
rafal nowakowski / 2007-09-26 07:58
A ja posiadam karte Citi i stwierdzam ze jest to karta na najwyższym poziomie usług
i potwierdzam ze czesto mozna załatwic sprawy przez telefon w niedziele czy w sobote i przez 24 g na dobe

za granica nigdy nie miałem problemu z przyjeciem tej karty

pozdrawiam R
rozczarowana / 81.15.151.* / 2007-08-07 17:50
Zgadzam się. Ostrzegam wszystkich przed tym bankiem! O wszystko trzeba prosić 2x. To jeszcze nic. Miałam wiele nieprzyjemnych doświadczeń z CitiBankiem. Straciłam kupę kasy
G / 84.10.39.* / 2007-08-15 15:42
A ja polecam! :))
Od wielu lat korzystam z kart kredytowych tego banku i nie było nigdy najmniejszego problemu.
Obsługa 24 h co często ratuje "życie" w dzisiejszych czasach pędu i pośpiechu.
Zniżki w sklepach i na usługi, ubezpieczenie, moment jeśli chodzi o zastrzeżenie karty w przypadku kradzieży.
Jak dla mnie rewelacja!!!!!
Jedynie za granicą warto mieć przy sobie dodatkową kartę, bo nie wszędzie honorowane są karty city (mam jednak nadzieję, ze wszystko się wkrótce zmieni na jeszcze lepsze).

Pozdrawiam wszystkich
G.
Zawiedziony!!!! / 212.14.48.* / 2007-12-27 20:20
Tylko szkoda, ze bankomaty City zjadaja zagraniczne karty a mozna je wyciagnac dopiero przy komisyjnym otwarciu bankomatu, co nastepuje niestety raz na 6 dni. Wcale nie dzialaja 24h i narazaja ludzi na koszty. A obsluga telefoniczna jest niesympatyczna.


2007-08-15 15:42:27 | 84.10.39.* | G
A ja polecam! :))
Od wielu lat korzystam z kart kredytowych tego banku i nie było nigdy najmniejszego
problemu.
Obsługa 24 h co często ratuje "życie" w dzisiejszych czasach pędu i pośpiechu.
Zniżki w sklepach i na usługi, ubezpieczenie, moment jeśli chodzi o zastrzeżenie
karty w przypadku kradzieży.
Jak dla mnie rewelacja!!!!!
Jedynie za granicą warto mieć przy sobie dodatkową kartę, bo nie wszędzie
honorowane są karty city (mam jednak nadzieję, ze wszystko się wkrótce zmieni na
jeszcze lepsze).

Pozdrawiam wszystkich
G.
doswiadczony / 87.206.49.* / 2007-08-26 23:13
Moze to kochanka któregoś z tych dupków z tego fajansowatego banku albo gów... wiedząca panienka z okienka.
ikk / 213.199.198.* / 2007-08-23 18:23
o widać pani z maketingu bankowego się wypowiedziała ...

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: