Forum Forum finansoweKarty

Karty kredytowe znów popularne. Po latach zapaści rynek odbudowuje pozycję

Karty kredytowe znów popularne. Po latach zapaści rynek odbudowuje pozycję

Wyświetlaj:
abaranczajska / 2015-09-22 23:54
Niestety, może świadczyć to raczej o zubożeniu lub o zidioceniu naszego społeczeństwa, o co bardzo zabiegają mass media i rządzący. Taki przeraźliwie łatwy, a jednocześnie lichwiarsko oprocentowany kredyt niezmiernie szybko uzależnia, i trudno się z tego wykaraskać. Niestety, piszę też o sobie, bo też zaczęłam używać tego "narzędzia" jak to określają różni bankowi czarodzieje, zbyt często, i kiedyś wiele łez przez ten kawałek plastiku wylałam. Nie bez przyczyny w terapii oswobadzania się z nałogu karty trzeba ją pociąć nożyczkami.
stara Reperecka / 78.8.8.* / 2016-03-23 10:34
Taaa, "wykaraskać" - no tak, karta kredytowa jak większość narzędzi na tym świecie jest dla ludzi cechujących się odpowiednim poziomem inteligencji. Jak się jest "blondi" to może lepiej już się za nic nie brać by sobie krzywdy nie zrobić.
klider / 95.48.157.* / 2015-09-17 13:36
Karty kredytowe mają za sobą ponad półwieczną historię. Ich pojawienie się było początkiem nowej ery – łatwo dostępnego kredytu konsumpcyjnego: umiejętnie wykorzystane ułatwiają racjonalne zarządzanie pieniędzmi, poprawiają finansową płynność i dają namacalne profity
[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###
lilu899 / 89.79.44.* / 2015-09-17 14:07
Nie popularne tylko banki wciskają je na siłę klientom biorącym np. kredyt hipoteczny no i mamy całą "popularność"
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Bożena.D / 89.74.13.* / 2015-11-16 20:19
Nie zawsze, niektórzy w tym ja sami z chęcią chcą mieć kartę ,mam kartę i dzięki temu mam sporo rabatów i nagrody za punkty.

Najnowsze wpisy