Forum Polityka, aktualnościKraj

Katastrofa samolotu pod Mirosławcem

Katastrofa samolotu pod Mirosławcem

Money.pl / 2008-01-24 09:11
Komentarze do wiadomości: Katastrofa samolotu pod Mirosławcem.
Wyświetlaj:
Z.H.O.51122004337 / 77.115.170.* / 2010-12-31 14:00
Na katastrofie w Mirosławcu się zaczęło i nie skończyło na katastrofie w Smoleńsku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Z.H.O.51122004337 / 77.114.237.* / 2010-10-01 15:19
Nie dawno było coś co powinno dać do zrozumienia Polskim Władzom że czas do następnej tragedii się nie ubłaganie zbliża.
Katastrofa w Mirosławcu i Następna w SMOLEŃSKU nie dała im wiele do zrozumienia.
Trzeba ich zmusić domyślenia skoro nie potrafią myśleć.!!!!!!!!!!!!!!
Z.H.O.51122004337 / 77.115.156.* / 2010-09-04 21:30
Wczoraj został rozwalony następny obiekt !!!!!!!!!!!!!!!!
W czasie przyszłym,oczywiście. I za jakiś czas dowiemy się jaki to był obiekt !!!!
Z.H.O.51122004337 / 77.114.204.* / 2010-08-25 22:26
I znów samolociki dają znać że czas ucieka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Z.H.O.51122004337 / 77.115.127.* / 2010-08-10 08:09
Coś się ruszyło w moich sprawach.Ale to dopiero kropla w MORZU.
Rząd już wie że będzie następna ŻAŁOBA .ale nic nie robi. Więc musi do niej dojść !!!!
Czas znów ucieka.
Wątpię aby zdążyli !!!!!!!!!!!!! zadziałać !!!!!!!!!!
A bez moich informacji nie są wstanie nic zrobić bo nie wiedzą co i gdzie i kiedy coś trzeba zrobić aby nie doszło do następnej WIELKIEJ ŻAŁOBY !!!!!!!!!!!!!!
A JA OSTRZEGAŁEM JUŻ DOŚĆ DAWNO ! SZANSE NA ZAPOBIEŻENIE NASTĘPNEJ ŻAŁOBYE MALEJĄ Z DNIA NA DZIEŃ !!!!!!!!!!!
Z.H.O.51122004337 / 77.115.60.* / 2010-06-25 13:00
W maju nie roztrzaskał się żaden Polski samolot ale czerwiec się jeszcze nie skończył .Zbliża się zaległa i bieżąca wypłata .Opuźnienie następuje z powodu innych tragicznych katastrof.W styczniu napisa;liśmy dwa listy w języku francuskim.Jeden do samego PREZESA FIRMY AIRBUS w TULUZIE. Informowałem go o nadchodzącej katastrofie Airbusa. Nie odpowiedział.Więc w maju 93 z 94 ludzi zginęło w katastrofie o której pisałem.Do tego doszedł jeszcze jeden samolocik.Zginęło około 150 ludzi.
W Polsce jeden lądował awaryjnie bomu Pękła szyba ,drugiemu wpadł ptak w silnik,trzeci trzepnoł brzuchem o pas startowy.
Jaki będzie czwarty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
KTO WIE ???????????????
NIECH NAPISZE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Z.H.O..51122004337 Sorento Wenannafer
zbyszek 18+ / 109.243.8.* / 2010-07-08 22:32
nie wiem co znaczą skróty Z.H.O. ,ale sądzac po cyfrach jest to pesel i myśle że jesteś dojżałą osobą, a piszesz cholerne brednie.
analizując ten potok słów zastanawiam się czy jesteś normalnym człowiekiem i co na to twoja rodzina w jednej z wypowiedzi piszesz że masz żonę i córkę- rozumiem że dorosłą.
CZY ONI TO AKCEPTUJą?
seksmisja / 62.148.70.* / 2010-07-01 07:34
ło matko człowieku jakie ty głupoty wypisujesz... I co czerwiec się skończył, żesz nie było żadnego wypadku, niema gderania. Na szczęście.
Ja to się zastanawiam nad jednym czy oby te zlepki słów (bo zdaniami mającymi sens ciężko to nazwać) nie są spowodowane jakimiś twoimi zaburzeniami i mysle, że nie myle się. Próbujesz przełożyć jakieś swoje niepowodzenia życiowe na innych ludzi, bo z tego co wyczytałem wszyscy są źli tylko ty jesteś skrzywdzony i taki biedny, a te wypadki pzedstawiasz jako twój sukces w zemście na tych ludziach. Ładny bełkot... Ja już dzisiaj nie będąc jasnowidzem, ani prorokiem mogę powiedzieć, że będzie wypadek samolotu i to nie jeden, pociągu, autobusu, statek może zatonie, powódź? czemu nie, są ku temu duże szanse, a w wakacje będzie upalnie i będą pożary, a i jeszcze może tama we włocławku runąć - bo już od dawna wiadomo, że jest w kiepskiej kondycji. To mi podpowiada zdrowy rozsądek i częstotliwość zdarzeń losowych, bo są to zdarzenia na które ni ty ni ja wływu nie mamy.
I tak na marginesie - piszesz o kochanej córeczce, a czy twoja córka cie kocha? Bo obawiam się, że jak słucha tego co tu piszesz to się ciebie wstydzi, co gorsza boi się i wcale bym się jej niezdziwił.

Więc przestań pisać po pracy i marnotrawić czas, tylko weź żone i idź na spacer.
Z.H.O.51122004337 / 77.115.161.* / 2010-07-02 17:53
Podaj swojego e-mejla to ci wyśle kopie dokumentów i wtedy pogadamy.
Panie SEXMISJO
seksmisja / 62.148.70.* / 2010-07-02 21:21
A więc zacznę od początku, nick taki wybrałem bo zainspirowały mnie do tego Twoje teksty, tak jak w filmie seksmisja, bujda, bujda i jeszcze raz ściema i bicie ludzi w ciemię.
Jeżeli chodzi o maila, to proszę bardzo: Viland30@gmail.com ale nie wiem czy dowiem się czegoś nowego i tak na marginesie, ja o jednym Ty o czym innym. Ja się dopatruje się powodów dla których tak się zachowujesz, a Ty dalej swoje. Naprawdę ja bym się wstydził gdyby mój ojciec takie rzeczy pisał, ciekaw jestem czy w życiu rodzinnym też takie rzeczy gadasz i jak się do tego odnosi rodzina/bliscy.

I jeszcze raz napiszę! Ja, osoba która nie posiada żadnych zdolności już teraz mogę powiedzieć, że będą różne wydarzenia, bo taka jest kolej rzeczy. Postęp technologiczny idzie do przodu co za tym idzie coraz to częściej technika może zawodzić człowieka w efekcie czego dojdzie do wypadków których nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Zmienia się klimat w efekcie czego mamy upały, śnieżne zimy, a po nich powodzie, bo przecież gdzieś ta woda musi zejść, a w Polsce stan regulacji rzek jest taki a nie inny. Sytuacja na świecie staje się coraz to bardziej napięta w niektórych regionach, a co za tym idzie wybuchają wojny itd itp. Łatwo jest krzyczeć - "Przewidziałem katastrofę..." bo i ja taką mogę przewidzieć bez wskazania konkretnego dnia, godziny, rejsu.

I zadam pytanie które już ktoś zadawał - czemu nie wygrasz 6 w totka i niewyjedziesz na Bahamy czy też na jakąś inną wyspę i poprostu nie zrelaksujesz się tylko pracujesz po 12h i wkurzasz się na świat, ludzi, wkurzając przy tym też innych? Sens? A tak - szósteczka i spokój do końca życia dla wszystkich. Chyba znam odpowiedź - poprostu nie potrafisz, ale tłumaczysz się, że nie jesteś materialistą - kolejna bujda...

Wg. mnie traktujesz te wszystkie wypadki jak Twoją osobistą zemstę i wmawiasz cobie, że zrobiłeś komuś krzywde za swoje krzywdy. Jeszcze raz proponuje - lato, ciepło - jeziorko i relaks, czerp życie póki masz czas, bo sądząc po peselu który podajesz już masz 60 na karku i wiele czasu nie zostało do przeżycia i tego czasu nie przybywa. Tik-tak, tik-tak...
Z.H.O.51122004337 / 77.113.224.* / 2010-07-05 17:19
Widzę że mało wiesz Sexmisjo.
Nie wszystko i nie zawsze można ! 6 w totolotka akurat nie można i nikomu się to jeszcze nie udało choć bardzo wielu próbowało.
Wyślę ci list do Prezydenta z przed dwóch lat.Adres który jest na tym liście jest od prawie dwóch lat nieaktualny.Wczoraj wyłożyłem te i inne dokumenty w Warszawie.Ludzie najpierw grupą czytali a potem ustawili się w kolejce do czytania.Podałem tam mój tel ale nikt nie zadzwonił.
Jeśli ci chodzi o mój materializm to pracowałem na niego ciężko i uczciwie pół wieku i ludzkie bydło go zniszczyło.
Zyj spokojnie bo ja już nie mogę!
Z.H.O.51122004337 / 77.112.4.* / 2010-06-07 09:57
Hej !! Oszołomy i Bełkoty !!
Zaniemówiliście !!!
A ostrzegałem na różne sposoby !!!!
Ze w czwartym miesiącu dojdzie do czegoś ekstra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
01.lipca 2008r.wysłałem list do naszego Prezydenta Lecha Kaczyńskiego z ostżreżeniem żeby nie wsiadał do żadnego samolotu bo zginie !!!! Na[pisałem jemu że nigdy nie dowie się jaki to będzie samolot,jaki lot ,dokąd i kiedy!!!!!!!!!!!!!
I pomimo wielu ostrzeżeń wszystkich najważniejszych Polskich WŁADZ JAŚNIE WIELMOŻNY PAN PREZYDENT ZGINĄŁ WRAZ Z MAŁŻONKĄ I NAJWAŻNIEJSZYMI DOWÓDCAMI I MINISTRAMI !!!!
I INNYMI WAŻNYMI LUDŹMI !!!!
NAWET NAJSŁYNNIEJSZY POLSKI JASNOWIDZ KRZYSZTOF JACKOWSKI NIE PRZECZUWAŁ TRAGICZNEJ ŚMIERCI PREZYDENTA.
MOŻE TERAZ COŚ NAPISZECIE ZDROWI OSZOŁOMY I BEŁKOTY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nie jasnowidz / 194.181.22.* / 2010-06-19 22:37
Masz dar widzenia i dostrzegania zjawisk, które są niezrozumiałe dla innych, stąd u tych osób agresywne zachowanie w stosunku do twojej osoby. Nie dostrzegam jednak wpisu przez twoją wielką osobę wpisu dotyczącego powodzi, która przyniosła bardzo duże straty i ofiary wśród ludzi. Czyżby to też twoja wielka siła je spowodowała? Może dar jasnowidzenia i związaną moc mógłbyś wykorzystać w grach liczbowych np w Toto lotku, by wygrać nieograniczoną niczym dużą sumę pieniędzy a następnie przeznaczyć je na wynajęcie pisarza, dziennikarza, i wydanie książki, o której pisałeś. Byłby to światowy hit. Oczywiście książką tę rozdałbyś za darmo wszystkim zainteresowanym osobom i nie tylko w Polsce ale również w innych państwach po wcześniejszym ich przekładzie na dany język. Za darmo dlatego, że zdobycie pieniędzy, dla ciebie nie powinno stanowić problemu, tylko użyj swojej mocy, aż dziw bierze, że jeszcze pracujesz i to tak długo i ciężko. Skoncentruj się, jak nie na maksa to chociaż odrobinkę, i pokonaj tę maszynerię zwaną Toto lotkiem, intelektualnie, lub jak wolisz swojej magicznej siły, którą wykorzystywałeś do katastrof lotniczych. I jeszcze jedno, nie masturbuj się, bo to ci osłabi potencjał lub power, jak wolisz :-)
Z.H.O.51122004337 / 77.112.80.* / 2010-06-21 20:24
Jeszcze ci powiem że jedna ze znajomych zajmująca się wróżeniem powiedziała nie tak dawno żonie że wszystko opiszę w szczegółach i wydam .A co najciekawsze to to że ktoś mnie do tego zmobilizuje i mi w tym pomoże !
Może to TY właśnie? NIE JASNOWIDZU.
Z.H.O.51122004337 / 77.112.80.* / 2010-06-21 20:18
Posegregować około 2000 stron formatu A 4 w kratkę przeważnie i w każdej linijce pisanej i po obu stronach to już sporo roboty!
Kiedyś to zrobię bo na razie nie mam czasu ani warunków.choć obecnie nie pracuję.
Z.H.O.51122004337 / 77.112.80.* / 2010-06-21 20:08
Widzisz ,to jest celowo tak pisane żeby nie wzieli tego na poważnie i nie próbowali temu zaradzić !!! Dlatego nie piszę żadnych szczegółów bo by się domyślili o jaki samolot chodzi.Chociaż ważniejszego od PREZYDENCKIEGO nie było ani ważniejszych ludzi.
Może ty się masturbujesz bo ja nie muszę mam żonę i tonie byle jaką !!!!!!
ZWAŻ ŻE NIE ZAWSZE I NIE WSZYSTKO MOŻNA MATERIALISTO. SA,M SOBIE ZNAJDŹ 6 W TOTOLOTKA.WIDAĆ JAK BARDZO BY CI SIĘ PRZYDAŁA.
A MOŻE MASZ OCHOTĘ NAPISAĆ TE KSIĄŻKI.TYTLE ŻE NIE WIEM CZY BYŚ POTRAFIŁ .PRZECIEŻ SIĘ NA TYM NIE ZNASZ.
Z.H.O.51122004337 / 77.112.221.* / 2010-04-17 16:37
Dowody przesłałem Oranowi .teraz niech on je wam poprzesyła.
Z.H.O.51122004337 / 77.112.55.* / 2010-04-15 20:26
W pewnym sensie macie racje że to bełkot.
To dlatego że po 12 godzinach pracy jestem jak nieżywy.Po 8 latach gnębienia nazbierało się wiele.Już nie wiem jak dalej żyć.
Żeby to nie był bełkot to bym musiał na spokojnie wszystko po kolei ułożyć i napisać.Byłoby tego kilkaset stron,a może z dwa tysiące. Do tego ja nie jestem pisarzem.Nie pracuje w biurze.Nie mam czasu na odpoczynek.O 5 wstaje żeby na 6 być w pracy.kończę o 18 przeważnie.W domu jestem o 19 albo jeszcze później .Tylko czasami udaje mi się skończyć prace wcześniej.W zime był przestój.Trochę odpoczołem,niby .Bo tak naprawde to odrabiałem swoje zaległości.
Kiedyś znajdę kogoś kto to wszystko ułoży i opisze ze szczegółami.
Mi jak na razie to został jeden cel.Znacie go przecież.
Z.H.O.51122004337 / 77.112.74.* / 2010-04-14 22:19
Nie którzy porządnie obrzucili mnie błotem.Kiedyś spotka ich zasłużona kara tak jak już nie jednego drania!
To obrzucanie błotem i nie tylko to zmusiło mnie do zażądania od Rządu ujawnienia prawdy!
Mają mało czasu!
S.W.
Z.H.O.51122004337 / 95.41.143.* / 2010-04-11 11:03
Ministerstwo Sprawiedliwości zlekceważyło mój list z 27.12.2007r i 23.01.2008r.w Mirosławcu zginęło 20 oficerów.
Tym razem Rząd,Naczelna Prokuratura Wojskowa i Ministerstwo Sprawiedliwości zlekceważyło mój następny list z 23.stycznia 2010r. z zapowiedzią katastrofy najważniejszego samolotu polskiego i śmierci najważniejszych ludzi.Mieli półtora miesiąca na działanie.Ponaglałem ich że czas szybko ucieka!
Ale bez ECHA! Doszło do tragedii !!!! Zginęli najważniejsi ludzie,PARA PREZYDENCKA !!!! i INNI !!!!
Katastrofa identyczna jak w Mirosławcu.Różni się tym tylko że CASA dwa razy podchodziła do lądowania a samolot prezydencki cztery razy.W Mirosławcu zginęli jedni z najważniejszych ludzi a w Smoleńsku najważniejsi ludzie.
To wciąż jeszcze nie koniec !!!!
Aż do skutku !!!! !!!! !!!! !!!!
Sorento Wenannafer
Z.H.O.51122004337 / 95.41.143.* / 2010-04-11 11:05
Przepraszam ,list był z 23 lutego a nie ze stycznia.
Z.H.O.51122004337 / 77.115.106.* / 2010-04-07 21:20
Człowiek to nie tylko to co widzimy.Wystarczy poczytać o EKSTERIORYZACJI.
Ale eksterioryzacji może dokonywać tylko kilku ,może kilkunastu ludzi w Polsce.
Jest to bardzo trudne i przeważnie bardzo wyczerpujące.Zwłaszcza gdy jest się poza ciałem fizycznym dłużej i coś się robi w przyszłości.
Tak robię to co konieczne w imię sprawiedliwości,uczciwości i odwetu.Tak znalazłem już wiele samolotów,pomagałem pilotom,kierowcom,sternikom.Lub nie pomagałem tak jak pilotowi CASY!
Chociaż przypuszczam że postać Astralna mej mej świadomości tuż przed Mirosławcem przejęła stery samolotu. Postać Astralna potrafi wyzwolić ogromną energie,przewyższyć siłę fizycznego człowieka wielokrotnie! Tu sprawdza się bajka o Waligórze i Wyrwidębie.
A ile siły potrzeba aby przycisnąć klawisze komputera lub inne.Trzeba jednak wiedzieć które i w jakim czasie.Świadomość tego nie wie.Ale WIE NAD ŚWIADOMOŚĆ!
Naukowcy jednak jak do tej pory nie potrafią udowodnić nad świadomości ani tego że człowiek może opuścić ciało fizyczne,pokonać materie,czas i przestrzeń i nie tylko coś zobaczyć i usłyszeć ale nawet coś tam zrobić!
Chrześcijanie wierzą że człowiek ma duszę która opuszcza ciało po fizycznej śmierci.Ale nikt nie mówi o tym że można tego dokonywać za życia!
Tym sposobem zniszczyłem coś bardzo ważnego dla ŚWIATA.Napisałem o tym wcześniej.Ziemia zostanie ustrzelona wielkim .ASTEROIDEM.Ja uniemożliwiłem wysłanie rakiet do jego rozbicia!
To chyba ostateczny akt odwetu.
Wybitni karaciści gołymi rękoma tłuką otoczaki,bloczki betonowe i t.p. wykorzystując energię o której wspomniałem.Łączą siłę fizyczną z energia o której nic nie wiemy.Wiemy tylko że jest. A korzystać z niej mogą tylko nie liczni.
Z.H.O.51122004337z / 77.114.51.* / 2010-03-24 09:01
Czy uszkodzenia podwozi w dwóch kolejnych samolotach to zbieg okoliczności czy celowe działanie?Czy ktoś się nad tym zastanowił?
arli / 82.192.227.* / 2010-04-13 00:14
Nie wiem dokladnie o co tutaj chodzi? Pierwszy raz czytam te forum.Lecz po przeczytaniu Twoich wypowiedzi,(nie wiem dlaczego) wierze Ci.
Teraz jestem pewna ze ten wypadek z prezydentowym samolotem to nie byl przypadek!
Gdy wyczowam ze cos ,ze sprawa jest nie tak, nie moge przestac szukac prawdy.Chyba daltego ,wlasnie tak trafila mi sie ta strona?
Z.H.O.51122004337 / 77.112.74.* / 2010-04-14 21:54
Masz racje! Chodzi o coś cholernie bardzo ważnego!
Dziś rano zażądałem od Rządu ujawnienia prawdy pod presją następnej żałoby.
Nie mam zamiaru ustąpić !
Prędzej odejdę z tego świata niż się poddam !
Ale wtedy zniszczę ten świat .Tak dokładnie jak jeszcze nigdy nie był zniszczony.
Szkoda że nie mogę tu napisać swego nr telefonu ani mejla.Jest zbyt dużo wariatów którzy zatruwali by mi życie.
Mój tel i wszystkie inne namiary mają wszystkie służby w Polsce.Od policji po gabinet Prezydenta.Wojskowa i Krajowa Prokuratura.
Dajcie mi odważnego reportera który wszystko ujawni.
Bo żadne czasopismo nie ma odwagi bo sprawa ich przerasta.
Mogę kupić nowa kartę startową z nowym nr i podam ją tu lecz wątpię czy uda się nawiązać z kimś kontakt osobisty.A to dlatego że nie będę wiedział kto będzie po drugiej stronie.Będziemy mogli jedynie porozmawiać.
Z.H.O.51122004337 / 77.114.218.* / 2010-03-18 17:07
Następny samolot uszkodzony.Tak będzie aż do skutku!!!!!
arli / 82.192.227.* / 2010-04-13 13:56
Ta wczesniejsza wypowiedz przekonalaby samego diabla ,ze mowisz prawde!
2009-11-19 20:25:39 | 77.114.198.* | Z.H.O.51122004337
Re: Katastrofa samolotu pod Mirosławcem [0]
Nadszedł czas na bardzo poważne tragiczne wydarzenie w Polsce!Tym razem zginie bardzo wielu
ludzi!Przez Mafie zostałem zmuszony do nie udzielenia pomocy pilotowi KASY i dopuszczenia do
katastrofy i śmierci 20ważnych ludzi.Tym razem też nie mam innego wyjścia!Musi się dokonać to co
zrobiłem już dawno w ramach zabezpieczenia i odwetu! Jest to bardzo przykre wiedzieć zawczasu że
znów zginie dużo ludzi.Ale to na życzenie ludzi reprezentujących niby prawo w tym KRAJU!
ps. stronka nie otwiera sie ?!
Z.H.O.51122004337 / 77.115.57.* / 2010-03-15 11:22
Jaki tym razem samolot czy inny obiekt zostanie zniszczony?
Bo 4 miesiąc nadchodzi! Więc pora na następny atak!
W tak tajemniczy sposób jak Katastrofa samolotu pod Mirosławcem w której zginęło 20 wspaniałych Oficerów Polskiego Lotnictwa Wojskowego zostało dokonanych wiele więcej katastrof.
Przed około stu laty most w USA rozkołysał się i zawalił! Dziesiątki lat naukowcy próbują dojść przyczyny.
Badania pochłonęły wielkie pieniądze.A prawdy nie udało się ustalić!
Tak samo zapowiedziany przeze mnie niby przewrócenie się wielkiej 900 tonowej suwnicy w Stoczni Gdynia dokonało się w tajemniczy sposób przy ładnej pogodzie!
W podobny sposób doszło do katastrofy w Mirosławcu.Jakim CUDEM SAMOLOT PRZELECIAŁ 300 METRÓW OD PASA STARTOWEGO,ZAWRÓCIŁ ZA LOTNISKIEM I ZNÓW POLECIAŁ 300 METRÓW OD PASA I NAGLE SPIKOWAŁ PIONOWO W DÓŁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Na to nie odpowie nikt! Ja sam się tylko domyślam.Znam sprawę od podszewki.Rozkaz brzmiał! Znaleźć wielkie środki transportu pasażerskiego które w nie długim czasie ulegną katastrofom i zginą ludzie! I w żadnym przypadku nie ingerować! Dopuścić do tragedii ! Zajrzałem na Prom zobaczyć modlących się ludzi o przeżycie.
Wśród modlących się rozpoznałem człowieka z rodziny i to dzięki jego obecności postanowiłem
ustawić Prom dziobem do fali.
Na drugi dzień znalazłem Samolot lecący po Śmierć.W tym przypadku nawet nie zajrzałem do kabiny pilotów.Trzeciego dnia napisałem do M.S.Mieli czas na zajęcie się sprawą przestępstw dokonywanych
Przez NIBY prokuratora Sławomira Korzeniewskiego i całemu ugrupowaniu na podobnych stołkach.Odbiło się to echem o ściany.Dlatego CASA musiała się roztrzaskać a ludzie musieli zginąć!!!!
Nadal nikogo nie obchodzi czy Prokuratorzy i Sędziowie postępują uczciwie i z sumieniem.
Dlatego w odwecie co miesiąc roztrzaskuje się samolot i giną ludzie!!!! I tak będzie aż do skutku!!!!
Aż Naczelna Prokuratura Krajowa nie wyjaśni postępowania prokuratora Sławomira Korzeniewskiego
I w zmowie z nim również sędziów którzy swym postępowaniem ZABILI we mnie wole niesienia pomocy innym a spowodowali że ZACZĄŁEM jawnie atakować i niszczyć najważniejsze obiekty odpowiedzialne za ŻYCIE NA ZIEMI !!!!
Przypomnę że właśnie dlatego poświęciłem ten samolot i tych ludzi na dowód że nie żartuje!!!!
Złożyłem wyczerpujące zeznania na Głównej Żandarmerii Wojskowej w Warszawie rok temu.Ma je Wojskowa Prokuratura w Poznaniu a Prok Kamila Wendowska otrzymała odemnie kopie listów w sprawie.
Przypomnę coś jeszcze bo Prokurator Danuta Bator spowodowała wykasowanie wcześniejszych komentarzy.
Do tej pory uszkodzone w czasie przyszłym, tak jak CASA, zostało sporo bardzo ważnych obiektów,oto one;Elektrownie Atomowe,tak jak w Czarnobylu ,Tajne labolatoria hodowli wirusów ,.To wiosną 2008r.
W sierpniu 2008r.Między narodowa Stacja Orbitalna.We wrześniu 2008r. jedna z hurtowni paliw.Wiosną 2009r.Jeden z wielkich Polskich samolotów.Później trochę jeden z wielkich atomowych okrętów,tak jak KURSK pójdzie na dno lecz w kawałkach.Jedna z placówek dyplomatycznych pójdzie w gruzy,zginą wszyscy poza jednym.Szczegóły opisałem lecz ktoś to wykasował! Jak by mu zależało na ich śmierci!
Nie tak dawno bo chyba 19 .02.2010r.opisałem jak zostały zniszczone urządzenia i zabici ludzie w momencie podjęcia chyba najważniejszej decyzji na świecie aby aby RATOWAĆ NASZĄ PLANETĘ I ŻYCIE NA NIEJ!!!!!!!
To w odwecie za ZNISZCZENIE MI OPINI , ZDROWIA I DOROBKU ŻYCIA PRZEZNACZONEGO DLA NAJUKOCHAŃSZEJ CÓRKI JULII, PRZEZ MAFIE PROKURATORSKO-SĘDZIOSKO- ADWOKACKĄ.Oraz byłą żonę i pasierba wraz z tymi co dali się namówić do fałszywych oskarżeń.
Oraz za umarzanie przestępstw dokonywanych przez prokuratora Sławomira Korzeniewskiego mając dowody na taśmach!!!!
Chcę dodać,nie wiem czy jest jeszcze jakiś ważniejszy obiekt do zniszczenia po za tym ostatnim który zniszczyłem.Jeśli jest to też zostanie zniszczony!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wojna trwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bo śmierć 20 oficerów nic nie dała!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
ADAM99 / 87.99.114.* / 2010-04-14 19:04
cóż to za bełkot
Łukaszek / 91.94.221.* / 2010-03-29 17:47
Prokurator Kamila Wendowska jest cywilem, ale zajmuje się sprawami wypadków lotniczych w wojsku. Poznałem ją , jest ok babeczką :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) pozdrawiam !
Józefinnna / 91.94.221.* / 2010-03-29 19:11
prokurator kamilla w. piękna jak motyl ale żądli jak osa:) taki nasz bojowy samolocik
Z.H.O.51122004337 / 77.115.106.* / 2010-04-07 21:32
Nie znam Kamili W . Ale głosik ma miły, co nie znaczy że przyjazny.
Musi się jeszcze wiele nauczyć aby udowodnić kto jest naprawdę prawdziwie winny katastrofy w MIROSŁAWCU.Obawiam się że za swoje błędy kiedyś będzie musiała zapłacić.Przecież pilot lądował kilka razy a w Mirosławcu mu się nie udało???
RICCCAEDO / 87.96.32.* / 2010-04-10 14:47
To znasz ją czy nie ? gdzie słyszałeś głosik prokurator K. Wendowskiej?
Z.H.O.51122004337 / 95.41.143.* / 2010-04-11 11:11
Rozmawiałem z nią kilka krotnie telefonicznie o katastrofie w Mirosławcu.
Teraz poczytaj sobie ostatnie komentarze o katastrofie w Smoleńsku.Są wyżej dzisiaj je napisałem.
ewusia2682 / 89.79.154.* / 2010-04-13 13:46
wiesz co Z.H.O. czytam to forum, jestem zwyczajną kobietą, też nie uważam żeby ludzie władający Państwem Polskim, mający wpływ na ważne dziedziny życia byli o.k., życie też mnie mocno skopało po tyłku, ale to co Ty wypisujesz to jakaś paranoja... czy nikt tego nie widzi?
Z.H.O.51122004337 / 77.112.74.* / 2010-04-14 22:09
Chyba rzeczywiście jesteś tylko zwyczajną kobietą i o niczym nie wiesz i nie masz pojęcia o parapsychologii.Nie dziwię się bo prof psychiatrii nie wiedział co znaczą słowa ,prekognicja,eksterioryzacja.
JAC99@INTERIA.EU / 87.99.114.* / 2010-04-14 10:36
JAC;OCZYWIŚCIE,ŻE TO PARANOJA ,A TEN CZŁOWIEK JEST BARDZO CHORY,JEGO WPISY TO BEŁKOT ZAPRZECZEŃ,TOTALNY MĘTLIK,NIE MAJĄCY NIC WSPÓLNEGO Z FAKTAMI
do początku nowsze
1 2 3 4

Najnowsze wpisy