Forum Forum pracyOferty - zatrudnię

Key Account Manager - Philips Warszawa/Job ID: 44041

Key Account Manager - Philips Warszawa/Job ID: 44041

Philips / 57.66.193.* / 2007-06-25 15:26
Key Account Manager – Consumer ● Lighting - CMSU Lamps Poland ● Warszawa
Job ID: 44041


Jako Key Account Manager będziesz odpowiedzialny/a za kreowanie i rozwój polityki rozwoju kluczowych klientów zgodnie z ze strategiami marketingowymi, badanie i analizę rynku, planowanie i kontrolowanie budżetu sprzedaży kluczowego klienta (płatności, koszty transportu, merchandisingu, promocji itp.). Do Twoich zadań będzie należało również zarządzanie asortymentem produktów kluczowego klienta (baza asortymentowa, cennik) oraz negocjowanie umów handlowych.

Zadania te wymagają minimum 2-letniego doświadczenia w branży FMCG na podobnym stanowisku (najlepiej w międzynarodowym środowisku); mile widziana znajomość produktów oferowanych przez Philips Lighting Poland.
Ważne jest doświadczenie poparte sukcesami w prowadzeniu negocjacji handlowych. Niezbędne są: wyższe wykształcenie, bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie i dobra znajomość pakietu MS Office.
Istotna jest też umiejętność pracy w warunkach silnej konkurencji i stresu, umiejętność budowania zaufania i nawiązywania długotrwałych relacji handlowych jak również zdolności organizacyjne.
Oferujemy dynamiczne i pełne wyzwań stanowisko pracy, atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od kwalifikacji i osiąganych wyników, możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym koncernie, a także niezbędne narzędzia pracy.

Jeśli chcesz mieć pewność, że robisz właściwy krok w swojej karierze zawodowej, wejdź na naszą stronę www.philips.com/careers i aplikuj on-line, powołując się na numer referencyjny job ID lub wyślij CV wraz z listem motywacyjnym i numerem job ID 44041 na adres:

Anna Mistewicz
Philips Polska Sp. z o.o.
Aleje Jerozolimskie 195b, 02-222 Warszawa
email: anna.mistewicz@philips.com z kodem referencyjnym w tytule e-maila.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z Ustawą z dnia29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).

Innych ofert pracy koncernu Philips szukaj na stronie: www.careers.philips.com

Najnowsze wpisy