Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

KGHM ma umowę o wartości do 550 mln dolarów

KGHM ma umowę o wartości do 550 mln dolarów

Money.pl / 2008-03-20 10:39
Wyświetlaj:
Sqnx / 79.186.1.* / 2008-03-20 19:18
Kupilem ich akcje niedawno za 95 zł/szt. i spokojniutko czekam az sie hazardzisci wypstrykaja i jak widze to zrobili w czwartek. Jak "Miedzianka" poszybuje to z lotu ptaka obserwowac bedzie cala reszte W20. Pozdro dla cierpliwych.
zielonek / 194.235.127.* / 2008-03-20 10:39
to ja juz nic nie rozumiem .................. dlaczego spada wartosc akcji GPW skoro tak dobze sobie radzi ta spolka
niedoświadczony / 194.150.197.* / 2008-03-20 16:50
wygasanie kontraktów terminowych na WIG20 i innych.
poczytaj na ten temat to zrozumiesz to ciężko wyjaśnić w kilku zdaniach pozatym nie jestem specjalistą.
Generalnie rynek kontraktór terminowych nastawiony jest na spadki i gracze mający pozajmowane tzwn. krótkie pozycje na kontraktach w dniu wygasania dążą do tego aby cena akcji była jak najniższa i sprzedają swoje akcje za psie pinieązde żeby zdołowac kurs tracą w ten sposób na akcjach ale zyskująna kontraktach. Radzę jednak poczytać samemu bo sam nie jestem pewien tego co napisałem jeśli ktośzna sie lepiej to prosze skorygowac ja na giełdzie siedze dopiero nie caly rok i trace jak narazie ale za 20 lat sie odbijie.
flynet / 2008-03-20 21:04 / Bywalec forum
Kontrakty terminowe na wig20 to jedno... a inna sprawa to taniejący surowiec. Wygoogluj sobie "Copper Future". Pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy