Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

KGHM podniósł prognozę na 2009 rok

KGHM podniósł prognozę na 2009 rok

Money.pl / 2009-08-24 20:59
Komentarze do wiadomości: KGHM podniósł prognozę na 2009 rok.
Wyświetlaj:
wronx / 83.4.92.* / 2009-08-24 20:59
i tak POpochną Kghm do żyda i ktoś bedzie robił kokosy,a jak sprzedadzą wszystko to podniosą podatki, bo co mogą zrobić innego.hehe, smutne ale prawdziwe.POzdrawiam.
daniel.s / 80.238.110.* / 2009-08-24 21:45
Jasne... A jak nie popchna, to zwiazki beda robic nadal to co robia prze lata obrastajac w piorka, a kolejne rzady (niekoniecznie PO) beda obsadzac stanowiska w radzie i zarzadzie oraz doic dywidende pozbawiajac spolke srodkow na inwestycje (prywatny wlasciciel bedzie myslal o przyszlosci). Jako wspolwlasciciel KGHM-u nie mam nic przeciwko zmianom w akcjonariacie.
wronx / 83.4.92.* / 2009-08-24 22:00
mysle kolego ze niewiele wiesz o zwiazkach piszac ze obrastaja w piorka,gdyby nie zwiazki praca niewolnicza bylaby na porzadku dziennym, a czlowiek nie liczylby sie wcale.zastanawia mnie tylko, dlaczego POlacy nie kupuja udzialow w strategicznych spolkach za granicą, hmmm niech pomysle,pewnie dlatego ze NIKT IM ICH NIE SPRZEDA, wlasnie dlatego ze sa strategicze i przynosza ogrmone zyski,maja perspektywy.po prostu utarlo sie ze w polsce panstwowe firmy to nierentowne molochy przynoszace straty,a mnie ciekawi kiedy wreszcie obejmie rzady ktos kto bedzie madrze zarzadzal majatkiem narodowym, bo to od decyzji politycznych zalezy jak maja sie panstwowe firmy, niestety.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy