Kghm

skomentuj
jazz / 2007-06-21 21:27
Wiem, że jestem żółtodziobem, ale czy ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego Kghm wypłaci mi dywidendę z moich pieniędzy a nie ze swoich zysków ?! Innymi słowy - dlaczego od kursu odjęto wartość dywidendy ???
Wyświetlaj:
speedi1 / 83.9.8.* / 2007-06-21 22:18
wlasnie tez to zauwazylem dzisiaj ze kurs byl nizszy niz zakonczyl sie wczoraj.To jest legalne??Moim zdanie to robienie ludzi w walka ,dla mnie jest tylko jedno wytlumaczenie :"realizacja zyskow"wtedy to ma sens bo jesli faktycznie wyplacaja dywidente z kursu akcji to jest wtedy jawne zabieranie ludziom pieniedzy .(a tak na marginesie nie mam akcji tej spolki chociaz jest interesujaca)
zbig$ / 212.2.100.* / 2007-06-22 00:56
słuszna uwaga, cwaniaczki licza na frajerstwo ludzi, ktorzy teraz oddaja akcje.Niezłe oszustwo. Kurs odniesienia powinien byc taki jak na zamknieciu. Pomylili prawo poboru z dywidendą, zresztą prawa poboru tez sie nie powinno odejmowac od kursu w dniu nastepnym, bo jego wartość jest nieznana dopoki nie zacznie byc notowane.
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy