Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

KGHM w 2010 wypłaci pracownikom rekordową nagrodę

KGHM w 2010 wypłaci pracownikom rekordową nagrodę

Wyświetlaj:
norhu / 83.1.135.* / 2010-12-20 11:12
KGHM przynosi zyski i dzieli się z pracownikami.I nikt do tego nie dopłaca. Dla krzykaczy: zapraszam do pracy na dole w KGHM są miejsca i kasę też będziecie dostawać
LEo. / 89.231.81.* / 2010-09-23 22:24
sprywatyzować jak najszybciej!
yanosik77 / 87.207.30.* / 2010-09-07 16:46
Kiedyś naiwnie wierzyłem, że takie surowce naturalne tak jak miedź są własnością całego społeczeństwa, wszystkich Polaków.
Teraz nie mam już co do tego wątpliwości.
Mam dobre wieści do "związkowców". Jest jeszcze szansa na ...
gaz łupkowy.
kri / 83.5.225.* / 2010-09-08 12:25
wszędzie na świecie za zloża zwłaszcza w obcych państwach pokrywa się jakieś koszty. decyduje o tym rynek. W przypadku krajowych brak konkurencji. Pośrednio konkurencyjna firma polska ma większe dochody także dla pracowników , ktorzy napędzają konsumpcje, sama firma może finansować energetykę od której jest uzależniona wtym w łupki i gospodarka sie kręci. Kapitał nie ucieka za granicę. Samorządy mają podatki, a budżet zysk, jeśli nie sprywatyzuje wszystkiego. Powinna także we włsnym interesie brać udział w pracach geologicznych i badawczych, aby być innowacyjna - wówczas potrafi opanować światowy rynek.
początkujący_inwestor / 213.17.201.* / 2010-09-07 15:30
Najbardziej to się cieszą etatowi działacze związkowi.
Żyć nie umierać, p****** w stołek całe dnie a mają kasy w bród.
Kredkowe wypłacili? Przecież rok szkolny się zaczął !
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy