Forum Forum inwestycyjneFundusze

Kiedy PZU zacznie odrabiać straty jak inne fundusze?

Kiedy PZU zacznie odrabiać straty jak inne fundusze?

jettin / 2007-10-15 11:54
Kiedy PZU zacznie odrabiać straty jak inne fundusze?
Szkoda , że PZU ma takie niskie noty w porównaniu do innych funduszy a jeszcze do niedawna utrzymywali sie w czołówce. Mam nadzieje , że to sie zmieni...
Wyświetlaj:
loku / 193.41.113.* / 2007-10-15 19:37
tez mam nadzieje ze to sie zmieni, bo w porównaniu z innymi miskami wyglada od kilku miesięcy najsłabiej, a tak sie złożyło ze jestem posiadaczem kilku jednostek tego funduszu:) a na poczatku mieli fajne osiagi
Idyll / 2007-10-15 18:40 / Bywalec forum
Ja podobnie jak moi przedmówcy twierdzę, że nie jest jeszcze najgorzej... odrabiam straty, poza tym nigdy z tym funduszem nie zszedłem poniżej kreski.
Zastanawiam się jednak nad zainwestowaniem , w kóryś z nowych funudszy jak np. UniAkcje MIŚS lub AIG EURO MIŚS. Z obserwacji zauważyłem, że to właśnie w początku swojej działalności misie robią najwięcej zysków, później po ukształtowaniu się portfela dochodzą do jkiejś takiej stabilizacji :/
TaS / 2007-10-15 15:54 / Tysiącznik na forum
a skąd my szarzy forumowicze mamy to wiedzieć?

patrzysz jak inni zarabiaja, a Ty dopiero straty odrabiasz?

chcesz sie przesiąść? głowa do góry... jesli masz dobrą strategie to wyjdziesz na swoje :)
antyrobert / 195.116.182.* / 2007-10-15 15:54
zalezy kiedy zainwestowales pieniadze w fundusz PZU i jaki. ja trafilem w idealnym monencie i fundusz PZU w ciagu miesiaca zarobil okolo 500 zl przy wkladzie 8000.

pozdrawiam i cierpliwosci
Idyll / 2007-10-15 18:43 / Bywalec forum
Mam wrażenie, że rownież udało mi się wejść w ten funudsz w odpowiedniej chwili. Tj. jakoś tak na przełomie tego i poprzedniego roku. Po lipcowo/sierpniowej korekcie straciłem sporo, a jakże, ale na razie się będę trzymał. Póki co mam zaufanie do zarządzających. Mimo to zastanawiam się nad wykupiem jednostek nowo powstałych misiów, o których pisałem wyżej!
qawer / 83.29.155.* / 2007-10-15 21:12
2007-10-15 20:59:32 | 83.29.155.* | qazwer
mini mwig40 lepie se kupcie niż PZU Miś [0]
jak leci to lecą na łeb na szyje co do odrabiania to też lecą na łeb na szyje jak w piątek
jedynie te dobre osiągi będoce zawsze na wejściu nowego Miśia (czerwiec)
ten miś jest do dupy jak całe pzu za ce oni pobieraą te chore prowizje
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy