Forum Forum inwestycyjneFundusze

Kiedy wycena w Arce?

Kiedy wycena w Arce?

smooth / 2007-08-19 20:16
Już sam nie wiem. Jezeli zlecenie kupna, sprzedazy, lub konwersji zostaniie złozone w piatek to jest ono policzone wyceną opublikowaną z poniedziałku, tak? Czy może z piatku.
I drugie pytanie. Wycena publikowana w piatek jest skutkiem wydarzen giełdowych z czwartku, tak?
Wyświetlaj:
radziej / 2007-08-19 21:27 / Bywalec forum
wycena z piatku to skutek wydarzen czwartkowych zgadza sie, a co do zlecen kupna i sprzedazy to decyduje rowniez godzina zlozenia zlecenia, nie pamietam juz do ktorej, trzeba sprawdzic, odpowiednio zlozone zlecenie moze byc zrealizowane tego samego dnia lub z wycena z dnia nastepnego, o ile nie zmienil sie prospekt emisyjny to byla to godzina 9:00 jak sie nie myle. zatem jesli w piatek po 9 sprzedales/zakupiles to z wycena z poniedzialku ktora poznasz w tabelach wtorkowych, jesli do 9 do juz w poniedzialek poznasz efekt. pozdrawiam
TaS / 2007-08-20 00:14 / Tysiącznik na forum
wydaje mi się, że to zależy od towarzystwa. ale pewien jestem, że maksymalny czas realizacji to 14 dni :)

poza tym wycena funduszy dokonywana jest około południa, a nie po zamknięciu sesji. stąd wyniki za piątek będą kiepskie :) co widac po uni.
TaS / 2007-08-20 00:17 / Tysiącznik na forum
ale gafa nie doczytałem słowa ARKA w temacie...

milkne jak grób.
irek25 / 83.18.89.* / 2007-08-20 22:30
Smooth Jesli zlozyles zlecenie w piatek do godz. 9.00 bedziesz mial wycene jednostek z piatku podana do wiadomosci w poniedzialek o 15.00 Jesli zrobisz zlecenie w piatek po godz.9.00 bedziesz mial jednostki po cenie z poniedzialku podane do wiadomosci we wtorek Ot cala tajemnica
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy