Forum W wolnym czasieLifestyle

kierunki studiów-co wybrać?

kierunki studiów-co wybrać?

Pawcio 29 / 2012-06-22 13:22
Jaki kierunek studiów radzilibyście mi wybrać? Do jakiego miasta jechać studiować? Jaki kierunek studiów zapewni mi to ze po ich skończeniu dostanę pracę, dzięĸi której będę mógł samodzielnie wyżyć!!
Wyświetlaj:
itsus / 83.238.125.* / 2020-05-23 10:06
Według mnie warto pójść na studia. Osobiście sam jestem na tej uczelni https://wwszip.pl/oferta-studiow-podyplomowych/ i mogę szczerze wam powiedzieć, że naprawdę warto! Mają oni bardzo dobrze wyszkoloną kadrę, która przekazuje rzetelną wiedzę. Skutecznie przygotowują oni nas do egzaminów przy okazji dzieląc się wiedzą, która przyda nam się w przyszłości. Nie spodziewałem się, że będzie mi tutaj aż tak dobrze. Można się naprawdę sporo nauczyć! Polecam!
zoja77 / 5.173.56.* / 2020-05-07 09:34
Zgodne z Twoimi pasjami. Ja teraz zapisalam sie na kolejną szkołę. Tym razem jest to Akademia Naturopatii, ponieważ w trakcie ostatnich lat mocno zwracam uwagę na swoje zdrowie i chcę się nauczyć maksymalnie najwiecej, a potem bede to wykorzystywac w swojej codziennej pracy :)
mackenzie / 178.56.46.* / 2013-03-23 13:33
A co byś chciał robić w przyszłości? Nic nie napisałeś o sobie i trudno Ci cokolwiek doradzić. Jeżeli nie masz problemów z naukami ścisłymi i chciałbyś studiować w Szczecinie, to mógłbym Ci polecić studiowanie kierunków technicznych na Akademii Morskiej w Szczecinie. Po niektórych z nich kończysz studia w stopniu III oficera, a jeżeli nie odbyłeś praktyk na morzu, to jeszcze to nadrobisz. W ciągu 8 lat możesz awansować na kapitana statku i to wiąże się z naprawdę niezłymi zarobkami.
daniela.pierot / 91.223.167.* / 2019-07-19 11:16
ja własnie mam dylemat na co iść na studia ;/ waham się nad dwoma kierunkami, które mają się od tego roku otworzyć na WSEHu w Bielsku - Sport i Zdrowie albo Ekonomia hm.. mówiąc szczerze pierwszy kierunek bardziej do mnie przemawia
Kondzio24 / 87.105.187.* / 2012-06-28 10:43
administracja europejska, marketing i reklama lub coś związanego z zarządzaniem projektami/funduszami UE. polecam vizja.pl WSFIZ w Warszawie lub WSTI(ciekawie byłoby połączyć coś ze studiami informatycznymi )
Rastafarian / 2012-06-22 14:52
Na AGH powstał strasznie fajny kierunek , projektant gier komputerowych!! Moim zdaniem to naprawdę strzał w dziesiątkę!!
dominik73 / 2012-06-22 15:13 / Bywalec forum
projektant gier komuterowych? wow, pierwsze słyszę, ale faktycznie brzmi nieźle i ma jakąś przyszłość. Dorzucę jakić marketing w internecie

Najnowsze wpisy