Forum Polityka, aktualnościKraj

Kik: Za Kaczyńskim pójdą już tylko straceńcy

Kik: Za Kaczyńskim pójdą już tylko straceńcy

Wyświetlaj:
ławza / 78.30.77.* / 2010-08-10 10:32
Postępowanie Jarosława Kaczyńskiego po 10 kwietnia 2010 r. rozumiem jako traumatyczne poczucie winy za to wydarzenie i samozachowawcze obciążanie winą innych oraz rekompensacyjne budowanie mitu, że wielki Brat zginął bohaterską śmiercią. J.K. to tylko człowiek a ciężar wydarzeń, które zaistniały przy jego współudziale był zbyt wielki.
kapłan / 77.91.51.* / 2010-08-10 10:28
Kaczyński sam na siebie kręci bicz.Im więcej jadu tym mniejszy Kaczorek.Polska dla niego to on i brat reszta to chołota.No niestety tępaków w polityce nie brakuje i się mają całkiem dobrze im głupsza wypowiedź tym większa zasługę otrzyma od Kaczyńskiegojego wasal.I gdzie tu walka o poprawę bytu najuboższych
a szkoda gadać / 83.28.154.* / 2010-08-10 10:25
Dlaczego - ba ja Kik wam to mówię.
A ja wolę iść za krzyżem nią za VATem !!!!
a szkoda gadać / 83.28.154.* / 2010-08-10 10:26
.....niż za VATem !!!!
ABST / 77.253.48.* / 2010-08-10 10:16
ZOBACZYMY,Panie Kik,ZOBACZYMY ??? !!!!!!!!!!
w3344 / 145.237.71.* / 2010-08-10 09:57
Jak kazali mówić, że jest agresywny, bicz i basta. Profesor uniwersytetu, nie mówiąc już o magistrze, nie ośmieli się pomyśleć, że można pomyśleć inaczej.
__+-{? / 213.25.189.* / 2010-08-10 09:48
Ja nie należe do straceńców a równiez widzę że to PO robi krecia robotę PiS-owi ja też nie akcepuję Komora i nie wieże w jego obietnice
Natomias wierzę że polacy otworzą oczy i za Kaczyńskim będzie większość
widoo / 178.181.162.* / 2010-08-10 10:09
a co takiego konkretnego oprócz agresji, walki krzyżem i stawiania pomnika brata ma Kaczyński do zaoferowania, żeby "wiekszosc" była za nim? Co konkretnego?
MatkaI / 83.17.147.* / 2010-08-10 11:37
Uczciwość która jest zdaje się obca panom Tuskowi i komorowskiemu
Oszołomowaty / 83.14.48.* / 2010-08-10 11:00
A to to możesz znależć w biurku byłego marszałka sejmu, pana nocnika Komorowskiego. Może Ty nam przypomnisz ile to ustaw PIS przytrzymał w swej szufladce...? Wykażesz nam, że wiesz to o czym media nie wspominaja.
torra / 83.3.16.* / 2010-08-10 11:14
Dlaczego w swoich przemyśleniach używasz inwektyw???
Rozumiem Twoje racje, ale nie trzeba popierać ich takimi określeniami, które są tylko świadectwem nienawiści do ludzi o innych poglądach.Dialog polega na przedstawieniu argumentów i one powinny być przekonujące. Niestety nie przekonuje mnie argument typu
Oszołomowaty / 89.229.72.* / 2010-08-10 12:43
A blabla a blabla fatatatati tutatata ... Taka gadkę jak Tuskodyzma uskuteczniasz? O nienawiści tutaj prawisz? Spójrz na dizłanie Tuskozgrai od 2005 roku, to dowiesz się co to jest nienawiść. A teraz konkretnie! Ile to ustaw PIS przetrzymał w swoim biureczku były marszałek sejmu a obecnie prezydent-nocnik Komorowski? Dowiemy sie od obywatela z POmatrixa czy nie?
Ocelot / 83.238.175.* / 2010-08-10 10:41
a czyż to mało konkretne dzieła?
__++.. / 213.25.189.* / 2010-08-10 10:22
Gdyby Ciebie wiecznie tak opluwali jak jego też byś taki był a co do brata to nie tylko dla brata ale dla wszystkich co zgineli w katastrofie no i wyjaśnić on chce tę katastrofę jeśli to była katastrofa
A co Ci człowieku z oferty bez pokrycia PO tylko obiecują i nic poza obietnicami nie robią no przpraszam podnieśli Vat czyli wszystko a niech sobie pęsję obniżą
dgen / 2010-08-10 09:47 / Tysiącznik na forum
a kto za PO ........................?

Ministerstwo zlikwidowało trzy sądy wojskowe. Pracujący w nich sędziowie przejdą w stan spoczynku i będą pobierać około 60 tysięcy złotych rocznie.
Są w wieku między 28 a 40 lat, dożywotnio przysługuje im miesięczne świadczenie około 5 tysięcy złotych plus dodatki funkcyjne - czytamy w Dzienniku Gazecie Prawnej.

by żyło się lepiej !
pokój / 83.3.16.* / 2010-08-10 09:38
Rozumem stan emocjonalny Jarosława Kaczyńskiego.Ale czy gdyby sam wygrał wybory i zastał prezydentem, czy również trwałby w przekonaniu, że były one tylko wynikiem śmierci brata ? czy również nie uznałby siebie w roli nowego prezydenta ? Nie są nieporozumieniem głosy większości głosujących Polaków, którzy wybrali Bronisława Komorowskiego.
Potrzebne nam wszystkim jest działanie na rzecz Polski.J.K. jako premier był politykiem, którego ówczesne działania oceniam w miarę pozytywnie, ale obecne emocje, grono ,,doradców", osobiste urazy i niechęć do innego widzenia rzeczywistości niż jego wizja , nie służą nam wszystkim.. Czy w otoczeniu Prezesa nie znajdzie się nikt, kto podpowie,że dziś ważne są przede wszystkim problemy nas Polaków.Że prywatne urazy ,są tylko prywatne, a liczy się dobro i wizerunek Polski, który poprzez obecne histeryczne działania PIS-coraz bardziej traci w oczach całego Świata. Nie ośmieszajmy już Polski.
aekielski / 178.37.43.* / 2010-08-10 09:13
Jestem zwykłym obywatelem,nie interesuje mnie ideologia,interesuje mnie Polska jako całość. Głosowałem różnie,starając się wybrać najlepszych z tych co mi zaproponowano. Dałem się też nabrać na prawo i sprawiedliwość. Dzisiaj nie wierzę Jarosławowi Kaczyńskiemu. Jedno co potrafi to piąć się wzwyż nie zważając na dobro kraju. Gotów jest doprowadzić do wojny domowej by tylko zwyciężyć. Zbudowana przez niego partia i on sam przywracają mi przed oczy przedwojenne Niemcy i to co się wtedy wydarzyło. Wydaje mi się,że Jarosław Kaczyński byłby zdolny do podobnych osiągnięć tylko w mniejszej skali. Polska to jednak nie Niemcy,a więc dokonania wodza mogą być stosowne do wielkości kraju.
___...+++ / 213.25.189.* / 2010-08-10 10:29
Jesli Ciebie interesuje Polska to właśnie PO ją sprzeda i rozgrabi i taka będziesz miał Polskę już państwową ziemię chcą sprzedawać człowieku pomyśl przeciez nie jesteś głupi tylko te media tak manipulują nami ale masz rozum i nie biesz wszystkiego co Ci wpychaja na siłe
eme / 83.22.8.* / 2010-08-10 09:05
Kik stracencem jestes ty od dnia narodzin poprzez swoją edukacje.
pokój / 83.3.16.* / 2010-08-10 09:55
kochacie wojenki, to chyba wasz żywioł. Nie można wiecznie trwać w nienawiści, którą siejecie wkoło jak zarazę.Czy satysfakcjonuje Was ta wizja rozhisteryzowanej Polski, którą każdego dnia podsycacie? Może jednak należy wznieść się ponad nienawiść, zrezygnować z inwektyw i dopuścić do głosu rozsądek, który może doprowadzić do zupełnie innego spojrzenia na rzeczywistość .,,Koniec wojny polsko - polskiej" - to przecież było hasło wyborcze PIS-u. , o którym tak szybko zapomniał mimo doskonałej pamięci ,jak wynika z obecnych działań.
rjrj / 91.150.139.* / 2010-08-10 09:05
Co jeszcze zrobią by zdyskredytować Kaczyńskiego?
biedneOFIARYkaczyzmu / 83.30.143.* / 2010-08-10 09:44
Tak samo oszołomieni jak on sam...
tolis / 83.27.160.* / 2010-08-10 09:21
Nic...poczekają.
Sam się "pochowa" ze swoimi wiernymi straceńcami.
jili / 95.160.139.* / 2010-08-10 08:58
kik stary wypróbowany komunista były PZPRowiec musi tak mówić to ich płyta
ramonk / 213.92.169.* / 2010-08-10 08:52
Prof. Kiki opowiadał już nie takie bzdury,po profesorze należy spodziewać sie mądrzejszych wypowiedzi.To są pobożne rzyczenia drogi panie.Tą walką z krzyżem to Platforma kopie sobie grób.Wybory Parlamentarne są dla PISu.Bo to fatalne rządy,rozpaczliwie coś próbują robić,a efekty są tragiczne.Pan Kik próbuje wmówić nam,że polacy żle robią głosując na Kaczynskiego,to złe rozumowanie.Kik to były komuch,dlatego propaguje nam lewice i Napieralskiego,jeszcze długo nie będą wyborcy głosować na lewice.Zresztą lewica to żadna alternatywa ,byłoby jeszcze gorzej.
Oszołomowaty / 83.14.48.* / 2010-08-10 08:46
Wczoraj widziałem przez przypadek wiadomości na TVN-ie. 3/4 przelazywanych rozdygotanym głosem spikera wiadomości dotyczyła Kaczyńskiego. O rządzie i jego reformach prawie nic. Potem słyszałem "njusy" w radiu Z - tam praktycznie całość poświęcone Kaczyńskiemu. Jeszcze pózniej POlsat - ale tam pokazano kilka ujęć z konferencji, gdzie Kaczyński powiedziłą jakieś słowa za które miał iśc do piekła (ciekawe co? - że Komorowski jest durniem czy chamem?) Ja nie wiem .. czy teraz w Poslce rzadzi Kaczyński czy Tusk z PO? Bo dawce tych programów jestem święcie przekonany,mże PIS (?!).
Panowie POeksperci od skubania sie po gołych tyłkach .... Kaczyńkiemu i PIS wrózy się upadek już od 6 lat ... Jakoś wasze westchnienia nie chcą sie spełnić a co więcej za Kaczyńskim idzie coraz więcej ludzi . A jka tam reformy PO i rządy Sobiesiak i Rycha?
czekista / 79.188.238.* / 2010-08-10 08:52
kolego przyszły dzięki pamperom rządy oligarchi PO jakiej ROP nie znała. W historii Polski zawsze było wielu służalczych błaznów przeciwników wolnego państwa. PZPR to pikuś w porównaniu z PO, a to dopiero początek, kolesiostwo opanuje cały kraj, a wbijana młodym "wolność i tolerancja" zaowocuje tym, że na lata będziemy bezbronni wobec handlarzy Polską.
Jeszcze trochę i zaczną likwidować kapliczki przydrożne i nakażą zdejmowanie krzyży z wież kościelnych, za to synagogi i meczety będa miały sie dobrze i coraz lepiej. Takich ludzi wybrali opętani tzw wolnością pampersy , których jedynym bogiem jest szmal i rozpusta.
NeoNazi / 83.3.13.* / 2010-08-10 08:38
Jak po wyborach 5 lat temu Donek zachowywał się gorzej niż dziecko bo jak zwykły prymityw i cham.
Całe PO i jego liczni fani zaczęli obrażać i pluć na Urząd Prezydencki i Polskę.

PiS nie zniży się do takiego poziomu nigdy. I mimo prowokacji i chamstwa ze strony PO, urzędującego Prezydenta Polski nie będziemy obrażać.

do poziomu rynsztoka i POmyjstwa nie zniżymy się nigdy...

Jednak cieszyć się z podwyżek podatków razem z POmyjami nie będziemy... W demokracji mamy do tego prawo !!!

Najnowsze wpisy